Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 278 279 280 [281] 282 283 284 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036569 razy)
Wagant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #4200 : 10 Marca 2011, 21:25:08 »
No cóż mój kolega się zwiedzie że nie zobaczy Mrocznych elfów ani elfów ale cóż Nagi też nie są wcale takie złe , coś nowego bo w heroes III (tam one były) graficznie mogłes się patrzeć na pixele , jak w filmiku było 5 a i ostatnią rasą walcząca , no niestety więcej klas nie będzie chlip chlip


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #4201 : 10 Marca 2011, 22:00:18 »
No cóż mój kolega się zwiedzie że nie zobaczy Mrocznych elfów ani elfów ale cóż Nagi też nie są wcale takie złe , coś nowego bo w heroes III (tam one były) graficznie mogłes się patrzeć na pixele , jak w filmiku było 5 a i ostatnią rasą walcząca , no niestety więcej klas nie będzie chlip chlip

Aż to taka strata wielka nie jest, zresztą będą dodatki, będą, i nie będziemy ciągle grać tylko 5 frakcjami. Nagi jakoś przez moment mogą zastąpić elfy czy czarodziei. Czy idealnie? Może tak, może nie, te zdanie pozostawiam wam.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4202 : 10 Marca 2011, 22:33:20 »
Aż tak nieudalnie to może nie, ale doskonale to im daleko. Wciąż trudno się pogodzić z taką żenadą jaką są duchy. Do rekinoludzi powoli się przekonuje, ale do duszków, szczególnie strumyczka i rzeczki to w życiu.

Edycja kolekcjonerska zapowiada się za to wspaniale. Wręcz aż się chce już zamówić ją. Jednakże za wiele dla mnie kosztuje. Poczekam, aż cena spadnie odpowiednio. Tylko ciekawe czemu nie wspomnieli o nowych wierzchowcach. Przy poprzednich newsach była o tym mowa.


« Ostatnia zmiana: 10 Marca 2011, 22:40:13 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #4203 : 10 Marca 2011, 22:42:50 »
Poczekam, aż cena spadnie odpowiednio.
Najtaniej to możesz kupić kolekcjonerkę w dniu premiery, potem będzie już tylko drożej...


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #4204 : 10 Marca 2011, 22:53:56 »
eh,pewnie będzie dodatek o rozłamie elfów na te podziemne i naziemne.
Dodatkowe postacie ZAJEBISTE.Połączenie nagi i necrofila wyszło im świetnie,tak samo jak ork-inferno-to dla tych wszystkich,co uważają orków za zbyt ludzkich ;>


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #4205 : 11 Marca 2011, 06:33:45 »
Ciekawi mnie, kim jest Aguirre, jedna z postaci dodanych w Edycji Kolekcjonerskiej. Svetlana wiadomo - mentor Anastazji. Kraal także jest powiązany z rodzeństwem, konkretniej Sandorem. Yumi, zgadując, będzie powiązana z Iriną. A Aguirre?
A tak swoją drogą, zauważyłem, że porcja pierwszych screenów ze Svetlaną ukazanych w sierpniu, a także te z Matką Namtaru, to zapewne screeny z mapki dodanej w edycji kolekcjonerskiej.



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #4206 : 11 Marca 2011, 07:30:27 »
Aguirre to będzie pewnie jakiś nekrolord . Ciekawi mnie też dlaczego nie pokazali figurki Michała wchodzącą w skład Kolekcjonerki


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #4207 : 11 Marca 2011, 08:13:59 »
eh,pewnie będzie dodatek o rozłamie elfów na te podziemne i naziemne.
Dodatkowe postacie ZAJEBISTE.Połączenie nagi i necrofila wyszło im świetnie,tak samo jak ork-inferno-to dla tych wszystkich,co uważają orków za zbyt ludzkich ;>

Sorki @seboran nie wiem o czym Ty mówisz tam jest bohater Twierdzy Kraal bohater Sanktuary ta właśnie naga jak jej tam (Yume) i 2 bohaterów necro. Ponadto nazwanie bohatera nekropolii nekrofilem ekhm no wybacz...
edited
hmm to znalazłem : http://www.h6.acidcave.net/pyramid/ce13.png
lecz na filmiku ie widziałem, tylko tam gdzie były screeny zawartości.. dziwne, a o co ci chodziło z tym orkiem? he?

Aguirre to będzie pewnie jakiś nekrolord . Ciekawi mnie też dlaczego nie pokazali figurki Michała wchodzącą w skład Kolekcjonerki

Bo pewnie nie wchodzi w skład edycji kolekcjonerskiej, tylko limitowanej. tj nie kazdy kto kupi kolekcjonerska bedzie ją miał tylko pewne edycje ją będą miały nazwijmy je specjalnymi badź właśnie limitowanymi.

A teraz do meritum:


Co do SANCTUARY bo czekałem aż trochę w tym temacie skończy się wrzenie jakie wywołało opublikowanie, opublikowanego (wtedy wycieku) z równoczesnym upewnieniem nas ze to opublikowanie jest oficjalne.
Podobnież do Belegora uważam że więcej powinno być nag w nagach, ale twórcy nie chcieli dawać nam za bardzo hmm monochromatycznej frakcji tak sądzę, choć nikt nie rzuca się jak chodzi o Haven choć tam tylko 2 jednostki NIE SĄ LUDŹMI, więc co by tu przeszkadzało dać jeszcze jedną nagę "właściwą" ?
 Co do wyglądu zamku pierw nie wiedziałem że to w ogóle zamek, myślałem że to jakiś malowniczy obiekt ;p Potem do mnie dotarł i sie zakochałem ;p (no dobra wiem przesadzam ale sie spodobało).

Co do taktyki Nag  - HONOR  - jest powiedziane że Nagi mają bonusy w wypadku Honorowej walki. Czy to aby nie oznacza że będzie jakaś walka uznana za *nie-honorową* ? Jeśli wymyślą to tak że np strzelcy i walka strzelecka jest niehonorowa wywołają we mnie demoni chichot, i aby nie tylko dlatego że uważam strzelców za ważne jednostki. Jednakże jak wiemy z historii rycerstwa w Europie naszej w wiekach ciemnych zwanych gdzieniegdzie średniowieczem, rycerstwo uważało strzelców za gorszych a strzelanie w jakiejkolwiek postaci za nie honorowe, JEDNAKŻE w Japonii strzelanie z łuku było NIEODŁĄCZNYM dla tamtejszego rycerstwa - Samurajów. Tak, nieodłącznym i bardzo ważnym. Więc reasumując jak tak  to wymyślili to będę wielce niezadowolony i zawiedziony. Konkluzja : musimy sie więcej dowiedzieć o taktyce Nag- Honorze.

Powiedziane było też iż nagi współpracują ze sobą, i wręcz pracują dla jednego z "nich" na polu bitwy, dla - championa. Dodając mu jakies bonusy czy też spowalniając - przesuwając inne jednostki wroga, oraz taktykę by skupiać sie na biciu jednej danej jednostki co w wypadku tej frakcjii powoduje większą skuteczność. Jakkolwiek ta 2 opcja jest raczej dość oczywista, gdyż zawsze w wypadku sporych stacków jednostek dobrze jest wykończyć jednostkę która już nie będzie kontratakować.
    To ta druga taktyka jest nowością... no właśnie na ileż ona jest nowością?
   Zapytam o dość dziwną rzecz. Jest na sali ktoś kto gra w MtG (Magic: the Gathering)? Jeśli nie no to cóż podzielę się z wami moją refleksją. Było takie rozszerzenie w Mtg zwane "Shards of Alara" nie będę was raczyć jego historią (ważne że ten plan-Alara rozpadł się na 5 częśći- Shards) i wszelkimi taktykami. Jednakże opowiem o jednej - BANT. W Bant każda jednostka ma pewną zdolność i pewne możliwości, jeśli wszystkie atakują to jej nie wykorzystują, lecz jeśli tylko jedna z niuch zaatakuje to otrzymuje bonusy od każdej innej z tą zdolnością. huh Brzmi znajomo teraz prawda?

To wszystko dzięki za uwagę. Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2011, 08:36:33 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4208 : 11 Marca 2011, 08:32:42 »
Szok? Przeciez jednostki znaliśmy już od dobrych kilku miesięcy, więc takiej rewelacji nie było. Jak panny zostały, tak zostały. Jak duszki, duszkami zostały, w tym i klon żywiołaka wody. Jak wojsko nag stało się zlepkiem istot tak zostało.

Dla mnie to ciasto, lukrowane z wierzchu, a bardzo gorzkie w środku.

Niby tak, natomiast do ostatniej chwilii myślałem, że może jednak twórcy zmienią zdanie, znaliśmy tylko arty(i to z przecieku nie jakieś świetne) ^_^.Moglismy spodziewać się czegoś innego. Gdybyśmy wiedzieli w 100% jaka będzie kolejna rasa, to przecież nikt by nie czekał z niecierpliwością na dzień jej ujawnienia.


IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4209 : 11 Marca 2011, 08:46:31 »
Bo mieliśmy nadzieję, że coś zmienią- że wyrzucą któreś z duszków i dadzą no... zwyczajna nagę. A tu nic takiego nie zmienili. Mamy duchy w żywym zamku, na dodatek klony żywiołaka wody- chyba że tamte screeny i filmik był przeciekiem jednej z jednostek Hashimy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #4210 : 11 Marca 2011, 08:53:41 »
Takie pytanie ktoś czyta w ogóle moje wypociny? ;p

a ten SHOCK Adaskopa tez mi sie wydał od początku troche taki podejżany ;p

Szok jednak to o czym wiedzieliśmy i to bez zmian o.O
z niezmienionym designem z wycieku
(...) znaliśmy tylko arty(i to z przecieku nie jakieś świetne) ^_^.Moglismy spodziewać się czegoś innego.(...)

"Moglismy spodziewać się czegoś innego."
a tu Zonk to samo co w przecieku, normalnie szok. ;D


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #4211 : 11 Marca 2011, 13:10:40 »

   Zapytam o dość dziwną rzecz. Jest na sali ktoś kto gra w MtG (Magic: the Gathering)? Jeśli nie no to cóż podzielę się z wami moją refleksją. Było takie rozszerzenie w Mtg zwane "Shards of Alara" nie będę was raczyć jego historią (ważne że ten plan-Alara rozpadł się na 5 częśći- Shards) i wszelkimi taktykami. Jednakże opowiem o jednej - BANT. W Bant każda jednostka ma pewną zdolność i pewne możliwości, jeśli wszystkie atakują to jej nie wykorzystują, lecz jeśli tylko jedna z niuch zaatakuje to otrzymuje bonusy od każdej innej z tą zdolnością. huh Brzmi znajomo teraz prawda?

To wszystko dzięki za uwagę. Pozdrawiam

Ja gram! :D Wreszcie się ujawniło, ze ktoś poza mną tutaj też grywa. Tak wiem, o co ci chodzi, to zdolność zwana exalted. I rzeczywiście, dobrze to porównałeś. Ja wcześniej porównałem to do "niebieszczaków", talii na control, więc można powiedzie, że tutaj Nagi to taki bant z przewagą niebieskiego :D 

A, i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że bohater z filmiku(a jest to bohaterka kampanijna, imię mi wyciekało, nie przypominajcie, sam se później znajdę), który ma dwie nogi, posturę jak najbardziej ludzką.. to tylko kształt owej bohaterki, a nie standardowy bohatera nag. Bo jeśli i tutaj poszli na łatwiznę, to nic tylko trzeba będzie grę modowac, albo spalić żywcem Erwana  i jego kolesi.... albo przynajmniej ich zdjęcia.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4212 : 11 Marca 2011, 13:52:50 »
Ja to bym spalił ich zdjęcia za jednostki....
Co do bohaterów, to tylko Irina bedzie miała model z para nóg, bowiem sugerując sie herosamiz edycji kolekcjonerskich to mamy raczej pewnośc że ci bohaterowie będą mieli swój wygląd- w końcu to sa nagi, nie? Może nie jako jednostki, ale przynajmniej jako dowódcy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #4213 : 11 Marca 2011, 14:54:34 »
Nagi... W pierwszej chwili także byłem zawiedziony, że nie zmienili nic w wyglądzie niektórych jednostek, bądź całkiem ich nie wyrzucili. Po pewnym czasie nie miałem zastrzeżeń co do wyglądu jednostek i do samych pomysłów na te jednostki, dobiło mnie tylko jedno - jakość wykonania Coral/Pearl Maiden. Wygląda po prostu tragicznie.  :-/ Jest jakoś dziwnie odchylona do tyłu, sztywna i kanciasta. Bardzo negatywne wrażenie robią też jej włosy/węże.
Dla przykładu na tym screenie widać tą jej dziwną pozę:
http://www.h6.acidcave.net/pyramid/11031009.jpg
albo tu:
http://www.h6.acidcave.net/pyramid/11031010.jpg
Co do filmiku przedstawiającego cała frakcję to jest dużo gorzej zrobiony od tego przedstawiającego Orków. Zamiast pokazywać tam gęby twórców mogliby, tak jak w przypadku Orków, pokazać trochę więcej akcji z pola bitwy i wszystkie jednostki łącznie z czempionem.
Wracając jeszcze do wyglądu samej frakcji to prezentuje się ona bardzo dobrze (z wyjątkiem wspomnianej Pearl Maiden  :-/), w szczególności jej miasto, do którego pozostałe się po prostu nie umywają.
Umiejętność rasowa Nag zapowiada się dość ciekawie, ale wszystko jak zwykle wyjdzie w praniu.
Dziękuje za uwagę.  ;)



IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #4214 : 11 Marca 2011, 14:57:02 »
Nową rasą są nagi? Co ci twórcy nie powiedzą...

Bardziej interesuje mnie edycja kolekcjonerska, która może nie jest zniewalająca, ale i tak wystarczająca dobra, abym ją kupiła. Pudełko jest pomysłowe i eleganckie, jednak jego zawartość mnie nie powaliła-typowa dla wersji kolekcjonerskich. Zdecydowanie bardziej imponowała mi Kolekcja Wszech Czasów, byłabym skłonna dopłacić kilkadziesiąt złotych, gdyby stworzyli zawartość dorównującą KWC. A tutaj mamy płytę z grą w papierowym opakowaniu, plakat z okładką z gry (która podobnie jak cała edycja-nie zniewala. W KWC mieliśmy na plakacie przynajmniej porządną i szczegółową bitwę i ponad setkę jednostek z drugiej strony, a tu...puściutko), artbook, którego 90% zawartości to czarne tło i wszystkim znane arty...jednym słowem-liczyłam na coś lepszego.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 278 279 280 [281] 282 283 284 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry