Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Z ołówkiem przez świat czyli to co me łapki lubia najbardziej;) (Czytany 39611 razy)
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 11 Września 2009, 17:45:53 »
 A tu tym razem nie herosowe. Niektóre mogą sie powtórzyć ale już w lepszej roździelczości.

29. Grunwald. Przez jeden głupi błąd wyszły mi 2 Zawisze Czarne, a że długopisem to ny dy rydy zmazać.

30. Kraków średniowiecznym stylem. Jeśli tu niby nie ma szczegółów to się na dżenitaliach powieszę :)

31.Szybki prodżekt ulepszonej syreny (syrena bojowa?). Bo w Herosie 5 by się przydały.

32.A to wiekowy rysunek jak do 4 klasy chodziłem.

33.Taka tam rzeźba w jakimś Polskim pałacyku. A kto zna bajke o ,,pałacyku i latarynce,,?


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:36:05 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 30 Listopada 2009, 17:46:47 »
 A teraz największy kicz tego sezonu, czyli ZUO w kiepskim wydaniu. Balejage nudy lekcyjnej, zepsuciu artyzmu, w ogóle burdelarz psychiczny. Już bardziej Salvador Dali był normalny ;D

34. Demon albo przyszły kardynał :P to miał być ogon, ale iz ze nie widać nóg bo ma zgięte, koleżanka stwierdziła ,,ja pier.... jaka noga ;D
 Hmmm, może nowa jednostka w inferno, nawalająca biczem i ogonem :D

35. Sukkubus, czyli moja dziewczyna po diecie cud ;D

36. Upadł se anioł ;D A teraz czas na zemste, wy wyuzdani grzesznicy nie dający co niedziele na tace ;>

37. Moja dziffffa, która bierze kasę, daje przyjemność, zabija i bierze resztę ;D No i mięcho kurde.

38. Coś psychicznego :D czerwony baron, demoniczny hinderburg (czy jak go tam zwał), firer, ludziki....... i moja zwalona bania ;D

 Tak oto koniec zrytej galerii która swiadczy o ,,swietnym,, stanie psychicznym autora.


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:36:59 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

wojtekmac

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 01 Grudnia 2009, 09:44:28 »
super jak na ocene w szkole o ile chodzisz jeszcze to 6 a tak 10/10


IP: Zapisane
pozdrawiam wojtek:)
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 07 Stycznia 2010, 20:18:27 »
 Buhahahaahaha, czyli kolejne dzieła mej psychozy ;D

I oto lista lista:

39. Wielko-kopytny diabolo-pomidoro delos kosos maczos duszos :P

40. To miał być autoportret ale wyszedł bardziej na auto niż portret >:(

41 & 42. Nudziło mi się a że ostatnio rozmyslałem nad ,,Painkillerem,, to tu taki Robin Blood ;D W wersji szkolnej długopisowej i domowej ołówkowej. Postac ma byc niejako groteskowa, z deczka przypomina Pitera Pana ale zawsze można mu dorobic kamizelke skurzaną i ewentualnie wystające kośći rany. Ale twarz ma byc wąsikiem usmiechnieta ;D Jednostka zwinna, skoczna, strzelająca kilkoma strzałami naraz od 3 do 5 :P

43. Tu taki szybki szkic a nawet bardzo szybki, tez do Painkillera jako rycerz, czarny rycerz, cokolwiek, komu została tylko ułamana kopia, a jego atak polega na biegnięciu i kłuciu naszego bohatera :D Szalone, dziwne ale o to chodzi.

Miał być jeszcze jeden rysunek egzekucji demona nad niewiastą, ale u niektórych budził pewne kontrowersje więc go raczej nie wstawię.
A w nastepnym odcinku The Pishop. Bynajmniej nie Monty Pythona  :D


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:37:54 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 10 Stycznia 2010, 17:25:08 »
 Niechaj Wam się przyśnią rysunkowe koszmary, buhahaha.
No to jedziem.

44. The bishop ;D Też kolejna jednostka a'la Painkiller. Toporowy krzyż, on sam może biegać lub sunąć.

45. Rympcerzyk. Troche za duzo tego cienia dowaliłem przy tarczy bo nie widac dokładnie dłoni :P

46. A co mi tam. I nie chodzi tu o to co kazdy mysli tylko o rozczłonkowanie. Coś jak ,,Dies Irae,, kiedy to człek chwycił za nogi rozrywając w pół człeka heraklitowego ;D

47. Nie wiem co w tym superowego ale jednemu gościowi sie spodobało. Może perspektywa widoku lekko z góry.


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:38:20 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 10 Stycznia 2010, 17:27:15 »
Najlepszy ostatni obrazek - moim zdaniem :) Gośc w ciekawej pozycji - bez skojarzeń.

No i demon wymiata, bo to demon. Jasna sprawa :)


IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 10 Stycznia 2010, 19:18:37 »
Ou je, cenzura dobrze robi.
Ten ostatni obrazek tak jak Laxx - ta pozycja naprawdę jest ciekawa... i chcę taki krzyż, o! :D


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 10 Stycznia 2010, 21:15:37 »
 Bo jest wiele rodzai cenzur. W grach mamy żelazne staniki, majtki, czy właśnie ,,coś,, ,w telewizji mamy krateczki, a tu mamy czarne ładne modne etykietki ;D
Nie ma krzyża! Każdy dźwiga swój krzyż.... ;D


IP: Zapisane

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 13 Lutego 2010, 18:46:10 »
 Poraz kolejny witam was w mojej chorej psychice przelanej na papier. A jakie miejsce nie jest lepsze niż szkoła gdzie psychika ludzka sięga granic, a dłoń nerwowo ma chęć sięgnąć do kieszeni po Postalowe nożyczki.

48. Miało być dynamicznie, miała byc perspektywa, a wyszły kłody drewna :D

49. Ostatnie tchnienie fascynacją Painkillera ;D Zapraszam do komciania, i wyrazania opini co sądzicie o nowych jednostkach typu ,,biskup, robin blood, szarżujacy pieszo rycerz...,, Czy pasowały by do mrocznej lub groteskowej akcjii.

50. Hej piraci za Sparrołem, hajda na Krejkena :P
Zauważcie że pozycja szermiercza tworzy pentagram. Głowa - eter, dych, bóg. Ręce i nogi - po 4 zywioły. ;>

51. I,m Sparrow, Jack Sparrow. Tyty tyyy tyty ty ty ty(muzyczka) :D

52. Jakas lasia z 1C. Oczywiscie musiałem ja zdemonizować :D

 To juz koniec nie ma juz nic..... Świrowałem, bedzie oj bedzie. Może uda mi sie wiedxmina dokonczyc ;>


« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2010, 18:50:36 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 13 Lutego 2010, 18:56:00 »
Sparrow wyszedł ci naprawdę fajny :)

Aż chce się mu odpowiedzieć "Ahoj!" :)


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 16 Lutego 2010, 14:31:34 »
1. Eee...z tą perspektywą nie jest tak źle. Przynajmniej jest ładny cień i fajny wzór na stroju niebieskiego (sądzę po kratce, że to było na formacie A5, więc na pewno było trudniej narysować szczegóły i światłocień):) Z dynamiką już rzeczywiście gorzej, trochę to wygląda jakby godzinę w takiej pozie stali. Lepiej dynamiczne sceny rysować z profilu.
Zgadzam się z Laxx Jack jest w porządku :)



IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 17 Lutego 2010, 16:27:46 »
 Tym razem bardziej portretowo ;D Aczkolwiek i tak nie do końca ukazują prawdziwe oblicze osoby która i tak nie wiedziała ze ja rysuje. Buhahahaha :P

 53. Myślałem że go kiedyś wstawiłem a tu suprajs. Bczka nawet nie wiem kto to.

 54. Kolejna lasia tym razem z 1A. Prawie, prawie ale wciąż nie to. Inaczej troche wygląda w rzeczywistości arrr.

 55. Rympcerz. Taki niedorobiony. Zwłaszcza że przyszła kolezanka i...no właśnie. Ciekawe czemu chciałem ją potem udusić. >:(

 56. No i obiecany wiedźmin. Była wersja kolorowa ale za kazdym razem gdy kolorowałem ona była coraz mniej podobna (dziwne nie?). Tak, ona chodzi do 1C i jest wiedźminem, raczej jej włosy ;D ;D

 No i na zakończenie rzeknę że, a nie nic nie rzeknę :P
A nie, jak juz ktos komentuje jakis konkretny obrazek to niechaj numerek napisze, bo kazdy ma tam jakis medżik namber :D


IP: Zapisane

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 17 Lutego 2010, 16:54:33 »
53.Śliczny portret. Naprawdę świetnie wyszła Ci ta dziewczyna. Proporcje są mniej więcej prawidłowe, bardzo ładny światłocień na włosach. Szkoda tylko, że takie rozmazane. To było malowane czy rysowane?
A ten Wiedźmin trochę takie emo  ;D


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 17 Lutego 2010, 17:11:03 »
 Rysowane ołówkiem. No trochę przesadziłem z tym cieniem na oczach a czy emo to nie wiem. W każdym razie ostatnio albo nie nie będe się nabijał z niej więc nie powiem ze jej sie z tyłu jasno zielononiebieski kolor we włosach nie udał. Na szczęscie juz są białe ;D


IP: Zapisane

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 15 Grudnia 2010, 15:19:58 »
 O mój boshe, prawie ja zapomniet o tym tamaten. Trzeba coś machen zuo porobić granda tolledo! ;D

57. Ach, jak na to patrze to aż mi się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia. Kiedy to z Wiedźminkiem snuliśmy zue plany xD Historia w obrazkach czyli sporządzenie magicznego proszku, który wsypie się do fabryki gerber itp. Po zjedzeniu papki dziecko jest agresywne i zaczyna zjadać swoich rodziców.

58. Tu mi się nudziło w szkole, ach te szalone wspomnienia. :)

59. Normalnie portretów facetów nie rysuje ale akurat chciała nauczycielka...

60. Heh, pierwszy rysunek pokolorowany w photoshopie czyli jak po wielu latach wpaść na pomysł ułatwienia sobie życia.

61. Cthulhu - istota która we współczesnym świecie powoduje śmiech lub przerażenie.


IP: Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry