Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes of Might & Magic V - Kuźnia Przeznaczenia (Atak na zamek = Błąd) (Czytany 2369 razy)
killerek132

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 05 Maja 2014, 02:13:39 »
Witam
Ostatnio przypomniałem sobie o Herosach, miałem na dysku III od Woga więc troszkę pograłem i postanowiłem zainstalować V (po raz kolejny).

Problem pojawił się w dodatku "Kuźnia przeznaczenia", mianowicie przy ataku na mój zamek "Necropolis" po jakimś czasie wyskakuje błąd tzw. "Nie wysyłaj" i wywala do pulpitu, zauważyłem że najczęściej przy nadepnięciu jednostki na "pułapki" przed murem.

Moje pytanie, czy ktoś miał podobny problem ? Czy istnieje jakiś patch, uaktualnienie bądź cokolwiek co mogło by naprawić owy problem ?   :-/

Z góry dzięki za odp.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05 Maja 2014, 06:15:19 »
A czy w tym komunikacie jest także komunikat "Wyślij raport o błędach" albo coś w tym stylu?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
killerek132

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05 Maja 2014, 11:15:15 »
Tak.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Maja 2014, 12:28:05 »
To wyślij i informuj o progresie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
killerek132

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 05 Maja 2014, 15:06:40 »
Dzisiaj postaram się jeszcze raz wieczorem wywołać ten błąd, i napiszę co dokładnie wyskakuje.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 05 Maja 2014, 15:22:23 »
Jaką masz wersję heroesów? Premierową, z jakichś ubisoft cośtam, z kolekcji wszechczasów? biedronkową?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05 Maja 2014, 16:37:16 »
Witaj :)
Pierwsze pytanie czy patchowałeś grę? Bo czasami to jest winą takich crash logów. A poza tym jaką masz specyfikację kompa tj. sprzęt.


IP: Zapisane
killerek132

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Maja 2014, 19:28:31 »
No więc nie instalowałem żadnych patchy, co do wersji gry to dokładnie tą:

http://torrenty.org/torrent/840448

Już tłumaczę się "why" z torrentów, otóż mam oryginalne pudełko i strasznie porysowaną płytę w środku  :-/, moja kuzynka (6 lat) dorwała się do moich płyt jak nie zamknąłem pokoju, to samo stało się z The Settlers IV więc pościągałem gry których nie mogę zainstalować z płyt.
Specyfikacja mojego komputera to:

Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz @ 3.8GHz | Freezer Xtreme | Gigabyte GTS450 1024MB DDR5 | Goodram 4GB | ASUS P5QLD Pro | OCZ StealthXStream 500W | 2x Western Digital 1TB (2TB) 64Mb

Prosił bym o pomoc, ogólnie jestem tu nowy i cieszę się że znalazłem tą stronę bo jestem fanem Herosów, zaczynałem od III części jakieś X lat temu (ostatnio dostałem od kolegi wersję od WoGa czy jakoś tak, świetne opcje z rośnięciem armii, grallami w miastach, replikującymi się artefaktami i ogólnie )  ;), miałem 4 ale dla mnie to dno, gram w 5 nie grałem jeszcze w 6, dopiero tu dowiedziałem się że istnieją mody do tej gry ale jak na razie chcę sobie wszystko poprzypominać i później pobawię się w modyfikacje.




« Ostatnia zmiana: 06 Maja 2014, 01:35:21 wysłane przez killerek132 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry