Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 36    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM V: Skull of Shadows (SoS) [MOD] (Czytany 200693 razy)
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : 26 Maja 2015, 20:44:27 »
Moim zdaniem lvl 6 z maczugą wypada najlepiej :)
Przynajmniej widać, że ma coś groźnego w rękach.
Roślinka też ładna, to ul. 3 lvl, zgadza się? Czy w końcu będzie pluć kwasem lub strzelać?





IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : 26 Maja 2015, 22:21:06 »
Po pierwsze roślina wyszła ci świetnie, a po drugie wolałem starą wersję tego kosiarza gdy był jeszcze czterorękim drzewcem.



IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : 26 Maja 2015, 22:24:37 »
Cytuj
Wysłany przez: Jeddite

Moim zdaniem lvl 6 z maczugą wypada najlepiej :)

No, ta wersja z maczugą robi wrażenie.
Zdaje się mówić:
"Nie podchodź bo przykiwię"  :)
Roślina też extra.
Przypomina mi trochę różowego ciasteczkowego potwora   :P


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #318 : 27 Maja 2015, 20:02:59 »
No i maczuga git :)
Podobają mi się czerwone ulepszenia. Chociaż może powinnam napisać ceglane ;P


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : 29 Maja 2015, 20:37:49 »
Tak PACZĘ na te jednostki i czegoś mi brakuje. Myślę, że do drzewnego lasu na lvl 7 przydałaby się jakaś "dusza lasu(?)"... To smok.  ;D


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : 30 Maja 2015, 10:42:53 »
A w modzie planujesz może powrót naszego kochanego (no może nie dla wszystkich) Sandra?


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : 30 Maja 2015, 21:26:29 »
Któż to może wiedzieć? Niestety, ale wydaje mi się, że Sandro do H5 nie zawita. Powód? => Został ukazany w serii od 2 do 4 części na niemal jednym świecie (po Rozliczeniu zawitał do Axeoth), więc pytanie brzmi: "jak by się dostał na Ashan?".


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #322 : 30 Maja 2015, 21:49:29 »
Odpowiedź jest prosta, drogi Nekrossie!
Sandro, a właściwie jego Ashańska wersja, pojawił się w HVI, która jest prequelem HV, a więc osoba znana pod tym imieniem jest również na tym świecie!
Problemem jest fakt, że został on ponoć zniszczony (bo co można powiedzieć o Liczu?), lecz nie potrafię przytoczyć okoliczności, bo nie grałem w jego dodatek. Nie musi to stanowić jednak przeszkody dla sylana, gdyż może wpleść w historię jakiś mroczny rytuał przywołujący go do (nie)życia! :D

I serio muszę zacząć bardziej się udzielać w tym temacie, bo mod zapowiada się wyśmienicie. :)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #323 : 30 Maja 2015, 22:05:06 »
Cytuj
Problemem jest fakt, że został on ponoć zniszczony (bo co można powiedzieć o Liczu?), lecz nie potrafię przytoczyć okoliczności, bo nie grałem w jego dodatek. Nie musi to stanowić jednak przeszkody dla sylana, gdyż może wpleść w historię jakiś mroczny rytuał przywołujący go do (nie)życia!

A o tym, że Sandro został zniszczony, dowiadujemy się paradoksalnie nie z H6, gdzie brał udział, tylko z H5.
W 2 misji kampanii Nekropolii Markal po zdobyciu Lorekeep mówi "Gdyby rycerze szalonego króla Olega nie spalili go doszczętnie, mój mentor nie musiałby ginąć na zawsze" + jeszcze o tym, że w murach miasta zginął Sandro, jest w samej biografii miasta Lorekeep.
Co zaś ciekawe, w 4 misji tej samej kampanii mamy wzmiankę, że to wojska Cyrusa doprowadziły do śmierci Sandro.

Ciekawostka #2: Zakładając, że Ubi nie walnęło historycznego babola, wtedy Cyrus i tak był co najwyżej dowódcą wojsk a nie władcą kraju ("Pierwszym z Kręgu" była jego żona, Nadia). Ponadto, "Szalony król Oleg" to musiał być nie kto inny a ojciec Aleksego, więc dziadek Nikolaja.

Natomiast wskrzeszenie Sandro chyba byłoby jednak mocnym złamaniem praw, jakim rządzi się Ashan, bo ostateczna śmierć sama w sobie sugeruje, że nieumarłego raczej już się kolejny raz nie wskrzesi. Niemniej, gadka o "starożytnym rytuale" czy czymś w tym stylu zawsze zadziała jako wytłumaczenie :P


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : 30 Maja 2015, 22:48:37 »
W modzie jednak mogło by się okazać że na przykład dusza Sandra przetrwała w jego czaszce (lub jakimś jego artefakcie) i Lukrecja dowiadując się o tym postanawia przywrócić do (nie)życia swojego byłego mistrza.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : 02 Czerwca 2015, 16:45:00 »
@Heretyk Jogurt

Ewentualnie dusza Sandro przetrwała w rodzaju jakiegoś filakterium (tłum. 'naczynie duszy'). Przecież on jest liszem i tylko potężna magia byłaby go w stanie doszczętnie zniszczyć. To raz. Dwa - zastanawia mnie, jaka by była reakcja na pytanie, jak Sandro dostał się do świata Ashan (przecież istniał w Erathii i Axeoth - to jest akurat pewne). Gdyby odpowiedź zabrzmiała (od Ubi, rzecz jasna): "nie wiemy", to dopiero by był śmiech na sali. Dla mnie, mógł on walczyć z jakimś innym nekromantą bądź mrocznym bóstwem i zostać w czasie walk przeniesiony w inny wymiar (czyli tak oto wówczas mógł zlecieć na Ashan ten ulubiony przez wielu nekro-bohater). A skąd artefakt zwany "Peleryną Sandro"? Możliwe, że to tylko nawiązanie do poprzednich części.

Daję przy okazji odpowiedź na hejty typu "nie grałeś w homm6/7, to się nie odzywaj"/"gadasz bzdury"/"Sandro.." - całą serię uznaję od 1 części do 5 części; dlasze już się dla mnie nie liczą.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : 02 Czerwca 2015, 16:57:51 »
Sandro "ashański" a Sandro "enrothski" to dwie różne postacie. Ten ashański urodził się w Ashan, w Księstwie Byka.
A "Peleryna Sandro" miała być zapewne jedynie nawiązaniem, ale patrząc na to, że w H6, które dzieje się przed H5, jest już Sandro, to peleryna jest po prostu pozostałością po nim.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #327 : 02 Czerwca 2015, 21:51:11 »
OK. Ja po prostu uznaję tylko tego starego Sandro z Erathii, bo ten nowy z Ashan mi jakoś osobiście nie przypadł do gustu. :/


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : 03 Czerwca 2015, 10:33:20 »
(K)Ashański Sandro taki zły to nie jest. Wystarczy go tylko lepiej poznać :P


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : 03 Czerwca 2015, 21:06:57 »
Ten czerwony kwiatek wydaje się być jednokolorowy. Mam nadzieję, że to poprawisz, bo jednokolorowe jednostki wyglądają tandetnie.

P.S. Skończcie ten offtop o Sandrze. To wątek o modzie "Skull of Shadows", a nie "stare uniwersum vs nowe".


@Sylan: Tak, lepiej.


« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2015, 08:41:43 wysłane przez Mcichosz16 » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 36    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry