Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dyskusje o Warcrafcie (Czytany 38949 razy)
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 30 Sierpnia 2007, 20:00:19 »
Cytuj
z drugiej strony czasami nie trzeba zmienić formy dobrej.. czasem lepiej pozostać przy znanej i lubianej :)

W sumie tak, ale jednak wole swiat Warcrafta.

A tak na marginesie....albo nie na marginesie :P zainstalowalem se frozen trone /w00t/


« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2007, 20:21:58 wysłane przez Kapitan Sparrow » IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 07 Października 2007, 16:49:50 »
Mam pytanie:
Czy w Warcrafcie III i w dodatku frozen throne będzie można pokierować płonącym legionem?


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 07 Października 2007, 22:10:53 »
Mam pytanie:
Czy w Warcrafcie III i w dodatku frozen throne będzie można pokierować płonącym legionem?

Niestety w WC3: TFT nie ma możliwości grania BL, za to można wynająć jednostki w kampanii Krwawych Elfów.


IP: Zapisane
Lukass1216

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 09 Października 2007, 20:04:01 »
Hmm... wymieńcie mi proszę choć jedną grę Blizzarda, która nie stała się światowym bestsellerem. NIE MA!!! Jak dla mnie z tych wszystkich ger najlepszy jest Warcraft III. Po porostu ubóstwiam tą grę. Przeszedłem ją na wszelkie możliwe sposoby(nie próbowałem chyba tylko przy wyłączonym monitorze:)). Jest świetna, niektóre teksty jednostek po prostu mnie rozwalały. Ahh, i te godziny spędzone przed battle.netem. Największe wrażenie zrobiła na mnie fabuła. Pamiętam jeszcze jak przeżywałem śmierć króla Terenasa, upadek Silvermoon czy bitwę o górę Hijaal(chyba tak się to pisze). Na pewno znajduje się w pierwszej trójce najlepszych gier w jakie grałem.

Co do ras?
1.Ludzie
2.Nieumarli
3.Orkowie
4.Elfy




IP: Zapisane
http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,1058.msg15192/boardseen.html#new - WCHODZIMY, KLIKAMY, POMAGAMY :)

www.bruinena.pl - polecam wszystkim fanom Tolkiena i nie tylko
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 10 Października 2007, 18:10:25 »
Jest świetna, niektóre teksty jednostek po prostu mnie rozwalały.

Juz nie chce spamowac, ale nie moge sie powstrzymac. Masz racje...jak pierwszy raz uslyszalem kanonierow...rusz dupe! Ale z czasem sie robily nudne powtarzajace sie w kolko "za mojego ojca krola" itp. Mimo wszystko zgadzam sie z Tobą w 99%. ;)


« Ostatnia zmiana: 10 Października 2007, 18:22:40 wysłane przez Kapitan Sparrow » IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Lukass1216

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 10 Października 2007, 20:55:53 »
Tak faktycznie się robiły te teksty nudne. Najgorszy był książe Arthas. Jak mówił setny raz "nie trzeba mi się kłaniać" to chciałem powiedzieć w stylu kanonierów "pocałuj mnie w d@%*".


IP: Zapisane
http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,1058.msg15192/boardseen.html#new - WCHODZIMY, KLIKAMY, POMAGAMY :)

www.bruinena.pl - polecam wszystkim fanom Tolkiena i nie tylko
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 22 Stycznia 2009, 12:58:48 »
Na początek byłoby warto sprecyzować, o jaką część chodzi...
Ktoś powiedział, że w W3 jest mało ras. Odpowiadam więc - ras jest nieskończona ilość. Edytor tej gry przyćmiewa potęgą potencjał militarny USA, Rosji i Chin razem wziętych...
Pusty śmiech mnie ogarnia, jak widzę te "super mody" do Heroes V. O, fajno dodali dwie jednostki. O, zamienili zombie na mumie. O, przekolorowali go...Zrobienie jednostki w W3 trwa od 5 do 15 minut. W tym czasie możemy wybrać dla niej model, głos, ikonę, kolory, zdolności (te możemy sobie sami stworzyć) i parametry. Robimy tak 20 razy i w czasie od 100 do 300 minut mamy nową nację. Poświęcamy jeszcze około godzinki na stworzenie bohaterów i budynków i voila! Po maksymalnie 6 godzinach mamy nową nację. Wystarczy tylko pomysł...
Fabuła wszystkich części jest - IMHO - tak świetnie zrobiona, przedstawiona i w ogóle idealna. HoMM może się schować.
Piszę to wszystko oczywiście z miejsca wielkiego fana całej serii. Bądź co bądź, spaliłem pierwszy monitor, grając non stop przez osiemnaście godzin w Warcraft - Orcs&Humans...
Na dzisiaj tyle. Czas rozruszać ten topic.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Gryfik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Långa bollar på bengt...

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 08 Września 2009, 15:33:33 »
Pojawiły się informacje o nowym dodatku do WoWa : http://gry.onet.pl/5063,1573922,1,World_of_Warcraft_Cataclysm,zapowiedz.html
Co o tym sądzicie?
Czy nie lepiej wydać WoW'a II niż wydawać nieskończoną ilość dodatków?




IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 08 Września 2009, 16:26:03 »
Moim zdaniem, ten dodatek to totalny FAIL! Ponieważ mnóstwo w nim informacji, zmian i braku spójności z tym, co było dotychczas stworzone... Troll Druid? Tauren Palladyn? KRASNOLUD SZAMAN? O rany...


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 08 Września 2009, 20:22:49 »
Lol, to chyba było wiadomo już od dłuższego czasu, że Blizzard doi kasę łeb w łeb za EA. Bo jak inaczej nazwać to, że firma może stawiać pracownikom 3 dzienne posiłki stworzone z banknotów przez 10 tygodni, i nie zauważyć że kasy ubyło?
Co mówisz? Że mieli dobre gry?! Mów głośniej! Łotthefuck? Że niby innowacyjne tytuły? Man, przetrzyjcie oczy - jedyną ich innowacyjną grą była Diablówka (1996r.), a jedyną prawdziwie i sensownie wciągającą - Starcraft (1998r.). I ciągną na tych dwóch tytułach kasę od debilów pędzących do sklepów już od 13 LAT! Chyba nie za pieniądze od biednych emerytek mogą żygać kasą, c'nie?

Nie rozumiem, jak w takiej sytuacji może paść jakiekolwiek słowo typu: A czy nie lepiej wydać xxxx II/III/IV/V niż wydawać dodatki? - ocknęliście się dopiero teraz i to z rączką w nocniku? Współczuję.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 08 Września 2009, 20:37:44 »
WoW ssał, ssie i ssać będzie, nawet jeśli wprowadzą do niego coś "gnoll-alike" :]

Pemuś, nie trzeba być innowacyjnym i łamiącym schematy aby stać się geniuszem wielbionym przez miliony...Wystarczy zrobić coś raz, ale dobrze. Bardzo dobrze. Cholernie wyśmienicie.

Pozdrawiam


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 08 Września 2009, 21:50:38 »
Zrobić coś raz? Czytasz swoje posty?

1.Starcraft
2.J*bany dodatek
3.J*bana kontynuacja - to be continued
4.Kolejna J*bana kontynuacja - to be continued
5.Kolejna Kolejna J*bana kontynuacja - OMG! This is end!
6.Warcraft
7.J*bana kontynuacja
8.J*bany dodatek
9.Kolejna j*bana kontynuacja
10.J*bany dodatek
11.J*bana masówka
12.J*bany dodatek do j*banej masówki
13.Kolejny j*bany dodatek do j*banej masówki
14.Następny j*bany dodatek do j*banej masówki
15.J*bana konwersja na PS2
16.Diablo
17.J*bana konwersja
18.J*bana kontynuacja
19.J*bany dodatek
20.J*bana kontynuacja.

20. razy (jakby się uprzeć to 17) dostajemy do paszczy to samo z naprawdę małymi zmianami jak na 4-10 lat robienia gier komputerowych. Whatever! I tak pobiegniemy do sklepu z ustami otwartymi jak przy wdechu murzyna, żeby zakupić Tą Jedyną, Najlepszą, Najbardziej Innowacyjną __________(wpisz markerem epitet - ale taki Blizzardowski: żadnych 'fajne' -> 'super-mega-hiper-kupię3pudełkazgrą-fajne') gręęęęęęę!

Dla takich ludzi błogo żyjących w głupocie - serdeczne:

-.-'


W religię, sprawiedliwość, mądrość, niezależność też wierzycie?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 08 Września 2009, 22:10:36 »
Bach, po trzeba się cieszyć tym co się ma i czerpać z tego przyjemność, a nie tylko j*bać co popadnie :]

Nie wierzę w sprawiedliwość, świat jest niesprawiedliwy.
Nie wierzę w niezależność, jestem insulinozależny.
W mądrość wierzę, sam jestem w końcu mądry.
Z religią to tak pół na pół.

Pozdrawiam Pemusia, Pierwszego (...Kolejnego?) Frustrata Tawerny :]


IP: Zapisane
BloodElfWarrior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 08 Września 2009, 22:24:40 »
Zrobić coś raz? Czytasz swoje posty?

1.Starcraft
2.J*bany dodatek
3.J*bana kontynuacja - to be continued
4.Kolejna J*bana kontynuacja - to be continued
5.Kolejna Kolejna J*bana kontynuacja - OMG! This is end!
6.Warcraft
7.J*bana kontynuacja
8.J*bany dodatek
9.Kolejna j*bana kontynuacja
10.J*bany dodatek
11.J*bana masówka
12.J*bany dodatek do j*banej masówki
13.Kolejny j*bany dodatek do j*banej masówki
14.Następny j*bany dodatek do j*banej masówki
15.J*bana konwersja na PS2
16.Diablo
17.J*bana konwersja
18.J*bana kontynuacja
19.J*bany dodatek
20.J*bana kontynuacja.

20. razy (jakby się uprzeć to 17) dostajemy do paszczy to samo z naprawdę małymi zmianami jak na 4-10 lat robienia gier komputerowych. Whatever! I tak pobiegniemy do sklepu z ustami otwartymi jak przy wdechu murzyna, żeby zakupić Tą Jedyną, Najlepszą, Najbardziej Innowacyjną __________(wpisz markerem epitet - ale taki Blizzardowski: żadnych 'fajne' -> 'super-mega-hiper-kupię3pudełkazgrą-fajne') gręęęęęęę!

Dla takich ludzi błogo żyjących w głupocie - serdeczne:

-.-'


W religię, sprawiedliwość, mądrość, niezależność też wierzycie?

Nie podniecaj sie tak człeku bo ci żyłka pęknie...

Wg. mnie WoW Cataclysm jest z tego względu lekko poroniony, bo zrobili nagle bez powodu z neutralnej rasy (Gobliny) hordową rasę. No i dajcie spokój Dwarf Szaman, Troll Druid? Tauren Paladyn?

Jednak fabuła dość fajna. Deathwing rozpiernicza cały Azeroth i zmienia całkowicie część miejsc.



IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 08 Września 2009, 22:55:05 »
@Hells:
Podobno jak mam nick z małej eLterki to pemuś też musisz pisać z małej literki. Twoja filozofia. ;')

@BladCośTam:
Kurczę, nie kumam, jak może coś takiego jak bezsensowne rozszerzanie klas/klas prestiżowych przeszkadzać BLIZZARDOWCOM ;'o Przecież oni to z wami robią od lat. ;'D Dopiero teraz zaliczyliście 'wake-up'?


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry