Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 249 250 251 [252] 253 254 255 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036531 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3765 : 17 Lutego 2011, 21:28:46 »
Weźcie ogarnijcie się, to zaczyna wnerwiać, że i jeden i drugi zaśmieca wątek bezsensowną kłótnią, bo powód jest tak błachy, że oboje powinniście dać sobie na wsteczny już dawno :wsciekly: Co do tego screenu z obszarem wulkanicznym to jestem zadowolony bo w końcu choć mało jest tego terenu to jednak jakaś nowość. Przejadły mi się klimaty liściaste już trochę. Takie pytanie, bo rozpoznaje Czarta i Sukkuba ale co to za jednostka Inferno po prawej z wieloma mackami?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3766 : 17 Lutego 2011, 21:31:57 »
Cytuj
ale co to za jednostka Inferno po prawej z wieloma mackami?

Zapewne Rodzicielka (Reproduktor-Matka)


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3767 : 18 Lutego 2011, 13:01:35 »
dzisiaj na facebooku pojawił się "Wywiad"... na koniec wywiadu padła odpowiedź na pytanie "Gdzie są smoki?"
http://www.youtube.com/watch?v=n01iggq97gI&feature=player_embedded


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3768 : 18 Lutego 2011, 13:08:55 »
Powiem wam, że ten screen (chyba dzisiejszy) bardzo przypadł mi do gustu. http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/h6_Volcano.jpg

W końcu widać czarta i reproduktora (albo ulepszoną wersję). Bardzo majestatycznie i mrocznie wygląda zamek inferno na górze mapy.
Co prawda po lewej stronie mapy na dole jest drzewo wiszące w powietrzu, ale mogę przymknąć oko za te nowości jakie nam dali, szczególnie za kopalnię złota (o ile nie było jej wcześniej ale nie pamiętam)


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3769 : 18 Lutego 2011, 13:11:39 »
http://www.youtube.com/watch?v=n01iggq97gI
Mamy kolejne Q&A. Odpowiada na kilka ciekawych pytań. Będziemy mieli osiem bossów i każdy będzie przypisany do jakiejś rasy. Wyjątkiem będzie Twierdza, która nie będzie miał żadnego bossa. Teraz możemy już powiedzieć, że w zasadzie ujawnili już piątą rasę, bo avatar Shalassy (wodny smok) będzie musiał być przypisany do konkretnej rasy, której głównym żywiołem będzie woda i będzie żyła w dżungli. Jedynymi kandydatami są nagi (albo coś w podobie).

I będzie tylko osiem neutralnych jednostek. Żałosna ilość, ale co tam... Czyli w całej grze będziemy mieli 78 jednostek (wliczając ulepszenia). To trochę mało w porównaniu z H5, ale pocieszam się tym, że będą jeszcze dodatki.
No przebąkiwali coś o tym, że w dodatkach dadzą nam smoki jako czempionów. Dla mnie to było oczywiste, bo smoki w H5 służyły dla  elfów, mrocznych elfów, krasnoludów i nekromantów. A skoro nekromanci wycofali z użycia smoki, a innych ras, które zwyczajowo miały smoki w zanadrzu nie ma w podstawce, to oczywiste się wydaje, że smoków podstawce nie będzie, ale dojdą razem z elfami w dodatkach.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3770 : 18 Lutego 2011, 13:43:06 »
Cytuj
A skoro nekromanci wycofali z użycia smoki, a innych ras, które zwyczajowo miały smoki w zanadrzu nie ma w podstawce, to oczywiste się wydaje, że smoków podstawce nie będzie, ale dojdą razem z elfami w dodatkach.

Według mnie na pewno w podstawce będą smoki, nie robiąc ich popełni się wielki błąd - przecież to są smoczy bogowie, więc potrzeba kogoś, kto reprezentowałby ich. Zresztą... przecież mamy na jednym ze screenów szkielet smoka. Dosyć dziwną rzeczą by było, ażeby były szkielety smoków, a samych smoków nie było.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3771 : 18 Lutego 2011, 13:49:35 »
Może smoki będą neutralne? Albo będzie można je werbować w specjalnych budynkach jak HIII? Może będą bossami, nie wiem strasznie dużo spekulacji co do tego gdzie będą. Mam tylko nadzieję, że się postarają nad ich wyglądem, bo w V były nie najgorsze ale można bardziej pofantazjować przy nich.


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3772 : 18 Lutego 2011, 13:53:06 »
Cóż, przecież jeden smok już jest. Dodatkowo możemy mieć jakiegoś smoka inferno, takiego czerwonego i baaaardzo złego. Nawet przystań w zasadzie może takiego mieć, no bo skoro mają być dwa bossy na jedną frakcję, to jednym z bossów przystani będzie archanioł, a drugim? Czemuż by nie jakiś walący świetlistością po oczach smok?
  Szkoda, że nie będzie żadnego bossa twierdzy. W sumie przydałby się jakiś, choćby jeden koksiasty olbrzym, jakiś Ogr etc.

Screeny są niesamowite, te różne poziomy umożliwiają naprawdę dobre efekty. Miłe wrażenie robią też podziemia, szczególnie starożytne pozostałości i dobre efekty świetlne. O zamku inferno można by zaś układać pieśni pochwalne. To w końcu jest prawdziwy chaos!


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3773 : 18 Lutego 2011, 14:23:52 »
Wg mnie smoki jako czempioni nawet we frakcjach dodanych później w dodatkach to zły pomysł. Trzeba jednak powiedzieć, że w HVI najmocniejsze jednostki w zamkach będą trochę "gorsze" niż w HV - chodzi tu głównie o wielkość, np cyklop z nadchodzącej części jest dla mnie nieco zbyt niski. Smoki powinny być wielkie (znacznie większe niż w HV) i jako takie najbardziej pasowałyby do bossów.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3774 : 18 Lutego 2011, 15:22:40 »
Cóż, przecież jeden smok już jest. Dodatkowo możemy mieć jakiegoś smoka inferno, takiego czerwonego i baaaardzo złego. Nawet przystań w zasadzie może takiego mieć, no bo skoro mają być dwa bossy na jedną frakcję, to jednym z bossów przystani będzie archanioł, a drugim? Czemuż by nie jakiś walący świetlistością po oczach smok?
Smok? Ach chodzi o tego bossa. A co do smoka przystani w końcu wyznają Elratha smoka światłości. Może smok byłby połączeniem chwały i niebianina. Złocisty z pierzastymi skrzydłami i świetlistymi znakami na ciele, to by było coś.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #3775 : 18 Lutego 2011, 15:32:37 »
No i nieoficjalnie jest też Kirin u Nag. ;] Ilość jednostek przytłacza, ale muszą to zreko mpensować w dodatkach. Tylko czy dadzą radę tyle nowosci w nich zmieścić...(zakładając, że będą dwa). ;P


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3776 : 18 Lutego 2011, 16:07:59 »
Cytuj
A skoro nekromanci wycofali z użycia smoki, a innych ras, które zwyczajowo miały smoki w zanadrzu nie ma w podstawce, to oczywiste się wydaje, że smoków podstawce nie będzie, ale dojdą razem z elfami w dodatkach.

Według mnie na pewno w podstawce będą smoki, nie robiąc ich popełni się wielki błąd - przecież to są smoczy bogowie, więc potrzeba kogoś, kto reprezentowałby ich. Zresztą... przecież mamy na jednym ze screenów szkielet smoka. Dosyć dziwną rzeczą by było, ażeby były szkielety smoków, a samych smoków nie było.

Chodziło mi o to, że smoków nie będzie w podstawce jako jednostki do wykupienia w miastach, natomiast pojawią się jako bossowie (pisali o tym w jakimś newsie). Przecież ten Eel (avatar Shalassy) to przecież smok, a więc jednego już w grze mamy.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3777 : 18 Lutego 2011, 16:12:48 »
A mnie dzisiejszy screen średnio się podoba. Niestety, nie lubię mieszanych terenów, gdzie z jednej strony mamy wulkany i jałową ziemie, a z drugiej wodospad i bujny las, te dwie rzeczy nie pasują do siebie. Ale Reproduktor wiernie oddaje swój art (a przynajmniej z daleka tak to wygląda), jest jedną z lepiej wykonanych jednostek.


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #3778 : 18 Lutego 2011, 16:20:37 »
Wszystko jest spoko, ale dlaczego Twierdza nie będzie miała bossów? To według mnie bez sensu...


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3779 : 18 Lutego 2011, 16:22:53 »
Właśnie to miałem pisać. To trochę śmieszne mi się wydaje. Niezbyt mi się to podoba.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 249 250 251 [252] 253 254 255 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.199 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry