Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 259 260 261 [262] 263 264 265 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036548 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3915 : 24 Lutego 2011, 13:09:28 »
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3916 : 24 Lutego 2011, 13:10:22 »
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3917 : 24 Lutego 2011, 13:11:22 »
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)
No ładnie. Admin gra a userom ślinka cieknie : D
Na demoty z tym! ;)


IP: Zapisane
ziutek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #3918 : 24 Lutego 2011, 15:17:08 »
jareQ a dasz nam jakieś nowe  zdiecia z gry ,zdiecia niektórych jednostek  albo nakręcisz filmik plis ;)


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 15:19:47 wysłane przez ziutek » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3919 : 24 Lutego 2011, 15:35:57 »
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)
Recenzja? Rozumiem, że to jakiś żart? Robić recenzje beta-testów to głupota. Nie po to udostępnili wam ją Ubi. Macie wyłapywać błędy i mówić co się podoba, a co nie i dlaczego tak, a nie inaczej.

Jestem ciekaw czy w internecie będą pojawiać się filmiki i screeny z beta testów, jak tak to pewnie szybko zostaną zdjęte.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3920 : 24 Lutego 2011, 16:03:48 »
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)

Trochę sie przeraziłem, bo w bete h5 grałem 7 miesięcy przed premierą, więc mam nadzieje, że nie pójdą ..swoim śladem. Pomijając, że tamta beta miała bug na bugu.
Cytuj
Recenzja? Rozumiem, że to jakiś żart? Robić recenzje beta-testów to głupota. Nie po to udostępnili wam ją Ubi. Macie wyłapywać błędy i mówić co się podoba, a co nie i dlaczego tak, a nie inaczej.
Nazwij to "wrażenia po grze w betę".



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3921 : 24 Lutego 2011, 16:05:04 »
Jak dla mnie świetny pomysł, zawsze nam coś to powie. Dzisiejsze screeny fajne, lecz najlepszy był z rzeźbami orthosów, lawa ujdzie, ale posągi świetne... pomyślałem, najpierw że to jakaś jednostka dziwna. Ale nawał screenów, ciekawe co z filmikiem Q&A.
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)

Trochę sie przeraziłem, bo w bete h5 grałem 7 miesięcy przed premierą, więc mam nadzieje, że nie pójdą ..swoim śladem. Pomijając, że tamta beta miała bug na bugu.



Z CD-action i gry-online wiemy, że gra przedstwia się w tej kategorii bardzo dobrze, więc możemy się spodziewać premiery jeszcze w pierwszej połowie tego roku.


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 16:07:15 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3922 : 24 Lutego 2011, 16:35:48 »
Utwór z H6 zaprezentowany przez samego Paula Romero:
http://www.youtube.com/watch?v=eOKzr3F7JsU&feature=player_embedded#at=70
Mnie się bardzo podobał a wam?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3923 : 24 Lutego 2011, 17:06:59 »
Od wczoraj mamy wersję beta Heroes VI :) - Gramy. Prawdopodobnie dzisiaj pojawi się recenzja ;)
Recenzja? Rozumiem, że to jakiś żart? Robić recenzje beta-testów to głupota. Nie po to udostępnili wam ją Ubi. Macie wyłapywać błędy i mówić co się podoba, a co nie i dlaczego tak, a nie inaczej.

Jestem ciekaw czy w internecie będą pojawiać się filmiki i screeny z beta testów, jak tak to pewnie szybko zostaną zdjęte.
Człowieku co ty mówisz???
A ty co przedstawiciel Ubi na Tawernie? Oni będą robili co chcą- na co im pozwolono, więc lekko powiem nie wtrącaj się... A niby czemu, przecież podsycą ciekawość gry..
A na beta testach pewno jest ta cały czas ta sama mapa na screenach, więc dużo nas nie ominie...

Muzyka taka, smutna, przepełniona bólem i rozpaczą, ciekawa.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3924 : 24 Lutego 2011, 18:23:53 »
Człowieku co ty mówisz???
A ty co przedstawiciel Ubi na Tawernie? Oni będą robili co chcą- na co im pozwolono, więc lekko powiem nie wtrącaj się... A niby czemu, przecież podsycą ciekawość gry..
Dzięki za poprawienie humoru :) Tak żałosnej wypowiedzi jak Twojej już dawno nie widziałem - zrobię screena, znajomi też się pośmieją.

Widzę, że nie wiesz co to beta-testy gry. Z nich nie robi się żadnych recenzji, służą do wyłapania błędów i złych rozwiązań przez testerów. Co-najwyżej można na ich podstawie napisać artykuł typu "pierwsze wrażenia". Oceniać grę po beta testach to jak oceniać ciasto gdy nie jest upieczone. I właśnie dlatego nikomu do głowy nie strzela robić idiotycznych recenzji beta-test'ów. Oczywiście znajdą się bezczelne i nieznające się na temacie osoby takie jak Ty. Najczęściej są one bardzo młode i nie potrafią napisać poprawnie małego tekstu. Nie chcę Cię urazić, ale oszczędź sobie takich postów - dobra rada.

Dodam, że na artykuł o becie H6 tawerny czekam z wypiekami na twarzy. Opinię ludzi z branży gier już poznałem, teraz ciekaw jestem jak zareaguje "uber fan".


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 18:27:02 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3925 : 24 Lutego 2011, 19:40:59 »
Muzyczka spokojna, melancholijna... ciekawa w jakich momentach się pojawi. Kojarzy mi się ze starymi heroesami, naprawdę, a dokładniej z nekropolią z dwójki.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3926 : 24 Lutego 2011, 20:24:04 »
Może to motyw przewodni? Albo muzyka do jednego z zamków. Mam jednak wrażenie, że doda jeszcze jakieś instrumenty... ale mogę się mylić.
A może to muzyka do przegranej bitwy? ;P


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3927 : 24 Lutego 2011, 20:43:04 »
Z ciekawością czekam na jakieś wieści od adminów na temat wrażeń z tego co do tej pory wykonali twórcy. Zaś utwór do H6 spokojny i smutny. Ogółem ładny ale jakoś nie pasuje mi do tej gry choć może z czasem się przekonam. Tego właśnie też mi brakuje, że nie dają zbyt często muzyki do gry, a fajnie by było usłyszeć coś więcej niż jeden czy dwa utwory lub kawałki utworów na miesiąc/3 miesiące.

Down:
jeśli jakieś problemy masz Grownock to zapraszam na PW


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 21:55:24 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3928 : 24 Lutego 2011, 21:08:40 »
A czy ty słyszałeś o czymś takim jak przenośnie? Myślisz, że ktoś z nas będzie oceniał gre na podstawie beta-testów? Jakbyś zauważył jareQ miał na myśli pierwsze wrażenia z gry, bo warto wiedzieć jak im idzie. Może tobie to zwisa i wolisz usłyszeć, że dobrze i mało błędów ale inni chcą szczegółów. Dlatego też zastanów się zanim coś napiszesz, bo tylko zaśmiecasz wątek SWOIMI żałosnymi tekstami, a tego tu nie potrzeba. Dlatego ja z ciekawością czekam na jakieś wieści od adminów na temat wrażeń z tego co do tej pory wykonali twórcy. Utwór do H6 spokojny i smutny. Ogółem ładny ale jakoś nie pasuje mi do tej gry choć może z czasem się przekonam. Tego właśnie też mi brakuje, że nie dają zbyt często muzyki do gry, a fajnie by było usłyszeć coś więcej niż jeden czy dwa utwory lub kawałki utworów na miesiąc/3 miesiące.
Jesteś po prostu bezczelny. Gdzie ja niby zaśmiecam wątek? Nigdzie, nie rozumiem czemu się mnie czepiasz jak to Hadrian rozpoczął całą awanturę swoją niewiedzą i szczeniactwem. Przeczytaj post zanim go wyślesz bo nie trzyma się kupy - to po pierwsze. Po drugie, recenzja to przenośnia pierwszych wrażeń z gry? Nie bądź aż tak rażąco żałosny bo chce mi się płakać gdy widzę 16-letniego człowieka o intelekcie przedszkolaka. Na prawdę szczerze Ci współczuje.

Człowieku co ty mówisz???
A ty co przedstawiciel Ubi na Tawernie? Oni będą robili co chcą- na co im pozwolono, więc lekko powiem nie wtrącaj się... A niby czemu, przecież podsycą ciekawość gry..
A na beta testach pewno jest ta cały czas ta sama mapa na screenach, więc dużo nas nie ominie...
Ten post przechodzi wszelkie granice dobrego smaku i kultury. Moderatorzy powinni się za to forum ostro wziąć bo takie posty, jak i wypowiedzi seborana - "thx" bardzo obniżają rangę tego forum, które stanowi ostatni bastion potęgi polskiego fandomu HoMM i powinno się pilnować, aby posty userów miały odpowiednią długość i sens, jak i szczególnie powinno się tępić takich cwaniaków jak Hadrian, którzy non stop robią sobie osobiste wycieczki i dodają jedno zdanie o grze żeby nie dostać bana. To nie tylko jego specjalność...


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 21:15:58 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
cygaret

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #3929 : 24 Lutego 2011, 21:17:41 »
Znowu kłótnia. Ośmieszył się ten kto chce recenzować betę a trzeci nie mądrzejszy i broni. Cóż  :-/ 

Swoją drogą muzyka będzie dobra.  Pokazał ,że robi to z pasji i mu to wychodzi! Facet słucha Bacha i Chopina ma pod ręką filcharmonie.
Nie mogę się doczekać.   


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 22:05:35 wysłane przez cygaret » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 259 260 261 [262] 263 264 265 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry