Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 213 214 215 [216] 217 218 219 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036545 razy)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3225 : 21 Stycznia 2011, 16:49:54 »
Ho, ho co za screen! Ta jednostka pomiędzy obeliskami to odwrócony tyłkiem obrońca. Chyba.

Ale czy oczy mnie nie mylą? Czy to może być prawda? Czy ja widzę dwunastu graczy? Czy nie powinno być ich ośmiu? Czy rzeczywiście będziemy mieli dwanaście kolorów do wyboru?
Poza tym zdetronizowano gracza czerwonego. Odkąd pamiętam czerwony był pierwszym kolorem, tu zaledwie szósty.

Edytor prezentuje się ładnie, wydaje się być bardziej przystępny od tego z H5 i bardziej zbliżony do tego z H3. Cieszy mnie to.


« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2011, 16:54:32 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3226 : 21 Stycznia 2011, 16:59:46 »
Ta jednostka pomiędzy obeliskami to odwrócony tyłkiem obrońca.
Podobnie jak Percival uważam, że jest to Siostra. Ma ciągnącą się do ziemi suknię, charakterystyczny wzór i blond włosy.
Jeździec wygląda trochę jak duch i jest w dziwnej pozycji. Poczekam do filmików albo screenów na których więcej będzie widać, bo jak na razie to nie ma nic do oceniania.


IP: Zapisane
Latos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #3227 : 21 Stycznia 2011, 17:05:52 »
Ho, ho co za screen! Ta jednostka pomiędzy obeliskami to odwrócony tyłkiem obrońca. Chyba.

Ale czy oczy mnie nie mylą? Czy to może być prawda? Czy ja widzę dwunastu graczy? Czy nie powinno być ich ośmiu? Czy rzeczywiście będziemy mieli dwanaście kolorów do wyboru?
Poza tym zdetronizowano gracza czerwonego. Odkąd pamiętam czerwony był pierwszym kolorem, tu zaledwie szósty.

Edytor prezentuje się ładnie, wydaje się być bardziej przystępny od tego z H5 i bardziej zbliżony do tego z H3. Cieszy mnie to.

No rzeczywiście widać 12 kolorów, jeśli to ma świadczyć o zwiększeniu liczby
 
graczy , to bardzo mnie to cieszy (więcej do roboty podczas walk z SI :D).

Widać też , że graficy w tej części się postarali , bardzo ładnie wszystko

wygląda , Duży + dla Blach Hole , no i oczywiście dla Ubi :D.



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3228 : 21 Stycznia 2011, 18:04:31 »
12 kolorów i to jakich: piaskowy, "teal", etc. Widać dodanie mroku do klimatu gry wzięli na poważnie.
Jeśli to screen edytora to coś czuję, że menelag w edytorze szóstki będzie mógł poszaleć do woli. 


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3229 : 21 Stycznia 2011, 18:14:17 »
Edytor wg mnie naprawdę prezentuje się dobrze. Znacznie lepiej niż ten z 5, do którego nie mam nawet siły właźić (choć porobić mapki do gier strategicznych lubię). Wogóle edytory do Heroes'ów są bardzo rozbudowane, co wynika z samej gry i zrobienie porządnej mapy zajmuje naprawdę sporo czasu.


IP: Zapisane
UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3230 : 21 Stycznia 2011, 18:46:59 »
Ej no, czy ktoś ma może linka do tego screena :P? Wszyscy dyskutują o jakimś, a nigdzie go nie można znaleźć.


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #3231 : 21 Stycznia 2011, 19:06:09 »
No właśnie i skąd info o edytorze ??
A wracając do Łapacza snów to moim zdaniem jest to najlepsza jednostka Orków. Nie przeszkadza mi ta jego łapa, wręcz przeciwnie, nadaje mu charakteru.


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3232 : 21 Stycznia 2011, 19:14:45 »
Nie łaska zajrzeć na poprzednią stronę?
http://pliki.jaskiniabehemota.net/h6/uploads/files/h6_edytor_map_1.jpg

W edytorze h5 wkurza mnie nieintuicyjość. Poza tym żeby zrobic jakąś bardziej rozbudowana mapę trzeba umieć skryptować  I denerwuje mnie też wybór oświetlenia mapy.Mam nadzieję, że poprawia to w H6, bo krwotoku dostanę.

A właśnie, zna ktoś może jakąś bardziej dokładną datę ukazania się edytora do H6?

PS. Zwróćcie na dziwny wygląd kopalni rudy. Wygląda jak wielki dół, nie jak kopalnia.


« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2011, 19:20:08 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3233 : 21 Stycznia 2011, 19:22:16 »
Chyba będzie jakieś uaktualnienie na głównej stronie, bo jak ją włączam, to wyskakuje mi error. Może dodadzą więcej modeli jednostek, itp. Luk coś wspominał przy newsie z łapaczami snów, abyśmy spodziewali się nowości...


IP: Zapisane
UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3234 : 21 Stycznia 2011, 19:36:05 »
Nie łaska zajrzeć na poprzednią stronę?
http://pliki.jaskiniabehemota.net/h6/uploads/files/h6_edytor_map_1.jpg

No sorry, ale sprawdzałem kilka razy i szukałem i dalej nie widzę tego na poprzednich stronach :P. Dzięki ;p.

A w edytorze nigdy się nie bawiłem, fajnie, że 12 graczy ;).


IP: Zapisane
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3235 : 21 Stycznia 2011, 19:52:08 »
Link jest ukryty w mojej wypowiedzi :P Trzeba by zmienić kolor dla linków na jakiś wyraźniejszy, bo coś ślepota się szerzy.

Zauważyłem że jednostki na starszych screenach mają inne otoczki, dostosowane do frakcji :D czyżby Ubisoft raczył nas dziennymi screenami z wersji alfa :?


IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #3236 : 21 Stycznia 2011, 20:10:55 »
Hmmm.. Zauważyłem na screenie w przejściu pomiędzy kryształami stoi nasza bezbronnie wyglądająca uzdrowicielka  ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3237 : 21 Stycznia 2011, 22:42:20 »
Muszę przyznać, że edytor map prezentuje się fajnie, pewno będzie o wiele lepiej zrobiony niż w D3, przede wszystkim same mapy pewno większe od tych pokórczów. Co dzień widac coraz większą postępy, ga naprawdę wydaje się zbliżać w stronę być może godnego następcy swoich poprzedników. Żałuje obecnie iż wydałem kasę na ten .datowski niewypał, bo teraz nie kupię raczej H6 :( No ale tak to jest jak się łatwowiernie wierzy w możliwość odniesienia sukcesu przez Akellę...No ale gdy ma wychodzić niedługo Wiedźmin 2, Diablo 3 w najbliższej przyszłości to jednak trzeba uszczuplić pasa nawet przy takim tytule ;D


IP: Zapisane
Latos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #3238 : 22 Stycznia 2011, 09:51:47 »
Muszę przyznać, że edytor map prezentuje się fajnie, pewno będzie o wiele lepiej zrobiony niż w D3, przede wszystkim same mapy pewno większe od tych pokórczów. Co dzień widac coraz większą postępy, ga naprawdę wydaje się zbliżać w stronę być może godnego następcy swoich poprzedników. Żałuje obecnie iż wydałem kasę na ten .datowski niewypał, bo teraz nie kupię raczej H6 :( No ale tak to jest jak się łatwowiernie wierzy w możliwość odniesienia sukcesu przez Akellę...No ale gdy ma wychodzić niedługo Wiedźmin 2, Diablo 3 w najbliższej przyszłości to jednak trzeba uszczuplić pasa nawet przy takim tytule ;D

No tak Diablo 3 też zapowiada się dobrze , z resztą wszystkie gry od

Blizzarda są świetne (moim zdaniem). Wracając do edytora , nigdy w

nim długo nie siedziałem, i pewnie kupując nowe Heroesy sprawdze

tylko z czym to się je i na tym zakończy się  moja przygoda z

edytorem :D. No ale jak już wcześniej pisałem całokształt Heroes 6

zaczyna mi się bardzo podobać :D



IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3239 : 22 Stycznia 2011, 11:54:07 »
Co do Dreamwalkera, tak jak u wielu rzuciła mi się w oczy ta łapa. Jednak najbardziej mnie zastanawia, kto to przetłumaczył jako "Łapacz Snów"  ;> De fecto "Dreamwalker" może tłumaczyć jako Wędrowiec Snów, Kroczący Wśród Snów, Podróżnik Snów... ale skąd tu "Łapacz" to ja nie wiem ;D.

Jeśli chodzi o edytora, mam nadzieję, że łatwo też będzie robić wyspy, bo brzegi są tak uformowane, że pewnie będzie trzeba pracować godzinę nad niewielkim fragmentem ładnie uformowanych brzegów.

Mam też nadzieję, że mapy będą tak robione, aby gracz mógł stworzyć podobnie. W poprzednich Heroesach dało się zrobić mapę identyczną co do tych tworzonych przez twórców, nawet H4 z licznymi nowymi skryptami typu zmienianie właściciela czy usuwanie obiektu podróży, z kolei w H5 mapy w dodatkach były tak przeskryptowane, że taki fan, nawet gdyby tworzył wspaniałe mapy, to nie udałoby mu się np. zmienić drzewo w pień (tak jak wtedy gdy atakował Cyklop) czy robić "rytuał" gdzie naokoło różne czary się pojawiały na mapie. Wolałbym, aby mapy były uboższe w skrypty, ale żeby były możliwe do odwzorowania w edytorze. Mam też nadzieję, że tworzenie demek będzie prostsze.



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Strony: 1 ... 213 214 215 [216] 217 218 219 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry