Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 198 199 200 [201] 202 203 204 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036533 razy)
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3000 : 08 Stycznia 2011, 15:04:09 »
Widać, że to są meduzy, ale.. jako nagi. Ich podstawową cechą są wężowate włosy i wzrok zmieniający w kamień, ale kto powiedział, że meduza to człowiek z takimi cechami? równie dobrze może być to naga, ba, nawet to lepiej pasuje, bo jest jeszcze bardziej wężowata. 

Kappa? hmm.. że tylko z nazwy powiadasz.. może i te przednie łapy nie pasują do prawdziwej koncepcji Kappy, ale tak to raczej  porządku.. chociaż mogli by to wykonać nieco lepiej. Oczywiście zakładając, że to wszystko jest prawdą.

Co do rekinich wojowników- może i nie przypomina to broni japońskiej, wschodniej, etc, ale niestety... takie też istniały
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kanab%C5%8D




IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3001 : 08 Stycznia 2011, 15:13:46 »
Kanabo że było to wiem, ale to w ogóle kanabo nie przypomina za to taka sama co maczuha miażdżyciela.

Meduży z węzowatym ciałem były juz w HoMM i nagami nie są.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3002 : 08 Stycznia 2011, 15:35:38 »
cóż, Ashan rządzi się swoimi prawami, jak na razie nie mieliśmy ani meduz, ani nag, więc może tu uznają meduzy za pewien rodzaj nag. Mają do tego prawo, bo to się jakoś strasznie nie kłóci ze sobą. A czy Kanabo nie przypomina tej broni? Tutaj Kanabo tylko "przykoksili" i dodali troszkę nadających morski klimat bibelotów.


IP: Zapisane
Fiend
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #3003 : 08 Stycznia 2011, 15:41:55 »
Mi tam ta broń rekinów bardziej przypomina wiosło.Wszystkie jednostki ujdą w tłoku ,ale nia ta meduza i wodna "księżniczka".Po prostu te 2 jednostki nawet nie mają klimatu japońskiego.


IP: Zapisane
Pierdyl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #3004 : 08 Stycznia 2011, 16:03:40 »
Jeśli chodzi o brzydsze animacje i wygląd jednostek na tej stronce H6 to przyszła mi namyśl jedna rzecz... Może zaprezentowane jednostki nie przedstawiają finalnych modeli z pola walki, tylko z mapy przyrody? To by wiele wyjaśniało np brzydszy wygląd i brak szczegółów typu uzębienia cerbera... Wpadłem na ten pomysł porównując model i wygląd wodnego smoka z tą ze screenów z mapy przyrody, chyba są identyczne...


IP: Zapisane
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3005 : 08 Stycznia 2011, 18:12:37 »
Jest potwierdzenie - 5 zamek nazywa się "Sanktuarium". Frakcja bazuje na motywach japońskich. Oprócz dżungli, lubią też przebywać w wodzie. Za te informacje dziękujemy Tristan z JB.

Czyli znamy już wszystkie frakcje w H6. Brak Akademii i "Zamku Natury" jest zaskoczeniem, ale mamy praktycznie dwie wcześniej niespotykane rasy, gdyż Stroghold nie było nigdy "dżunglowe".
Osobiście mi, jak i wielu innym nie podoba się jedynie Snow/Ice Maiden, myślę, że wszystko byłoby OK gdyby ta jednostka byłą płci męskiej. Niestety nie jest i za bardzo przypomina Duszka Rzeki. 


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3006 : 08 Stycznia 2011, 18:17:04 »
Snow maiden jest żeńska bo tak jak kappa pochodzi z mit. japońskiej. To duch rzeki mógłby być zeński. kirin chyba również, lecz jest bardziej przedtsawiany jako smoczy koń, niż smok, ale on najbardziej mik się podoba z tego wodnego cyrku.

Ciekawe w jaki sposób do nich trafił syn/córka Slavy, bo metoda krzyżowki raczej nie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3007 : 08 Stycznia 2011, 18:17:40 »
Wg mnie to Snow/Ice Maiden wygląda najlepiej z żeńskich jednostek w zamku. Fajnie wygląda, trzyma klimat - ma wachlarz, japoński strój, itp. Dla mnie zupełnie niepotrzebne są te duszki - wodna wersja Chwał z Przystani.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3008 : 08 Stycznia 2011, 18:31:44 »
Wiesz Belegor podobnie było z Akademią, wszystkie jednostki nie bły ściśle z sobą powiązane, nawet normalnie ich bym z sobą nie wpasował do jednego miasta ale mimo to jako jedna frakcja dopasowywały się do siebie idealnie. Oczywiście nie mówię o rekinie bo on wygląda jak ciota (bez urazy lecz to moje odczucia). Tylko tak jak mówiłem to mogą być jeszcze niedopracowane modele i pewnie dużo może się zmienić.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3009 : 08 Stycznia 2011, 18:34:38 »
To samo było o przystani czy infermo i co... zmiany dotyzące tylko nazwy. Jednostek już nie zmienią.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3010 : 08 Stycznia 2011, 18:52:18 »
Przypomnijcie sobie choinkę z życzeniami. Na niej były właśnie twarze tychże artów. Jednak przypuszczenia okazały się prawdziwe :D.

Nowa rasa fajna, spodziewałem się jednak czegoś lepszego.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3011 : 08 Stycznia 2011, 19:03:55 »
Jeśli to prawda to mam bardzo mieszane uczucia.

Zamek dla mnie będzie średni, bo tak ...

aż 3 jednostki kobiece ... nie chce mi się powtarzać, ale po prostu nie podoba mi się i uważam to za dużą przesadę.

Dodatkowo, żeby chociaż były jakoś naprawdę fajnie i oryginalnie zrobione, ale jedyna która mi się w miarę podoba, czyli Pearl Maiden, to dość mocna zżyna z Meduzy.

Pozostałe dwie wg mnie są równie paskudne co Promienista chwała z Przystani.

Dwie pierwsze jednostki ... ten kapitan rekin to dość idiotyczny pomysł. Rekin z maczugą ? Nie trafia to do mnie. Już lepszy byłby jakichś facet-krab, który miałby jedną wielką łapę a'la szczypce i nią atakował.


To z minusów. I to dość sporych. Dla mnie niestety 4 na 7 jednostek skopanych.

Co do plusów ...


Podoba mi się Kappa. Dość świeży pomysł i odważny.

Największym plusem są jednak istoty 6 i 7 poziomu, które wyszły wg mnie rewelacyjnie i gdyby cały zamek taki był to mielibyś nową, świetną rasę.

A tak g mnie wyszło średnio i pomysł nie do końca dobrze wyszedł. A był taki potencjał.

I jako fan jaszczurów z trójki nie czuję się zadowolony, bo to nie jest dla mnie obślizgło-bagnisty klimat, ale klimat morski, a to różnica.

Mam nadzieję, że to jednak tylko plota z tym zamkiem i dostaniemy coś innego.

A co do Kirina, to nie musi byc smok, ale jakichś gad, płaz, wąż morski. Można to na wiele sposbów yjasnić.

To tyle ode mnie. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie ;)




IP: Zapisane
minastir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #3012 : 08 Stycznia 2011, 19:24:25 »
Ja tylko chciałem powiedzieć i nie wiem czy było już to tu napisane. Ale na forum heroes community zopstało potwierdzone tak to 5 zamek. Moderarot wydał oświadczenie ale usunel;i na ich forum zdjęcie i nie można o tym pisać. "Moderator announcement: Yes, the 5th faction have been leaked, and no, you are not allowed to post the pictures or links here for now. Please respect this."


IP: Zapisane
Earne

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #3013 : 08 Stycznia 2011, 19:33:15 »
Ja w przeciwieństwie do większości jestem zadowolony. Zamek wygląda świetnie (szczególnie Snow i Ice Maiden). Co prawda mogliby trochę tu i tam poprawić. Sam pomysł z Spring/River Spirit nie jest zły ale podobieństwo do promienistych chwał psuje ogólny efekt. Mam nadzieję, że będą miały chociaż inną rolę na polu bitwy...
Dwie pierwsze jednostki ... ten kapitan rekin to dość idiotyczny pomysł. Rekin z maczugą ? Nie trafia to do mnie. Już lepszy byłby jakichś facet-krab, który miałby jedną wielką łapę a'la szczypce i nią atakował.
Wtedy i tak znalazły by się tłumy "krytyków", którym by się to nie podobało bo psuje klimat, jest brzydkie, głupie itp. Nie da się wszystkim dogodzić.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3014 : 08 Stycznia 2011, 19:35:27 »
One eyed wrath wszystko spoko tylko taka uwaga: Czy jeśli nagi są płci żeńskiej to ich zamek nie będzie w większej części składał się z płci żeńskiej?? Jeśli zaś chodzi o jednostki to jak dla mnie Meduzy wyglądają dobrze, tylko lekkie poprawki i będzie spoko. Zaś zarówno Spring Spirit jaki i River Spirit wyglądają genialnie oraz idealnie wpasowują się do morskiego klimatu. Tutaj kolejna uwaga One eyed wrath, nagi to rasa morska nie bagienna więc czego się spodziewałeś? Jeśli tego iż zamek będzie pod względem jednostek lepiej wyglądał to tak przyznam rację bo wiele jest zwalonych (1,2,5 istota), powinni się bardziej przyłożyć ale takich rzeczy nie możesz się czepiać bo sam dobrze wies jak bardzo różni się bagno od morza.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 198 199 200 [201] 202 203 204 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry