Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Z ołówkiem przez świat czyli to co me łapki lubia najbardziej;) (Czytany 39605 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 15 Grudnia 2010, 15:27:23 »
No to tak.
-Smoczydup fajny.
-maine psychozeis jest genialny. Ostatnio tez mi runy jakoś tak podchodzą.
-cythulucu jest naprawdę psychiczny. ^_^
- i zaległy painnk-przypomina mi jawy ze star warsa.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 22 Grudnia 2010, 07:31:59 »
Ze wszystkich prac wyżej, mi najbardziej przypadło do gustu owe "Psychozis", a zaraz po tym szanowny pan cthulhu. O staranności wykonywania detali nie będę wspominać, bo o tym doskonale wiesz, ale należą Ci się za nie jak największe pokłony. Wiedźminek przypomina mi trochę postać z jakiejś serii anime/mangi, jednak mimo tego on razem z portretem wyszedł Ci ładnie - najbardziej razi w rysunkach ołówkiem rozcieranie ołówkowego tuszu w miejsce, w którym powinien się zazwyczaj znaleźć kolor, po czym nie wiadomo czy to zastępuje rzeczywisty kolor w czerni i bieli, czy światłocień. ;p


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 17 Stycznia 2011, 16:34:25 »
 Umca umca umca umca tara ri ra jak że pieknie gra ta lira, jeszcze piekniej kolorowe kredki.... :D
 Dobra, szalony wstęp mamy za sobą to teraz konkrety:

62. Taka tam gra online, ukazująca że kiedy to potwory spędzają święta jak na ,,ludzi,, przystało to bohaterowie, tudzież gracze mają gdzieś te święta i tak dalej nabijają levele, ew. ,,prezent,, od elfiego ,,mikołaja,,.....hat hat hat plaś :D

63. Bawiłem się w różne pozy i jakoś tak śmiesznie wyszło niczym średniowieczny superbohater.

64. Gdy się nudzi w pociągu... wprawdzie łeb może wydawać się za duży ale o to chodzi, bo on znajduje się najbliżej.

No i to było by na tyle i raczej przez dłuuugi czas nic juz nie wytworze bo się wyczerpałem :)


IP: Zapisane

Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 17 Stycznia 2011, 16:43:16 »
Czyżby pierwszy obrazek miał odniesienie do Rom'a? Bo ten rycerz w złotej zbroi właśnie z tą grą mi się kojarzy, a na dachu domka (xD) jest Magiczna Fretka chyba...

Masz talent, więc go wykorzystaj. Jak dla mnie 9+/10, bo jednak Matejko jest lepszy  ;D. Nie napiszę nic więcej, bo nie mam weny.


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 17 Stycznia 2011, 17:13:40 »
W sumie to nie napisałbym nic, czego jeszcze Tazol nie uwzględnił ;p

Ale i tak napisze ze bardzo mi sie twoje dzieła podobają ;)


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 17 Stycznia 2011, 18:00:52 »
 Hehe tak ;D To RoM, rymcerz, łowca i mag gdzieś w Ystrze :)


IP: Zapisane

Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 17 Stycznia 2011, 19:24:15 »
Jest tylko jedno słowo, które w pełni odda czadowość tych markraftów*


T                 H                 I                 S                                                                    I                 S                                                   A                 W                 E                 S                 O                 M                 E                 

Człowieku, to są drugie po Oliwsen najlepsze rysunki jakie widziałem na tej stronie!

* nie trzeba wiedzieć, skąd mi się wzięło to słowo, ważne, że znaczy tyle, co rysunek


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 18 Stycznia 2011, 10:04:23 »
Pierwszy rysunek- pełno szczegółów, ale bardzo dobrze wykonanych, w skali szkolnej -5/6, bo nie wiem, czy to w domku to rogate psy, czy taureny czy co.

Drugi rysunek- dobry w swej prostocie, tak, poza nieco zabawna. W skali szkolnej 4+/6

Trzeci rysunek- smok przypomina mi nieco tego z D&D, też ma takie proporcje, ogólnie dobry, w skali szkolnej 5/6

Szkoda, że nie dodasz prędko czegoś nowego, bo masz talent i fajnie się Twoje prace ogląda.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 18 Stycznia 2011, 17:24:26 »
Dlaczego ten pedoelf czai się z nożem na taką milusią rodzinkę minotaurów? Czy może to są taureni z Warcrafta..? Weź mu coś zrób z tym nożem, niech go sobie gdzieś wsadzi jak mu się nudzi xD Ale na poważnie, jeśli miałabym wybierać swojego faworyta-rysownika tu z tawernianej społeczności na pewno byłbyś to Ty. Prace oczywiście miodzio, zwłaszcza ta z bykową rodzinką, mały minotaur jest przeuroczy. Chcę takiego..! I ochrzań tego pedoelfa czy coś.


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2011, 17:26:54 wysłane przez Oliwsen » IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 18 Stycznia 2011, 17:58:49 »
Światłocień do kitu, rysunki są straszne i głupie. (czyt. TO JEST ZAJEBISTE!)  Racja rysunki drugie tuż po Oliwsen.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 19 Stycznia 2011, 07:58:43 »
Arty spoko, zwłaszcza to z taurenami, w końcu to Azeroth- oko za oko ząb za ząb, a zdechlak się cieszy (bez obrazy Luk)

reszta rysunków bardzo fajna zmobilizowałeś chyba nimi co niektórych (łącznie ze mną) do tworzenia.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 19 Stycznia 2011, 12:12:19 »
 Hehehe dzięki :) Pedoelf hihi dobre, podoba mi się ta nazwa. Muszę Was zmartwić ale to nie jest Azeroth tylko Taborea i nie WoW tylko RoM ;)


IP: Zapisane

Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 19 Stycznia 2011, 13:18:31 »
Jakoś nie zauważyli... a odpowiadałeś już wcześniej twierdząco na moje pytanie czy to ma odniesienie do Runes of Magic.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 19 Stycznia 2011, 14:28:11 »
Marbas bas ba ba ba bas dobrze grasz w te bierki o tak!. Słuchaj rysunki tu się nie zgodzę(...) 3 jak na razie na tej stronie(1.oli. 2. sepulchre... :>). Bijesz mnie workiem ziemniaków na głowę a może i nawet workiem buraków. Daj namiary na swoje kredki są bardzo ładne (widzę, że zmieniałeś styl, różanych ani śladu...) W każdym razie:
1. ładne kredki dają się we znaki na ścianach. Nie wiem ile ci płacą za sufit ale chcę mieć taki \. Ogólnie praca git majonezzz.
2. Hehe mój pobyt w szkole tak wygląda. Na lewo ziew na prawo i siedzimy osiem godzin Ku... Rysunek dość fajny.
3. Wspinaczka górska w stylu JESTEM HARDCOREM, złapał się ten smok za kawałek skały i teraz nie wie jak zejść. Mogłeś tam w oddali wóz strażacki i starą babcię z telefonem narysować  ^_^, efekt byłby jeszcze lepszy :ok:.

Ogólnie genialne pracę oby takich więcej.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 19 Stycznia 2011, 17:44:55 »
Słuchaj rysunki tu się nie zgodzę(...) 3 jak na razie na tej stronie(1.oli. 2. sepulchre... :>).

Twierdzisz, że lepiej od Marbasa rysuje Sepulchure? Jeśli tak, to jesteś faktycznie psycholem...


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry