Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 484 485 486 [487] 488 489 490 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033351 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7290 : 06 Października 2012, 11:34:03 »
Skąd wiesz? Miło by było, gdybyś swoją opinię poparł linkiem, obrazkiem etc.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7291 : 06 Października 2012, 11:37:57 »
Aha, a propo zmian w patchu 1.7, 1.7.1 :) :
- strzał przebijający strzelca wyborowego jest teraz zdolnością aktywowaną i jest zbugowana, bo można jej używać nawet jak przeciwnik stoi tuż obok naszej jednostki,
- opisy kapłanek i westalek poprawiono na zgodny ze stanem faktycznym, (czyli kapłanki maja uspokojenie, a westalki uspokojenie i leczenie),
- żywiołak ognia przy śmierci zadaje obrażenia od ognia stojącym obok jednostkom,


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7292 : 06 Października 2012, 11:59:52 »
Hahaaaha, wiedziałem że dadzą Loch jako nową frakcję.  :D
Z artów widzę że powrócą Siostry Krwi i Matrony (które w piątce nawiasem mówiąc wyglądały lekko mówiąc jak, kurtyzany?), te minotaury co są w kompedium są beznadziejne. No bo czemu w takim razie w piątce nie są fioletowe, a mają normalną skórę i są owłosione?
Obserwatorzy zastępują chyba zabójców z piątki a szkoda bo bardzo ich lubiałem.  :/
Mantykora w VI? Nieeeee beznadziejny pomysł, chociaż biorąc pod uwagę lata pomiędzy szóstką a piątką to można powiedzieć, że dopiero za 100lat? Albo mniej, mroczni zawrzą sojusz z hydrami.
Ten jakby wampir też zupełnie nie pasuje, raczej brałbym jeźdźców jaszczurów chociaż biorąc pod uwagę znowu historię to może jednak pasuje ten wampir tutaj?
Bezimienny i smok, nie grałem w VI jednakże wyglądają fajnie i obstawiałbym smoka jako czempiona a beziego jak elite.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7293 : 06 Października 2012, 12:07:51 »
Hm... muszę się odnieść do artów. Wydaje mi się, że smok został tam wrzucony bo ewidentnie jest od tej fakcji. Ale jest to córa malassy. więc nie będzie jej w jednostkach, nie przy filozofii Ubi, by smoków nie było w zamkach. Ten "wampirzy" elf to albo bohater, albo jednostka. Osobiście stawiam na bohatera. Wtedy było by 6 jednostek pokazanych.

Można założyć też, że wszystko oprócz smoka jest jednostkami. Była by wtedy pokazana cała armia. Mam jednak nadzieję, że ten wampirzy jest to bohater ze którejś ścieżki. Bo jakoś miło by było zobaczyć hydry, albo jeźdźców jaszczurek.

Ciekawe, czy Loch dostanie też kunia do jazdy, czy może w końcu coś innego. Może jaszczura?

[UP] heh a więc zero jaszczurów :/


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7294 : 06 Października 2012, 12:27:20 »
Zapytam retorycznie: Naprawdę wszyscy sądzicie, że Ubisoft pokazał już wszystkie jednostki Lochu w tym kompedium?


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7295 : 06 Października 2012, 12:38:25 »
Zapytam retorycznie: Naprawdę wszyscy sądzicie, że Ubisoft pokazał już wszystkie jednostki Lochu w tym kompedium?
Krótko i zwięźle: Nie
(przepraszam za pisanie krótkiego posta)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7296 : 06 Października 2012, 12:43:36 »
A ja myślę że wszystkie które Ubi pokazał się pojawią, zostają tylko te których nie pokazał, w tej chwili mamy:
Trzon:
Obserwator
Minotaur
Nie wiadomo
Elita:
Mantykora
Wiedźma
Nie wiadomo
Czempion:
Smok/Bezimienny/Mantykora (w hydre raczej wątpie bo najwyraźniej z motywu jaszczurów zrezygnowano)
A ten Wampiropodobny to ma być Smoczy Rycerz, (źródło Kompendium).


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #7297 : 06 Października 2012, 12:44:54 »
Zapytam retorycznie: Naprawdę wszyscy sądzicie, że Ubisoft pokazał już wszystkie jednostki Lochu w tym kompedium?
Na podstawie przykładu z Sanktuarium(Świątynią)... tak, tak właśnie sądzimy. A przynajmniej ja. Kolega powyżej ma krótką pamięć. 

Tragedii nie ma, choć owszem, przydałaby się jakaś doza szarości błękitu, granatu czasem czerwieni, choć owszem, wszystko zależy od tego jak to ostatecznie wyjdzie w przełożeniu na modele. Jaszczurów nie będzie, także moją wizję szlag wziął, ale dla naiwnych to powód do wiary, że może im się kiedyś zechce utworzyć frakcję jaszczurów. Na ten moment udam się w krainę naiwniaków, bo przyjemnie mi będzie żyć z taką frajerską wiarą :)   

Co według was ma wspólnego z wampirem ta jednostka, którą doń właśnie porównujecie? Że miecz i szata?  Bez przesady...

A modelu Lammasu nie mogą wykorzystać tak, aby Mantrykora go przypominała- co najwyżej rozmiar ciała, generalny tułów. Na bliższe podobieństwa nie pozwala art i wyrażona nim wizja.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7298 : 06 Października 2012, 12:52:26 »
A ja myślę że wszystkie które Ubi pokazał się pojawią, zostają tylko te których nie pokazał, w tej chwili mamy:
Trzon:
Obserwator
Minotaur
Nie wiadomo
Elita:
Mantykora
Wiedźma
Nie wiadomo
Czempion:
Smok/Bezimienny/Mantykora (w hydre raczej wątpie bo najwyraźniej z motywu jaszczurów zrezygnowano)
A ten Wampiropodobny to ma być Smoczy Rycerz, (źródło Kompendium).

To według mnie, będzie to wyglądało tak:
Trzon:
Obserwator
Krwawa siostra ( ten art z tą kobietą z takimi obręczami)
Minotaur
Elita:
Mantykora
Wiedźma
Bezimienny
Czempion:Smok - moje przypuszczenia na podstawie Heroes V i artów, no bo niestety w szóstke nie grałem, niestety ale pieniędzy na nią nie mam a także komputer.
Według mnie to bohaterowie będą wyglądać jak smoczy rycerze, może być kilku z modeli bezimiennych a także Raelag tylko trochę zmieniony.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7299 : 06 Października 2012, 15:01:25 »
Minotaur powinien być w elicie, a ten wampir to pewnie bohater lochu albo jakaś jednostka ale raczej bohater bo juz jest tych wszystkich stworków za dużo.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7300 : 06 Października 2012, 15:33:29 »
Ja nie będę ustawiać na razie jednostek według siły. Jak dla mnie minotaur równie dorze może być w elicie, jak i trzonie.

Tak jak pisał Drauphir i sama o tym wspominałam, jakieś drobne akcenty innych kolorów by się przydały. Możliwe, że jeszcze rozdzielenie na podstawkę i ulepszenie trochę rozwiąże problem. Co prawda odnosząc się do artu bezimiennego, wszystko będzie fioletowe.

Nie mniej postanowiłam, że zrobię drobne kosmetyczne poprawki w kolorystyce dotychczasowych zamków. Jeśli loch będzie wymagał także po wydaniu gry, zrobię to. Obiektem poprawek będą trzy zamki: Przystań, Inferno i Nekropolis. Zapraszam za kilka dni na forum z modami do h6.

Edit: Pozwólcie sobie zauważyć iż już jest 500stron na temat H6News/Aktualki. Miejmy nadzieję że do 1k dobijemy :) /Loczek



« Ostatnia zmiana: 06 Października 2012, 18:44:45 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7301 : 06 Października 2012, 19:01:52 »
Jednak To ulepszenie nie jest jakieś spektakularne... :/ znowu mam wrażenie, że będzie fioletowa sieczka.

Bardzo mi się podoba za to ten art z mgłą. Zastanawia mnie tylko Dlaczego elfy zalatują w stylistyce demonami. W obu jest motyw oczu, "bezkształtnej masy" i takiej jednolitości kolorystycznej.

Zanim mnie zaleje fala hejtu powiem tylko, że wiem iż w grze może to wszystko wyglądać inaczej. Jednak obawiam się o to bo jak do tej pory wszystkie arty są... no takie jednolite. Jeszcze nie widziałam żadnego artu z innymi kolorami niż fioletowy, czarny i biały. Jakaś ruda elfka może?

Jestem osobą bardzo zwracającą uwagę na stronę wizualną i brak takich drobnych niuansów i odbić od ogólnego schematu kolorystycznego w moim odczuciu zakrawa o kicz i brak pomysłu.
A kto powiedział, że jednolitość kolorów zakrawa o kicz? Dla mnie jednolitość kolorów jest fajna i nie wiem co w niej złego. Nie rozumiem też wypowiadania się jako osoba wszechwiedząca, która wie co jest najważniejsze i najlepsze. Najlepiej od razu walnąć całą paletę kolorów i sieknąć mroczne elfy w takiej kolorystyce:



IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7302 : 06 Października 2012, 19:56:13 »
Tak i od razu niech wszystko było różowe. Walnijmy pluszowe kucyki i serduszka. Na pewno to doda uroku grze ;)

Podejście do kolorystyki jest bardzo subiektywnym tematem i ciężko jest dogodzić wszystkim. Wyraziłam swoją opinie na ten temat i dalej się jej trzymam. Jeśli odebrałeś to jako atak na swoja osobę... no cóż ja nie kazałam ci się ze mną zgodzić.

Dolan jak pisałam drobne zmiany kolorystyczne. Chcę pozostawić główny motyw, ale sprawić by mimo wszystko była różnorodność.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7303 : 06 Października 2012, 19:58:02 »
No, to teraz do jakiegoś Vipa niech napisze jak wszyscy chcemy żeby wyglądał sylwan - miasto różowych, sweetaśnych potworków, głównie kucyków, wszyscy będą zadowoleni jak walniemy tęcze i chmurki jako budynki rekrutacyjne.



IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7304 : 06 Października 2012, 20:02:47 »
Ale się czepiasz. Przecież w HIV były tęczowe jednorożce i nikt nie marudził, a nie wszystkie jednostki muszą mieć zaraz ten sam kolor tak jakby ktoś nie wiedział i trzeba mu pokazywać 'o patrz ten jest z lochu bo jest fioletowy zapamiętaj to fioletowe z lochu' Sorki ale ludzie nie są głupi i nie potrzeba jednolitych kolorków żeby wiedzieć co jest skąd.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 484 485 486 [487] 488 489 490 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry