Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 216 217 218 [219] 220 221 222 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036538 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3270 : 24 Stycznia 2011, 17:53:05 »
Pod dzisiejszym zdjęciem dnia na facebooku Might and Magic napisało, że premiera będzie na WIOSNĘ 2011. Obstawiam połowę czerwca, alno koniec maja... xD

Piszą to pod każdym newsem na facebook'u już od paru tygodni szerloku...
Te szerlok, nie przesadzaj, nie każdy siedzi przed komputerem/ laptopem 24h jak ty, może mógł nie wiedzieć?

Chciałbym sie dowedzieć na jakim terenie mieszkają orkowie... Taiga czy wyjałowiona dżungla? Bo na najnowszym screenie jest ewidentnie las iglasty(taiga) i jest przy nim napisane, że to osady orków, ale na arcie z czerwem i poprzednich screenach orkowie są na egzotycznych wyspach... Oby na Pao Island był las iglasty. xDD

Raczej dżungla, wyspy Pao są na południu, a dodatkowo ociepla je morze, Choć przyznam, że dżungla bardziej by pasowała do ewentualnej frakcji nag, a tajga [bo tak to się pisze panie redaktorze :P] do orków.

Zależy od prądów morskich... Możliwe, że cześć wyspy Pao jest tajgą(np: na południu), a dżungla drugą częścią (np: na północy).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3271 : 24 Stycznia 2011, 17:58:23 »
Pod dzisiejszym zdjęciem dnia na facebooku Might and Magic napisało, że premiera będzie na WIOSNĘ 2011. Obstawiam połowę czerwca, alno koniec maja... xD
Piszą to pod każdym newsem na facebook'u już od paru tygodni szerloku...
Te szerlok, nie przesadzaj, nie każdy siedzi przed komputerem/ laptopem 24h jak ty, może mógł nie wiedzieć?

Ile razy już o tym pisaliśmy na forum...
Ja też wytrzasnę newsa sprzed kilku lat, zrobię spam i będę się nim podniecał jak małe dziecko. Rozumiem, że masz ferie, ale nie musisz spędzać ich na tworzeniu idiotycznych postów. Pamiętaj, że za niedługo piszesz test szóstoklasisty więc radzę przysiąść do nauki!


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3272 : 24 Stycznia 2011, 18:03:41 »
Pod dzisiejszym zdjęciem dnia na facebooku Might and Magic napisało, że premiera będzie na WIOSNĘ 2011. Obstawiam połowę czerwca, alno koniec maja... xD
Piszą to pod każdym newsem na facebook'u już od paru tygodni szerloku...
Te szerlok, nie przesadzaj, nie każdy siedzi przed komputerem/ laptopem 24h jak ty, może mógł nie wiedzieć?

Ile razy już o tym pisaliśmy na forum...
Ja też wytrzasnę newsa sprzed kilku lat, zrobię spam i będę się nim podniecał jak małe dziecko. Rozumiem, że masz ferie, ale nie musisz spędzać ich na tworzeniu idiotycznych postów. Pamiętaj, że za niedługo piszesz test szóstoklasisty więc radzę przysiąść do nauki!
???  :-/ O czym ty człowieku mówisz?

Szkoda, że nie ma płyty z muzyką, ale może się zmieni jeszcze? Chociaż wolałbym, by smocza krew miała bardziej inny kolor niż klejnoty z H5, no nie wiem krwisto-czarny, czy zielony chociaż :(


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3273 : 24 Stycznia 2011, 18:28:50 »
Zależy od prądów morskich... Możliwe, że cześć wyspy Pao jest tajgą(np: na południu), a dżungla drugą częścią (np: na północy).

Raczej mało prawdopodobne, na tej samej szerokości geograficznej jest pustynia, co może oznaczać, że Wyspy Pao znajdują się w okolicach zwrotnika. A wtedy może być ogrzewana, przez prądy płynące z południa od równika. Natomiast od północy nie może być ochładzana przez zimne prądy, ponieważ jest tam kontynent.


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2011, 18:32:40 wysłane przez Irydus » IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #3274 : 24 Stycznia 2011, 18:45:12 »
Ok. w języku polskim pisze sie tajga, ale po angielski TAIGA. :] A i zajmuję sie tworzeniem map (niebawem dam moje nowe mapki), a nie pisaniem newsów itp.
Kroater: Postem o dacie premiery chciałem zasugerować, że na pewno odbędzie się na wiosnę mimo obsunięcia daty premiery.
A i z góry przepraszam za spam ale: Na Waszej stronie raczej nikt przez pewien czas w tematach dotyczących H6 nie pisał. ;P Jak chcesz wzbudzać zamieszanie na Tawernie, to może daj upust swojej agresji na darciu opakowań po cuksach. -.- I ku twojemu smutkowi: przy kazdym swoim poście nie piszą o dacie premiery... A news jest DZISIEJSZY.


A co do Pao Island to na pewno będą to tropiki (widać nawet palmy na mapie Ashan), a w sumie szkoda, bo nie przepadam za egzotycznymi klimatami, choć nawet z Tajgą oceniałbym orków na 7 za brak wiwern. ;P


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2011, 18:52:15 wysłane przez MAGMOWY smok » IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3275 : 24 Stycznia 2011, 19:29:30 »
Nową rasą jest Stronghold! Spodziewaliście się tego? Na facebooku dali arty jednostek!


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3276 : 24 Stycznia 2011, 19:42:35 »
Powtórzę może niektóre wypowiedzi, ale Cyklopy wyglądają pierwsza klasa !

Trochę dziwny opis, bo jakoś ta rasa nei wydaje mi się z natury spokojna to raz, a dwa że ich wzrost to nie powinno być ponad 3 metry, a jakieś ponad 10 metrów.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3277 : 24 Stycznia 2011, 21:54:32 »
Nową rasą jest Stronghold! Spodziewaliście się tego? Na facebooku dali arty jednostek!

O.o WTF? Nic nie ma na fejsie
O.o Irydus ma racje, niczego na Fejsie oficjalnie nie powiedzieli iż orkowie są nową rasą, tak jak nie powiedzieli oficjalnej daty! To, że piszą se pod jakimś tam zdjęciem nie znaczy, że wszyscy będą czytać każdy post, dodatkowo napisany po angielsku...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3278 : 24 Stycznia 2011, 22:09:46 »
O.o Irydus ma racje, niczego na Fejsie oficjalnie nie powiedzieli iż orkowie są nową rasą, tak jak nie powiedzieli oficjalnej daty! To, że piszą se pod jakimś tam zdjęciem nie znaczy, że wszyscy będą czytać każdy post, dodatkowo napisany po angielsku...

Przede wszystkim nie są nową rasą, bo byli w HV :p


IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3279 : 24 Stycznia 2011, 22:15:15 »
Kroater- co ty wyczyniasz.... przecież stronghold to twierdza, a nią s orkowie ich dawno już mamy, więc żadną nowością nie są.

Kolor kryształów już od dawna znany był, bowiem były widoczne wraz z resztą zasobów na pasku zasobów. Teraz tego nie zmienią. Kopalnie trochę niezbyt przypominające je, raczej wielkie leje (jak kryształów tak i kamienia). Przypominają pierwsze próby górnictwa z neolitu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3280 : 24 Stycznia 2011, 23:17:16 »
Widzę, że jesteście mocno tępi. Mój post to był sarkazm odnośnie postu MAGMOWEGO smoka o dacie premiery H6 na wiosne...

EDIT: Ja tylko zwróciłem uwagę Magmowemu Smokowi, żeby nie pisał newsów, które nie są newsami bo to tylko zaśmieca forum. Oczywiście Hadrian musi się wtrącać. Dlatego prośba do Niego - nie pisz nic do mnie.


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2011, 23:35:49 wysłane przez Kroater » IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3281 : 24 Stycznia 2011, 23:28:15 »
@Kroater: załamujesz mnie. Jakbyś nie zauważył to czasami trudno jest odczytać ironię z posta. Poza tym, tu jest forum nie chlew, jak potrafisz trzymać języka za zębami i nikogo nie obrażać to nic nie pisz.

Trochę dziwią mnie te kopalnie. Albo wielkie doły (to jeszcze da się zrozumieć), albo wielkie, mistyczne kręgi. Według mnie to za bardzo wydziwiają.

Co do terenu orków: to raczej niezbyt sprecyzowane, bo część orków żyje na wyspach Pao, w klimacie tropikalnym, a część w Ranaarze, czyli tajga.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3282 : 24 Stycznia 2011, 23:38:22 »
Ale trzeba przyznac że tartak im nie wyszedł:/
Za to wreszcie bende chcia grac w podziemiach:)
Z nimi to sie postarali ;D ;D

Wiadomość doklejona: 24 Stycznia 2011, 23:42:29
hhhmm,Piąta rasa,co to może być...
Jakaś całkiem nowa(Wiec raczej to bagno nie będzie.(Bo muwili że Żądna z wcześniejszych ras.))
Co to może być?!


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2011, 23:42:29 wysłane przez seboran » IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3283 : 24 Stycznia 2011, 23:53:10 »
Są i tacy, którzy nie wiedzą kiedy jest ironia albo sarkazm, niektórzy są nawet mocno wrażliwi na to. Wiem Kroaterze, że chciałeś dobrze, mnie też niektórymi swoimi wypowiedziami denerwują nawet gdy ktoś rzuca ironią. Też mi nie raz ciężko opanować się ze złości jak zaczną na mnie się rzucać i robić swoje, że "przezywasz! naginasz!". Wiedz iż nie dawać zawsze takich sarkazmów bo ludzie zaczną wkrótce stroić fochy.

Pro po dzisiejszego screenu. Ten bohater na czarnym koniu to z pewnością Anaszka. Ciekawie się prezentują surowce na mapie, no i ten kufer dający albo doświadczenie albo złoto, "szlachetnie" się błyszczy ta smocza krew jednak w czasie bawienia się w modera zmienię jej kolor. Jeszcze te jesienne kolory...ale przydałby się jakiś screen z Inferno lub terenów z Nekropolis.

Co do kompletu muszę się poważnie zastanowić. Obecnie mam 100 złociszy, więc jeszcze coś 70. Chyba da się jakoś dostać. Chciałbym też wiedzieć jaki to plakat, czy z jednostką, jakąś bitwą(np. z Svetlaną, nieumarłymi i Przystanią), bohaterem, a może mapa Ashan? Koszulka. Też to zależy z czym bo jeśli tylko napis "Might and Magic: Heroes VI" albo "I Love/Play Heroes" to beznajdziejnie. Artbook. Ciekawe. Nawet bardzo. Zawsze chciałem mieć taką "encyklopedię" z gry w łapskach, ale...czy to będą tylko arty i screeny? Jeśli tak to uuu. Pierścień gryfa? A jak to ma wyglądać? Z pewnością jakiś śmieć. Kody? Najciekawsza część. 1 scenariusz(piknie), ciekawe o czym. 2 żyjące artefakty, eeee? 2 dynastyczni bohaterowie. Ciekawe jacy. Jeden wierzchowiec. Czyli będziemy mogli zmienić własnego wierzchowca? TAAAAAK! Zawsze mnie nudziła jakaś monotonna szkapa lub inny zwierz.


Nowa rasa? Wiadomo. Nagi. Ale nie wiadomo jaki bohater, ostateczny wygląd jednostek, ich opis... itp.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3284 : 25 Stycznia 2011, 07:21:51 »
@ Kroater nie obrażaj innych! Ja nigdzie nie zauważyłem takiego newsa o którym mówił magmowy, wcześniej nie widziałem, tylko niejasne daty, które co chwilę zmieniane były.
Też niezbyt mi się podoba mi się te budynki od produkcji surowców, a smocza krew też niezbyt pasuje do realiów z 5(pragnę przypomnieć, że tego samego koloru były klejnoty z 5, a smocza krew jednak dla odróżnienia powinna mieć inny kolor).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 216 217 218 [219] 220 221 222 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry