Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Komiks o Tawernowiczach ciąg dalszy... (Czytany 15829 razy)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« : 25 Września 2010, 00:25:29 »
Tak tak...innymi słowy, ciąg dalszy głupot Oliwsen nastąpił. ;p Na prośbę Loczka "skonstruowałam" kolejną część, w której nasi dzielni bohaterowie idą do już dawno wspomnianego Al-Safir na imprezę i ciągle dojść nie mogą, wiec przydało by się w końcu do tego celu dotrzeć...z tym, że teraz wygląda to troszeczkę inaczej.
Samą część można uznać raczej za "prolog" po takiej długiej przerwie, bo akcja toczy się szybko, nawet bardzo szybko mimo, że zakładałam  zupełnie co innego. Nie biorą w niej udziału również wszyscy bohaterowie jacy uczestniczyli w poprzednich epizodach. Zostali Ci, których udało mi się "namierzyć", a raczej ich w miarę aktywną obecność na forum.
Jeżeli kogoś ominęłam (a mogłam ominąć na pewno) to pozwólcie, że osoby te wrócą do komiksu już na samej imprezie albo po.

Rysując komiks, zapomniałam dopisać na samym początku wstępu i krótkiego wyjaśnienia co do całej sytuacji, toteż napiszę tutaj o co chodzi - skończyło się na tym, że olbrzymia grupa Tawernowiczów po kilkukrotnym przygarnięciu zbłąkanych towarzyszy wreszcie ruszyła w stronę stolicy magów. Pech chciał, że niektórym nie podobało się to, co działo się w grupie albo po prostu się znudzili tak długą pielgrzymką i zwyczajnie się fochnęli, rozpraszając się na wszystkie 4 strony świata. Została nieduża garstka i kiedy bohaterowie odnaleźli portal, przechodząc przez niego znowu grupa się rozbiła i część wyleciała w zupełnie inną stronę. Obecny stan grupy wynosi tylko kilka osób, jednak nasi towarzysze broni, dzielni pielgrzymi stale dążą do wcześniej upatrzonego celu..

-->1.

-->2.

-->3.

-->4.



I teraz chciałabym się zwrócić do Kolcza i innych osób, które mogłyby się poczuć urażone/pokrzywdzone sytuacjami, w jakich znaleźli się ich bohaterowie. Kolcz, Twój krasnolud i niektóre postacie mimo wszystko należą do moich ulubionych, nie tylko ze względu na ich wyjątkową charakterystykę ale głównie poprzez stereotypy (wybaczcie!) i tym, że są same w sobie bardzo oryginalne, dlatego mają takie przygody a nie inne.
Jeżeli kogoś to drażni, zawsze może zrezygnować z uczestniczenia w komiksie, wszelkie zażalenia poproszę do siebie na pw. Mam nadzieję jednak, że do czegoś takiego nie dojdzie i dalej będziecie się dobrze bawić (przynajmniej w 1/4) czytając te bazgroły.

Następna część: Ta jest, dżampreza u Zehira.


---Komiksy---
--"Al-Safir"
->1.
->2.
->3.
->4.

--"Impreza"

->1.
->2.
->3.
->4.
->5.



« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2010, 11:26:50 wysłane przez Oliwsen » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 25 Września 2010, 00:46:36 »
Ja tam zostałem zniszczony. Nawiązaniem do eat mor chikin i pyszczkami Saph zwłaszcza. Moar!


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 25 Września 2010, 10:28:26 »
O mamo! Oli, to jest świetne. Saph rządzi!!! I okularki też niczego sobie  8)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 25 Września 2010, 11:02:53 »
Przebranie wymiotło


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 25 Września 2010, 11:28:58 »
Początek wywołał śmiech. Okulary sprawiły, że przestałam istnieć.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Września 2010, 11:47:11 »
Oliwsen dasz linka do poprzedniej części? Proszę ;)
Jak można dojść do tego komiksu?


« Ostatnia zmiana: 25 Września 2010, 11:53:17 wysłane przez serafin » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25 Września 2010, 13:36:31 »
Nie nooooo...xD  To było boskie. Naprawdę, najlepiej wyszedł ci Luk i zabawa jego głową, oraz jak woła do Pema i ptaśka co z nimi zrobii xDD
Fajna była reakcja Saph na pomyłkę płci przez Kolcza. Rozpopznałem wszystkich poza elfem, gościem z piżamową czapką i tym z szlafrokiem.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Września 2010, 14:58:15 »
Wow... jak dla mnie świetne.
Gratuluję prostego, a zarazem zabawnego i "luźnego" stylu rysowania. Postacie wyglądają bardzo bajkowo i tak trzymaj. Jeśli chodzi o humorystykę postaci, to najbardziej rozwaliła mnie Saph - wyluzowany smok w okularach, natomiast Luk wygląda najmroczniej i najdostojniej, mimo luźnej atmosfery całości.

Nie znam się na rysowaniu, więc będę tylko podziwiał, gratulował talentu i czekał na ciąg dalszy.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25 Września 2010, 15:10:33 »
Niezłe ,fajne wręcz śmieszne ,rozpoznałem chyba wszystkich, prosty styl rysowania nawet może zaskoczyć właśnie jestem bardzo ciekawy poprzednich komiksów ponawiam prośbę daj tu gdzieś link to sobie jeszcze poczytam ^_^.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 25 Września 2010, 15:20:05 »
podumujmy kto tam jest:
Krasnolud- Pan kolcz
Smo..czyca- Panna Saph
Wampirzyca- Panna Oliwsen
Ikar- Ptakuba
Sukkub- jak nie kto inny jak nasza Panna Laxx ^^
Elf-?
Facet w szlafroku-?
Elfik z czapeczką a'la Link- Pemo chyba
To chyba cała ekipa.
A zapomniałbym o Luku- jego każdy rozpozna.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Września 2010, 17:28:59 »
Epickie :)
Cóż, najbardziej podobała mi się tu kreacja Luka - najpierw zabawa jego głową a potem my w trójkę i te okularki ;D
Ciekawe jak będzie na imprze ;>


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Września 2010, 17:53:13 »
Ja już to widzę: Pod koniec impry podchmielony Zehir bajeruje, znaczy próbuje tego.... flirtować z Panną Laxx, zdejmuje jej okulary i Zonk.... impra zamienia się w jatkę  ;D.
Albo Luk będzie odstraszał innych swoim hobby.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 25 Września 2010, 18:20:49 »
Cytuj
I teraz chciałabym się zwrócić do Kolcza i innych osób, które mogłyby się poczuć urażone/pokrzywdzone sytuacjami, w jakich znaleźli się ich bohaterowie. Kolcz, Twój krasnolud i niektóre postacie mimo wszystko należą do moich ulubionych, nie tylko ze względu na ich wyjątkową charakterystykę ale głównie poprzez stereotypy (wybaczcie!) i tym, że są same w sobie bardzo oryginalne, dlatego mają takie przygody a nie inne.

Mi tam nie przeszkadza, raczej to miłe że poświęcasz tyle kadrów mojemu bohaterowi :P.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 25 Września 2010, 18:29:25 »
Bardzo fajne, zabawne. Ładnie narysowane, czekam na kolejne!


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Września 2010, 19:14:15 »
 Hahaha majstersztyk ,,kina,, akcyji. Powinni film o tym też zrobić. Scena z okularami...mistrzostwo.  ;D


IP: Zapisane

Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.187 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry