Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 135 136 137 [138] 139 140 141 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036534 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2055 : 08 Października 2010, 17:14:40 »
Nie nie podali wiadomości odnośnie kompozytora/ów. Są nieoficjalne i poufne informacje, ale tak konkretniej to umowa na muzykę jeszcze nie jest sfinalizowana więc wszystko się może jeszcze zmienić.

Tymczasem: http://www.facebook.com/MightandMagic?v=wall#!/notes/might-magic/new-heroes-vi-qa-/163454967013809

Tak dziennikarsko: "Bez komentarza" ;]


« Ostatnia zmiana: 08 Października 2010, 17:19:00 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2056 : 08 Października 2010, 17:19:08 »
Nie ma to jak Pożyczyć sobie coś bez zgody właściciela, ciekawe tylko co teraz mu grozi..


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2057 : 08 Października 2010, 17:25:57 »
Hans Zimmer jest wybitnym kompozytorem muzyki filmowej, a nie muzyki do gier. Wątpię, aby ktoś tak znany i szanowany w przemyśle filmowym nagle zaczął komponować muzykę do gier.

HansZimmer komponował muzykę do Call of Duty: Modern Warfare 2. :)

Nie ma to jak Pożyczyć sobie coś bez zgody właściciela, ciekawe tylko co teraz mu grozi..

Chyba nie zrozumiałeś o co Lukowi chodziło ;p
 
Ten wywiad jest także tutaj, ale mogli dac namiar na stronę;/
http://mightandmagic.uk.ubi.com/


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2058 : 08 Października 2010, 17:38:26 »
Ano szkoda. Ale przynajmniej na fejsie rzucili adresem a to też jest nie w kij dmuchał ;]


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2059 : 08 Października 2010, 22:37:52 »
Hans Zimmer jest jednym z moich ulubionych, jak dla mnie wcale nie podpadł, dowodem są soundtracki z incepcji. To mi się bardzo spodobało, więc bym się cieszyłgdyby tworzył muzykę do Heroes VI.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #2060 : 08 Października 2010, 23:54:00 »
Nie przesadzajmy z tym mrokiem, ino to już nie taka straszna bajka jak wśród Ashanu w V części. Wiele gier wydanych w 2009-2010 jakie widziałem miało może bajkową grafikę, ale zdecydowanie mniej niż niektóre z lat 2004-2005. Może w VII lub VIII coś będzie, ale to jest gra, a dokładniej seria, która potrzebuje takiej..równowagi między kontrastem a mrokiem. Przecież to też nie gra od 16 czy 18 lat, że wszystko musi być ciemne, mroczne, tajemnicze, złe. Grając w Heroesy nie raz można pewnym sensie poczuć ten fikcyjny świat, pełen magii, bohaterów i jak dobroci. Nie okłamujmy się, mrok III miał może w grafice ciutę jaskrawości, dając grze powieściowy klimat(niczym z opowieści bardów). Zresztą nie ma idealnych gier. Ale powtarzam: To już nie taka straszna bajka. - odnośnie grafiki.


« Ostatnia zmiana: 08 Października 2010, 23:59:20 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2061 : 09 Października 2010, 10:01:46 »
Mi pasowałoby jak najbardziej, gdyby to ten kompozytor tworzył utwory do MM:H6. Ale byleby były dobre, nie ważne, kto je tworzy, mi to wystarczy.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2062 : 10 Października 2010, 10:14:39 »
HansZimmer komponował muzykę do Call of Duty: Modern Warfare 2. :)
Ano tego nie zauważyłam, gdy przeglądałam jego filmografię :)

Mi pasowałoby jak najbardziej, gdyby to ten kompozytor tworzył utwory do MM:H6. Ale byleby były dobre, nie ważne, kto je tworzy, mi to wystarczy.
No właśnie. Nieważne który ważne, żeby muzyka była dobra. Ale miło by było, gdyby taka sława zajęła się muzyką do HVI. Nazwisko Zimmer na okładce to świetna reklama.
Ale świętujmy, dopiero gdy oficjalnie to ogłoszą.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2063 : 10 Października 2010, 11:44:28 »
Ludzie, o czym Wy wogóle mówicie(tzn. piszecie)... 
IMO na osoby typu Hansa Zimmlera mogą sobie tylko pozwolić największe i najważniejsze gry z ogromnym budżetem, typu GTA, COD, przy których HOMM6 może się niestety schować.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2064 : 10 Października 2010, 12:28:06 »
Rozumiem, że jesteś jesteś w stanie powiedzieć jaki budżet przydzielono na H6?

Pomijając to, że Ubisoft jako korporacja i producent ma większy budżet od Activision (CoD) i Take-Two Interactive (GTA) według danych z 2009. Więc szczerze nie rozumiem czemu byłoby ich nie stać na HZ.

TO nie te czasy gdy muzyka w grach była na 2 planie, teraz to jest jeden z najwazniejszych elementów, szczególnie w takich grach jak HoMM czy KB. Niestety trzeba zatrudniać najlepszych, a jak H6 ma być taką innowacją, to musi byćto kompozytor z najwyższej półki.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #2065 : 10 Października 2010, 14:51:25 »
Tak, muzyka w grach fantasy to ważny element, szczególnie gdy łączy się z miłą dla oka oprawą graficzną (o ile taka będzie) i wciągającą rozgrywką. Może i tak po kilkudziesięciu godzinach gry wyłącza się muzykę i słucha w tle swojej, ale pierwsze wrażenie z każdą dobrą grą jest bezcenne :)


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #2066 : 10 Października 2010, 15:12:11 »
Lepiej bym tego nie opisał Mantykor po za tym mam nadzieję że niębędzie czegoś w stylu  Metalingus  (posłuchajcie)chociaż ta muzyka jest fajna ale do gier nie pasuje.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2067 : 10 Października 2010, 16:01:58 »
Ludzie, o czym Wy wogóle mówicie(tzn. piszecie)... 
IMO na osoby typu Hansa Zimmlera mogą sobie tylko pozwolić największe i najważniejsze gry z ogromnym budżetem, typu GTA, COD, przy których HOMM6 może się niestety schować.
Myślę, że Hans Zimmer nie kieruje się tylko ewentualnym wynagrodzeniem, ale również tytułem do którego ma tworzyć muzykę. A Heroes to nie jakaś tam pierwsza lepsza gra.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2068 : 11 Października 2010, 14:08:39 »





IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #2069 : 11 Października 2010, 14:46:33 »
Nie no te dwa gryfy są zarąbiste wyglądają na zbyt silne jak na 3lvl..No cóż pikinier i kusznik tak samo wyglądają na za silnych jak na swój lvl..Ciekawy jestem co będzie na 4lvl.Ale raczej coś w stylu kapłana.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 135 136 137 [138] 139 140 141 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry