Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 211 212 213 [214] 215 216 217 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036554 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3195 : 20 Stycznia 2011, 00:19:16 »
Jak dla mnie fajnie wygląda. Nie za mały, ale wydaje się mniejszy od cyklopa, więc jest poprawniej. Ma rozmiary dużej istoty należącej do elity.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3196 : 20 Stycznia 2011, 06:38:12 »
Przecież małe jednostki są lepsze! ;P Jedna czy dwie dla lansu oczywiście, ale małe się wcisną tam, gdzie duże nie mogą. ;P Poza tym wszystko będzie zbalansowane. Spokojnie. ;)

Mi nie chodzi o lans, ale realizm ;)

A co do tego że małe się wciskają tam gdzie duże nie mogą to święta racja.

Wczoraj sobie przechodziłem kampanię piątki i ustawiłem sobie myśliwych na polu bitwy tak, że śmierć nie miały dojść i posiadając 60 myśliwych wybiłem 130 śmierci ;p

Tak więc narzekać nie będę, ale ucierpiałby wg mnie trochę realizm i byłoby to trochę nie fair, ale przeżyję ;)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3197 : 20 Stycznia 2011, 08:11:09 »
Dobra, ch.j z wielkością istot ;-). Już wyjaśniono co i jak, i w sumie tylko co do Rodzicielki (Reproduktora, ale ja osobiście wolę własne tłumaczenie) nie jesteśmy pewni ich rozmiarów.

Na dzisiejszym screenie dnia przedstawiającym fort Przystani zdziwiła mnie inna sprawa - to, iż bohaterowie mieli otoczki jednostek. Nieco dziwne... Mam nadzieję, iż to zmienią, podobnie jak poróżnią otoczki innych nacji, gdyż na obecną chwilę otoczka istot Przystani jest bardzo podobna do otoczki Necropolis (głównie ze względu na kolor). Zdziwiło mnie też to, iż na screenie jeden z bohaterów Przystani miał zwykłą złotą zbroję, a drugi taką niebieską.
Poza samym fortem Przystani żadnych nowości tu nie zauważyłem, no, może fakt, że to chyba pierwszy raz iż mamy widocznego Obrońcę (nie Pretorianina) i Kusznika(a nie Strzelca Wyborowego). Oprócz tego widać jakieś dodatkowe elementy mapy przygody dodające bonusy takie jak morale czy szczęście. Widać jakąś flagę po prawej, po lewej jakiś kamienny obelisk i poniżej chyba jakąś figurę kobiety częściowo zakrytą przez drzewa.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #3198 : 20 Stycznia 2011, 08:13:13 »
na tym zdjęciu http://www.tawerna.biz/uploads/image/h6_mapa2_ashan(1).jpg lewy górny róg czyżby nowa jednostka??


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3199 : 20 Stycznia 2011, 08:15:34 »
A, fakt, nie zauważyłem tego. Cóż, patrząc na fakt, iż to ma otoczkę Przystani oraz takiego "świetlistego" konia można na 99% stwierdzić, iż to Jeździec Słońca/Krzyżowiec Słońca.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3200 : 20 Stycznia 2011, 08:17:53 »
Wczoraj sobie przechodziłem kampanię piątki i ustawiłem sobie myśliwych na polu bitwy tak, że śmierć nie miały dojść i posiadając 60 myśliwych wybiłem 130 śmierci ;p

Mówisz o misji Findana przeciwko Nicolajowi? też to pamiętam dobrze :D Świetnie mi się grało wtedy elfiakami, cały czas szczęście, wysokie morale, jeszcze ta świetna umiejętność Findana na początku walki... upiory nie miały najmniejszych szans! Z tym, że ja sobie te jednostki rozbiłem i miałem też druidów...same jednostki dystansowe :)

Ale wracając do tematyki VI, dzisiejszy screen bardzo mnie zadowolił. Dlaczego? Po pierwsze- mamy w końcu wiedzę, jak wygląda teren inne niż dżungla, jaskinia, plaża, a jest to teren Haven. Wygląda on całkiem nieźle.Po drugie widać, że ci bohaterowie naprawdę się różnią, choć niewykluczone, iż ukazani są bohaterowie z kampanii i ci "zwykli".
A ta jednostka w górnym, lewym rogu.. cóż możliwe, ze to nasz kawalerzysta, czy jak go zwał. Jest dość duży, poza tym widać cztery nogi.


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #3201 : 20 Stycznia 2011, 08:19:43 »
Broń wygląda jak miecz nie kopia ale to może być jeździec no cóż nic na razie więcej nie można powiedzieć, dziwnie drzewa wyglądają i skały strasznie kwadratowo.


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3202 : 20 Stycznia 2011, 08:26:49 »
Jak dla mnie to była kopia, zbyt długie na miecz. A ta jednostka po prawej górnej stronie to obrońca, tak?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3203 : 20 Stycznia 2011, 09:09:52 »
Jak dla mnie to była kopia, zbyt długie na miecz. A ta jednostka po prawej górnej stronie to obrońca, tak?
Ma dużą tarczę i długą włócznię, nie ulega wątpliwości, że to Obrońca. Podobnie jak to, że jednostka w lewym górnym rogu to Krzyżowiec/Jeździec i że trzyma kopię. Gdyby lepiej się przyjrzeć, to faktycznie mogłoby się zdawać, że dolna część tworzy miecz, ale widać wyraźnie, że broń jest przedłużona, zatem jest to kopia.
Tylko ten koń taki nieświecący...


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #3204 : 20 Stycznia 2011, 10:07:42 »
Zdziwiło mnie też to, iż na screenie jeden z bohaterów Przystani miał zwykłą złotą zbroję, a drugi taką niebieską.
Ja myślę, że są to bohaterowie magii (pewnie niebieski) i mocy (czerwony), bo raczej na pewno będą się różnić wyglądem.


« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2011, 13:42:34 wysłane przez kolcz8P » IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #3205 : 20 Stycznia 2011, 10:40:16 »
W acidcave.net ukazał się screen jutrzejszy(chyba), jak chcecie wiedzieć jak wygląda, to odsyłam do linka: http://www.h6.acidcave.net/zdjecia_z_gry.html


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3206 : 20 Stycznia 2011, 11:11:36 »
Zastanawia mnie, czemu tylko Ghul ma tą otoczke jednostek, a istoty inferno nie mają, może jeszcze jej nie zrobili? ;)
I tak między nami, te 3 istoty są dziwne, takie troche za bardzo wymyślne, no maniak jest jeszcze jeszcze, ale ten nieumarły Volverine to taki nie teges xD
Chciałbym zobaczyć w akcji wreszcie Lamassu, Prządki losu i przede wszystkim Anioły ;)



IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3207 : 20 Stycznia 2011, 12:37:50 »

Mówisz o misji Findana przeciwko Nicolajowi? też to pamiętam dobrze :D

Nie nie. Mówię o misji gdzie trzeba pzobierać szmaragdowe smoki ;)

Co do Przystani to wygląda moim zdaniem ... standardowo. Ani źle, ani rewelacyjnie. Mowa o terenie jak i samym zamku.

Solidna robota po prostu.

Teraz chciałbym zobaczyć Lamassu i Sukkubusy na polu walki :)

EDIT :

Oblukałem dokładnei i faktycznie wojonwik jaguara zajmuje 1x1, podczas gdy Niszczyciel, który wydaje się mniejszy zajmuje 2x2. Tak samo sprawa ma sięz Cerberem.

Dziwne to, ale niech będzie. W sumie lepiej dla Wojownika Jguara bo może się wszędzie dostać ;)


« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2011, 12:54:25 wysłane przez One eyed wrath » IP: Zapisane
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3208 : 20 Stycznia 2011, 14:20:20 »
Na najnowszym screenie widać tego słonecznego jeźdźca :D W lewym górnym rogu jest.


IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3209 : 20 Stycznia 2011, 14:33:13 »
Widzę, że konie krzyżowców nie są takie świetliste jak przypuszczałem. To dobrze.

Myślę, że otoczki to spawa drugorzędna i raczej bym się tym nie przejmował. Tym bardziej, że to mogą być niewykończone wersje.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Strony: 1 ... 211 212 213 [214] 215 216 217 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry