Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 479 480 481 [482] 483 484 485 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033434 razy)
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7215 : 21 Września 2012, 06:47:25 »
Jakieś istotne zmiany w patchu? Czy to tylko przygotowanie gry pod DLC?


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7216 : 21 Września 2012, 12:57:51 »
No właśnie nigdzie nie mogę znaleźć co patch wprowadza, jak ktoś obczai niech da nam znać.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7217 : 21 Września 2012, 13:04:40 »
Właśnie odsłuchałam sobie tą muzyczkę i coś w niej jest. Słucham, jej słucham (ja jedna z ostatnich osób, które by kupiły to DLC), a moja podświadomość włącza sobie tryb "muszę mieć " ten dodatek. Podobno istnieją dźwięki, które potrsafią wywołać taki efekt i czasem bywają wykorzystywane w marketingu. Zastanawia mnie, czy nie mamy do czynienia właśnie z takim dźwiękiem, o odpowiedniej częstotliwości.
Tak poza tym to soundtrack genialny.
Ale DLC i tak nie kupię, do póki nie pojawią się obiektywne recenzje.



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7218 : 21 Września 2012, 13:07:03 »
Chwilę pograłem i zauważyłem, że wreszcie dodali cyfrę ile tur zajmie  nam dojście do jakiegoś miejsca. Do tego dodano możliwość wyboru losowego przeciwnika do gry niestandardowej.

To z takich rzeczy które rzuciły mi się w oczy :).


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #7219 : 21 Września 2012, 14:03:25 »
Na chwilę obecną jest tylko Changelog co wprowadza Danse Macabre, a odnośnie patcha 1.7 to ponoć nieopatrznie wgrany na server, gdyż razem z wychodzącym DLC wychodzi Patch 1.6. Zapewne teraz powychodzą cyrki i inne warianty.

Przy okazji ten patch waży około 220Mb.

Edit: Dla chcących na forum Ubi niezła akcja do poczytania i pewnie na HC.


« Ostatnia zmiana: 21 Września 2012, 14:21:14 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7220 : 21 Września 2012, 14:18:47 »
No fajnie, a ja pobrałem już ten patch.
Brawo dla mnie ;D
Trudno i tak już chyba przez najbliższe miesiące nie będę grać w H6, wolny czas wykorzystam na robienie KC i grę w AC :)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7221 : 21 Września 2012, 14:33:12 »
Zajefajnie...Pewnie jeszcze się okażę, że będę musiał reinstalować grę :P...

A jeśli chodzi o zmiany w patchu...Jeśli kończymy turę, a nasz bohater ma niewykorzystane punkty ruchy to pojawi się odpowiedni komunikat.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7222 : 21 Września 2012, 18:22:47 »
Ja zainstalowałem patch, łączy mnie z confluxem bez żadnych problemów. Trochę dziwna sprawa - wygląda na to, że jak tylko ktoś dorwie pudełko z kodem, to może odblokować kampanię nawet dzisiaj. W sklepach zawsze robią mały falstart i rozkładają gry 1-2 dni przed premierą, więc faktycznie będzie można grać przed tym 27 września. Inna sytuacja była podczas premiery kampanii Craga, gdzie patch implementujący nowe elementy do gry pojawił się nie tydzień przed premierą, a w jej dzień. Pokazała się już ikonka przygód Sandro w menu kampanii, nowa skórka do głównego menu, bohaterowie i portrety w Ołtarzu Życzeń, czy nowe achivy.

http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_380_wysyp-informacji-o-danse-macabre.html - w plikach gry znalazło się multum nowych informacji (obrazki bohaterów, zwierzaka rodowego, bossa, artefaktów i broni rodowej). Wygląda na to, że Smoczy Upiór doczeka się własnego modelu (tak przynajmniej sądzę po arcie).





IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7223 : 21 Września 2012, 18:26:18 »
Możliwe że się dobrze nie znam, więc przydała by się ocena Menelaga, ale na tym Arcie widać dużo wspólnego z Córą Melassy, więc możliwe że jest to wyjątkowo dobrze zrobiona tekstura która nadała ten wygląd. Ale tak jak mówię to tylko moja opinia.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7224 : 21 Września 2012, 18:26:37 »
Orientuje się ktoś czy da się zrobić degradacje wersji gry poprzez np. modyfikacje wpisów w rejestrze? Z chęcią bym zassał tego nowego patcha, ale martwią mnie te głosy, że coś może być nie tak(skoro 1.6 nie było), niby coś tam się pojawiło, że został potwierdzony przez Ubi, ale czy na 100% warto ryzykować? Skoro coś może im się odmienić...
BTW czy patch 1.7 to nie miał być ostatni patch do Heroes'a VI? Więc teraz albo same DLC będą wychodzić, albo totalny koniec wsparcia dla gry. ;/ Albo zapowiedź pudełkowego dodatku, to w sumie też rozwiązanie. :D


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7225 : 21 Września 2012, 18:50:23 »
Możliwe że się dobrze nie znam, więc przydała by się ocena Menelaga, ale na tym Arcie widać dużo wspólnego z Córą Melassy, więc możliwe że jest to wyjątkowo dobrze zrobiona tekstura która nadała ten wygląd. Ale tak jak mówię to tylko moja opinia.

Myślę, że nie potrzeba Menelaga. Art faktycznie zalatuje Córą Malassy i pewnie tak jak w przypadku pierwszego DLC dostaniemy jednostkę z przerobioną teksturą. Tam był feniks zmieniony na ptaka gromu.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7226 : 21 Września 2012, 18:59:27 »
Ja mam pytanie co do tej złotej edycji która jest na empiku wyprzedana (była kiedy ostatnio sprawdzałem, czyli wczoraj). Czytałem tam lub tutaj na Tawernie że będzie dołączona specjalna mapka do gry wieloosobowej która przedstawia jakiś świat przedstawiony w któryś hirkach.
Znalazłem też na Allegro kolekcjonerkę w egzemplarzach hurtowych szóstki. {Link do aukcji [http://allegro.pl/might-and-magic-heroes-6-vi-kolekcjonerska-nowa-i2638426888.html]}
Tu moje pytanie: Czy wie ktoś czy ta ww. mapka będzie może dostępna później czy tylko w Gold Edition? Bardzo mi zależy by jak kupywać Hirki to mieć dużo miłych dodatków. :P


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7227 : 21 Września 2012, 19:32:46 »
Czyli miałem racje, dzięki Adseruki, a Menelaga podałem bo jeżeli chodzi o modding to on pierwszy zawsze przychodzi na myśl :).


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #7228 : 21 Września 2012, 21:37:58 »
Ktoś może wie jakie zmiany wnosi patch 1.7.1 względem 1.7.0 ??


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7229 : 22 Września 2012, 00:04:52 »
To na 100% jest lekko przerobiona córka Malassy. Nawet ładnie to wygląda, ale niestety twórcy się nie postarali.
Nowy ziwerzak rodowy- zielony ptaszek Alma. Przypomina Sinodziobego, model zapewmne będzie zieloną wersją feniksa. No, ale może twórcy jeszcze miło nas zaskoczą.
Witamy pierścień nieskruszonych i pelerynę Sandro (o przepraszam, płaszcz lisza) znane nam z H5 :).
Podoba mi się ten Ovidio :D. Za to Lukrecja mogłaby grać w Zmierzchu, a Giovanni wygląda zupełnie inaczej niż w H5. W HVI przywodzi mi na myśl stałego bywalca karczmy.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 479 480 481 [482] 483 484 485 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry