Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Regulamin (Czytany 24283 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 09 Lipca 2010, 23:06:38 »

W związku z podnoszącymi się głosami o ponowne przeprowadzenie Nowych Ras Tawerny, mam przyjemność uroczyście ogłosić początek piątej już edycji. Dziękuję w imieniu załogi serwisu za zaangażowanie w życie portalu.

Regulamin konkursu nie jest zbyt skomplikowany:
a) Choć konkurs nosi nazwę „Nowych Ras”, to jednak tak jak wcześniej prosimy o „Nowe Miasta”. Sam opis rasy nie wystarczy.
b) Wszystkie miasta muszą zawierać:
-   charakterystyki rasy, to jest wygląd jej przedstawicieli, nastawienie życiowe, stosunki z innymi rasami itp.;
-   historię rasy
-   ogólny opis wyglądu jej miast;
-   opis klasy bądź klas bohatera;
-   minimum 6 poziomów istot (z wyczerpującymi opisami!), z ulepszeniami bądź nie. Popiszcie się swoją pomysłowością;
c) Do konkursy przystępujemy anonimowo, aby nikt nie głosował na czyjąś rasę tylko dlatego że lubi jej twórcę. Pliki MS Word (.doc) należy hostować na serwery takie jak RapidShare czy MediaFire i wysyłać linki na PW do niżej podpisanego lub załączyć w mailu do ww. Adres – Hellscream@tawerna.biz. W obu formach zgłoszenia jako temat wiadomości podać należy „Nowe Rasy Tawerny”.
d) Jeżeli zostanie zauważony „wyciek” odnośnie autora rasy, to owa rasa i jej autor zostaną zdyskwalifikowani w tempie natychmiastowym.
e) Rasa w momencie wysłania do organizatora staje się oficjalną rasą uczestnika. Nie może być ona zamieniona na inną, ale aż do momentu zgromadzenia kompletu zgłoszeń mogą być do niej nanoszone poprawki.
f) Zapisy trwają do momentu zgromadzenia kompletu zgłoszeń, to jest 16 dokładnie opisanych ras.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest 5 Punktów Uznania oraz opublikowanie całości na stronie. Nie gwarantujemy jednak, że nic nie dojdzie...
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy, Hellscream.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Lipca 2010, 12:05:06 »
Nice... Naprawdę fajnie, że już piąta edycja... :)

Hells, może <jeśli ci to dane> wkleiłbyś linki do wcześniejszych edycji Nowych ras, dopisał, kto zwyciężył w poprzednich... ^_^

I idąc za przykładem turnieju, można by zrobić... Baner Mistrza Ras... albo coś.. :P

Cytuj
Pablossd - a czy userzy, jeśli będą chcieli, nie będą sami zaglądać na stronę i oglądać zwycięzców?

No chciałem tylko takie ułatwienie zaproponować, aby inni użytkownicy nie musieli się trudzić w przeszukiwaniu, a jednocześnie przeczytali regulamin... czy coś... :P

Cytuj
Na stronie głównej są wszystkie zwycięskie rasy, w głównym temacie też są wspomniane a czytanie regulaminu chyba nie jest aż tak szalonym pomysłem, że trzeba do niego zachęcać. Zwłaszcza osoby, które chcą w czymś brać udział. Chociaż...

To własnie wyjdzie w praniu... :P


« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2010, 14:26:41 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Lipca 2010, 13:04:29 »
Pablossd - a czy userzy, jeśli będą chcieli, nie będą sami zaglądać na stronę i oglądać zwycięzców?

I mam takie pytanko - czy można zgłosić tylko jedną rasę czy można kilka? Bo ja zebrałem już klilka pomysłów


IP: Zapisane
Erian

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Magic is most powerful weapon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Lipca 2010, 13:07:54 »
Wczoraj pytałem Hellscreama o to samo. Jedna rasa na jednego użytkownika, będziesz musiał wybrać ;).


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 10 Lipca 2010, 14:16:15 »
Na stronie głównej są wszystkie zwycięskie rasy, w głównym temacie też są wspomniane a czytanie regulaminu chyba nie jest aż tak szalonym pomysłem, że trzeba do niego zachęcać. Zwłaszcza osoby, które chcą w czymś brać udział. Chociaż...


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Lipca 2010, 18:54:20 »
Ok, powiedzmy, że już mamy 16 gotowych ras. A więc na jakiej zasadzie będzie głosowanie?
 Czy nie będzie oszustw w style głosowaniu na swoją rasę, albo tworzeniu multikont?

Ja bym proponował jawne głosowanie użytkowników od powiedzmy 50 postów.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 10 Lipca 2010, 20:19:16 »
Nie, no bez przesady, dajmy nowym się też wypowiedzieć. od 20 max 30 postów mogło by być głosowanie.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 10 Lipca 2010, 20:22:42 »
To już zależy od Hellsa.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 10 Lipca 2010, 20:38:17 »
Z tego co wiem, to prędko się nie dowiemy, ponieważ jego nie będzie w najbliższym czasie. Ale i tak jest mniej więcej 50% szans, że będzie dla wszystkich, 20%, że od 20-30 postów, 20% szans, że od ok. 50 postów i 10% na zamknięte jury ( admini, może redaktorzy, moderatorzy)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 11 Lipca 2010, 12:43:55 »
Zamkniętego jury na pewno nie będzie, o wszystkim zdecyduje Vox Populi. Ale najpierw musimy mieć komplet.

I tak - jedna rasa, jeden user. Jak już ją dostanę, to choćbyś niewiadomo jak płakał, prosił czy groził - startujesz tą rasą. Jednak do czasu zebrania kompletu 16 zgłoszeń można nanosić poprawki do swej rasy.

Jak będzie dużo chętnych, to kto wie...Może nawet przyjmiemy 32 zgłoszenia. Choć nie wiem czy ma to jakiś sens...
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Diraen

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


No ja myślę, że nie myślę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 11 Lipca 2010, 13:19:45 »
Chociaż to jest trochę nie fair, gdy jakieś dwie silny rasy trafią na siebie= eliminacja jednej dobrej, przyczyni się do osłabienia reputacji konkursu. Nie wiem, czy jest jakieś losowanie, że ta rasa z tą, ale czasem jest to zły pojedynek. Tak jak na Mundialu są koszyki, tak i tu powinny być. Choć zajmie to trochę więcej czasu...


IP: Zapisane
Nie każdy może, nie każdy umie, nie każdy chce. Ale można umieć, wystarczy chcieć. Można chcieć, lub umieć chcieć. I można chcieć wszystkiego...
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 11 Lipca 2010, 13:25:50 »
Spokojnie, jak już będziemy mieli 16 ras to losowo pogrupujemy je w pary. 16 ras to 8 par. Po wstępnych eliminacjach zostanie nam 8 ras, cztery pary...Zresztą zobaczcie sobie Mistrzostwa Europy, tam też jest 16 drużyn. Przebiega to trochę inaczej, ale zasady eliminacji te same...


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 11 Lipca 2010, 14:41:58 »
A możesz powiedzieć ile już jest wysłanych ras ??


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 11 Lipca 2010, 20:51:13 »
Przychodzą lawinowo, jak będzie przestój to powiem.

Wiadomość do wszystkich - NIE MAM Worda 2007, nie mogę odczytać plików .docx. Proszę o wysyłanie plików .doc lub .txt, względnie .rtf (odpowiednia zakładka przy Wordzie 2007, dzięki czemu będę mógł otworzyć w moim 2000). Dziękuję.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 12 Lipca 2010, 18:38:57 »
Przepraszam, kiedy start? Albo taczej do kiedy termin wysyłania ras?


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry