Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 250 251 252 [253] 254 255 256 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036537 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3780 : 18 Lutego 2011, 17:17:44 »
http://www.h6.acidcave.net/images/box.jpg
Jednak to oficjalna okładka. Teraz wszystko się zgadza - jest pegi, logo ubi oraz napis cd dvd-rom. Nawet fajna, ale bardzo podobna do tej z D3. Chociaż napis jest średni i brakuje jakiegoś tła.


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #3781 : 18 Lutego 2011, 17:20:50 »
Teren pasuje, bo tu zdaje się chodzi o tropikalną wulkaniczną wyspę, a pokazany widok to pobliże krateru wulkanu, gdzie zagnieździły się demony.


IP: Zapisane
Tomasito

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50


Zobacz profil
« Odpowiedz #3782 : 18 Lutego 2011, 18:21:07 »
Mi się okładka podoba. Nie ma w niej zbędnych ubarwień. Jest prosta, ale w swej prostocie piękna.

Co do terenu Nag. Wydaje mi się że są morskimi istotami i ich terenem jest wszelaka woda. Jednakże sprowokowane przez kogoś lub coś wyszły z oceanów na ląd najbardziej im sprzyjający czyli dżunglę (wilgotny klimat) i tam założyły swoje tymczasowe miasta. Może Nagi to rasa obserwatorów żyjących w głębinach z dala od pozostałych ras Ashanu. Może zostały coś uwikłąne i po wykonaniu swojego zadania wróciły do oceanó i dla tego nie ma ich w Heroes 5.


« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2011, 18:26:55 wysłane przez Tomasito » IP: Zapisane
Time of the moon
In the sky
cloud is breaking
Voice of the doom
for the birds
in the making
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3783 : 18 Lutego 2011, 18:25:01 »
Mi okładka się nie podoba, nie wiem co ona ma do fabuły, nie ma w niej przejrzystego symbolu, to nawet Michała nie przypomina, ani tamtego archanioła z trailera. Ogółem okładka jest słaba jak na te czasy, pro prostu wolałbym mieć 5 rodzeństwa na okładce niż tego "anioła".


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3784 : 18 Lutego 2011, 18:27:31 »
Wracając jeszcze do dzisiejszego screenshota za cholerę nie mogę rozpoznać co to za jednostka stoi przy tej wiszącej wieży po prawej.  :huh: Wie ktoś może co to jest?


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #3785 : 18 Lutego 2011, 20:24:00 »
To harpia. ;) O ile mówimy o strażniku tego wiszącego budynku.
Co do kładki, to liczy się zawartość. Jedynie napis mógłby być taki jak ten z trailera i artów. ;P


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3786 : 18 Lutego 2011, 21:22:10 »
Wszystko jest spoko, ale dlaczego Twierdza nie będzie miała bossów? To według mnie bez sensu...

tzn. Zapewne dlatego ponieważ orkowie są oddani swojemu chanowi!!
A więc boss byłby tego przeciwieństwem!!



IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #3787 : 18 Lutego 2011, 21:25:04 »
Myślę, że poprostu dadzą coś w dodatkach, albo poprostu boss z strong nie będzie potrzebny w kampaniach. ;P


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3788 : 18 Lutego 2011, 21:29:42 »
Mi okładka się nie podoba, nie wiem co ona ma do fabuły, nie ma w niej przejrzystego symbolu, to nawet Michała nie przypomina, ani tamtego archanioła z trailera. Ogółem okładka jest słaba jak na te czasy, pro prostu wolałbym mieć 5 rodzeństwa na okładce niż tego "anioła".

Otóż, mój drogi, przypominasz sobie trailer? A szczególnie zakończenie? Puść sobie jeszcze raz. Fabuła Heroes VI to nie familijna baśń o piątce rodzeństwa, a opowieść o ich poczynaniach w trakcie wielkiego wydarzenia historycznego w Ashan. Cóż, zdrada aniołów... to chyba już coś mówi, prawda?

Okładka ma związek z fabułą i sens, ale tak czy siak, moim  zdaniem jest przeciętna. Białe tło kojarzy mi się z "kultowymi" polskimi komediami romantycznymi... Poza tym sam anioł to dla mnie za mało. nie jest źle, ale bardziej mi się podobała okładka z poprzedniej osłony. Tak czy siak, gra prezentuje się świetnie, więc nie ma to dla mnie szczególnego znaczenia 


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3789 : 18 Lutego 2011, 21:52:00 »
Okładka wydaje się być lekko kiczowata. Przynajmniej nie przekoloryzowali jej. Mimo wszystko raczej mi się nie podoba. Ale liczy się zawartość, jak powiedział Magmowy.

Screen nie pokazuje nic nowego, ale jest ładny, nie powiem. Nie rozumiem dlaczego las nie pasuje do wulkanów, przecież w przyrodzie wiele jest takich miejsc (jak chociażby wysepki wulkaniczne, takie jak Hawaje).


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3790 : 18 Lutego 2011, 22:38:20 »
Jak dla mnie okładka mimo wszystko wygląda jak fanart. Takie coś można bez problemu machnąć samemu i PEGI, DVD, logo Ubisoftu nie świadczą o oficjalności tej grafiki. Poza tym temu, kto to sobie zrobił wkradł się błąd: z boku pisze PC-CD, a już z przodu PC-DVD. Ubisoft mógłby tak wpaść ;p?

Tylko ten art wygląda profesjonalnie i to może trochę mylić.

Poza tym, okładki gier do czasu premiery często zmieniają swoją postać ;p.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3791 : 18 Lutego 2011, 22:40:45 »
http://www.facebook.com/MightandMagic#!/pages/Ubisoft-Polska/321526841369 -> Czyli na facebook ubisoftu wkradł się haker i zamieścił swój fanart?


IP: Zapisane
UsBuzzer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


haadziup :p.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3792 : 18 Lutego 2011, 22:47:25 »
Ale ja tylko mówię, że to wygląda jak fanart, nie że nim jest ;).


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3793 : 19 Lutego 2011, 07:49:16 »
Nie chcę nikogo martwić ale teraz potrafią być fan arty lepsze od samych oryginałów. Co do okładki wcześniej mówiłam, że może być, ale myślę, że dodała bym jednak tło. Najlepiej jakieś kontrastujące z postacią anioła, by nie pachniało Disciples. Błąd w napisie na przedzie i grzbiecie okładki rzeczywiście trochę martwi. Może ludzie z ubi chcą opinii ludzi o tym czy im się podoba okładka (może to nie ich dzieło i chcą sobie oszczędzić kłopotu) i wydać ja.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3794 : 19 Lutego 2011, 08:30:21 »
Profil: http://www.facebook.com/home.php#!/MightandMagic na FB potwierdza, że wcześniejsza grafika nad którą się zastanawialiśmy czy będzie okładką, nią jest ;]

Cieszę się bardzo bo jest bardzo ładna:)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Strony: 1 ... 250 251 252 [253] 254 255 256 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry