Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 332 333 334 [335] 336 337 338 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036532 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5010 : 30 Maja 2011, 21:53:29 »
Utwór bardzo przyjemny do posłuchania. Mam nadzieję, że Belegor ma rację, że dostaniemy utwory z ras. Co prawda dostaliśmy już utwór Przystani i Sanktuarium, może teraz pójdą thema do terenów?


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5011 : 31 Maja 2011, 07:06:11 »
Dostaliśmy już oficjalny utwór do Przystani? Gdzie? Bo coś przegapiłem. Jeśli tak, to może ktoś ma jakiegoś linka? Zdawało Mi się, że utworu oficjalnego do Przystani nie było,ale mogę się mylić.



IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5012 : 31 Maja 2011, 07:50:31 »
Chodzi o utwory przedstawione:
-na Game Show
-przy prezentacji nag

dodatkowo mieliśmy utwory z:
-filmiku prezentująego muzykę i aktorów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #5013 : 31 Maja 2011, 09:42:52 »
Mam pytanie - do kiedy można zamawiać edycję kolekcjonerską żeby otrzymać wszystkie gratisy? Chodzi mi o to kiedy się skończą aukcje EK :
http://allegro.pl/might-magic-heroes-vi-edycja-kolekcjonerska-i1626038311.html
I jeszcze jedno, czy mój komputer udźwignie tą grę czy będę zmuszony go zmienić (dla tej gry nie będę miał wyboru ;D) :
Proc : AMD Phenom(tm) 9500 Quad-Core 2,21 GHz
Ram : 2 GB
Grafika : ATI Radeon HD 2600 Pro
Wydaje mi się, że grafika nie wyrobi...



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5014 : 31 Maja 2011, 10:43:15 »
http://soundcloud.com/ubi_irina/2-summer-plains/s-hP0fN

Nowy utwór z H6, tym razem wzorowany na H2. Przyjemnie się tego słucha. Dobry pomysł mieli z zaczerpnięciem starych motywów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #5015 : 31 Maja 2011, 11:08:38 »
A tu mała niespodzianka od Paula Romero - temat z miasta:
http://www.youtube.com/watch?v=q4Xj-oxkLCg&feature=player_embedded
Utwór jest bardzo przyjemny, choć już znany z GamesConu. Co do dzisiejszego tematu zaprezentowanego nam przez Irinę jest to zdecydowanie mój ulubiony spośród wszystkich utworów w HoM&M 2.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5016 : 31 Maja 2011, 12:29:09 »
Ta muzyka jest genialna, krótko mówiąc. Wszystkie utwory są piękne, magiczne - utwór z trailera, summer plains, utwór powyżej od Hexa, który jest prawdopodobnie muzyką z miasta Heaven. Heroes 6 jest zdecydowanie najlepszą częścią pod względem audio. Mam taką nadzieje, że zrobią utwór, który będzie połączeniem muzyki z akademii H5 z jakąś nową nutką H6.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #5017 : 31 Maja 2011, 13:33:06 »
No i doczekaliśmy się ostatniego już filmiku z animacjami przedstawiającego oczywiście animację stworzeń Twierdzy:
http://h6.ubisoft.com.cn/news/view/2011-05-31-3
Dla mnie jak dotąd najlepsze z zaprezentowanych animacji. Świetna jest ta muzyka w tle. Nie wiecie czy to jest jakiś stary utwór, czy może coś zupełnie nowego?  :huh:


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5018 : 31 Maja 2011, 13:40:47 »
Mi ię wydaje, że te animacje są trochę skąpe jak dla mnie, choć dobre.
Muzyka miasta jest fajna i jak to ujał psychol to chyba theme Przystani.
Audio bez zarzutu jak narazie, a ostatni utwó niemal powala na kolana. Świetna robota.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5019 : 31 Maja 2011, 16:19:02 »
Hex mnie się wydaje (jak pisałam już wcześniej wiele razy), że to jest muzyka z Dark Messiaha, albo jej przeróbka na potrzeby filmiku. Tak konkretna muzyka występowała głównie podczas walki i podczas ucieczką przed czerwiem :D

Co do muzyki przedstawionej nam w tym tygodniu, to jestem bardzo zadowolona. Jest ona bardzo przyjemna dla ucha. Mam mam nadzieję jednak, że dadzą jakieś mocniejsze kawałki. Miło jest posłuchać tematów z poprzednich części, ale one miały małą intensywność. Nie mówię tutaj by od razu walnąć tak mocne kawałki jak w poprzedniczce, oczywiście, ale przyjemnie by było by walnęli trochę tej "epickiej" muzyki.


IP: Zapisane
Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #5020 : 31 Maja 2011, 16:28:16 »
Mam pytanie - do kiedy można zamawiać edycję kolekcjonerską żeby otrzymać wszystkie gratisy? Chodzi mi o to kiedy się skończą aukcje EK :
http://allegro.pl/might-magic-heroes-vi-edycja-kolekcjonerska-i1626038311.html
I jeszcze jedno, czy mój komputer udźwignie tą grę czy będę zmuszony go zmienić (dla tej gry nie będę miał wyboru ;D) :
Proc : AMD Phenom(tm) 9500 Quad-Core 2,21 GHz
Ram : 2 GB
Grafika : ATI Radeon HD 2600 Pro
Wydaje mi się, że grafika nie wyrobi...
Ponawiam pytanie, ponieważ pozostało bez odpowiedzi a jest dość istotne.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5021 : 31 Maja 2011, 18:19:55 »
Ponawiam pytanie, ponieważ pozostało bez odpowiedzi a jest dość istotne.
Po pierwsze - zły temat. Po drugie, nikt Ci nie odpowiada bo Twoje pytania są głupie :) Skąd my mamy wiedzieć czy gra pójdzie na Twoim kompie? To w 90% nie zależy od podanych wymagań sprzętowych, ale od optymalizacji. Gra może fajnie Ci śmigać na full detalach, ale równie dobrze może nie odpalić w ogóle, tego nikt nie wie...


Jeżeli chodzi o "wszystkie gratisy" to już to tłumaczyłem - chcesz mieć dodatkowego bohatera i broń to musisz kupić grę w dystrybucji elektronicznej i nie dostaniesz pudełka, płyt, koszulek, plakatów tylko będzie musiał pobierać grę z neta.

Jeśli chcesz kupić zwykłe, pospolite EK w wersji namacalnej to masz czas do końca świata.


IP: Zapisane
Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #5022 : 31 Maja 2011, 18:33:54 »
Jeżeli chodzi o "wszystkie gratisy" to już to tłumaczyłem - chcesz mieć dodatkowego bohatera i broń to musisz kupić grę w dystrybucji elektronicznej i nie dostaniesz pudełka, płyt, koszulek, plakatów tylko będzie musiał pobierać grę z neta.
Pamiętam co pisałeś, ale zadziwiło mnie to (cytat z aukcji do której podałem link). Tu pisze wyraźnie o grze + pudełku i o dodatkach (bohaterowie, bronie). Nie ma wzmianki o tym, iż ta gra jest w wersji elektronicznej :
Cytuj
Skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Might & Magic: Heroes VI:

    Gra Might & Magic: Heroes VI
    Koszulka ze smoczym bogiem Lamya
    Kolekcjonerski Pierścień Przystani
    Plakat dwustronny (format A2)
    Album z grafikami (164 strony)
    Ścieżka dźwiękowa z gry
    Bonusowa mapa Heart of Nightmares (do odblokowania w grze)
    Czterech dodatkowych bohaterów (do odblokowania w grze)
    Dwie dodatkowe bronie posiadające specyficzne moce(do odblokowania w grze)
    30-dniowy dostęp do przeglądarkowej gry Might & Magic Heroes Kingdoms
    Ekskluzywne pudełko kolekcjonerskie



IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5023 : 31 Maja 2011, 18:41:38 »
Pamiętam co pisałeś, ale zadziwiło mnie to (cytat z aukcji do której podałem link). Tu pisze wyraźnie o grze + pudełku i o dodatkach (bohaterowie, bronie). Nie ma wzmianki o tym, iż ta gra jest w wersji elektronicznej :
Mój Boże...
Masz aukcję, masz napisane co zawiera zestaw dostępny do kupienia, więc w czym problem? Myślisz, że z upływem czasu będą Ci wyjmować gadżety z pudełka i przyślą samą płytkę?
Kupując EK w wersji pudełkowej nie dostaniesz tego:


Jeśli chcesz zestaw taki jak ten z allegro to masz czas do końca świata. Nic nie zmienia to czy zamówisz dziś, czy zamówisz za pół roku - w obu przypadkach dostaniesz dokładnie to co pisze w opisie aukcji.



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5024 : 31 Maja 2011, 18:55:26 »
Masz nieaktualne dane Grwnock. Wymienili bohatera, teraz to Kraal będzie dostępny jedynie jak zamówisz preorder elektronicznie, Akasha dołącza do Yuny i Aquirre. Nie wiem czy też i artefakty nie zostały zamienione.

" jeszcze wiadomości od Ubisoftu:

Wpierw odnośnie zamówień przedprimerowych HVI - każdy kto złoży takie zamówienie w sklepie Ubisoftu, dostanie dodatkowo unikatowego bohatera Kraala, artefakt Kostur Ashy (oba pochodzą z edycji kolekcjonerskiej) oraz dodatkową mapkę stanowiącą prolog gry. Nie wiadomo, czy ta informacja dotyczy też pre-orderów z polskich serwisów internetowych."

13.V.2011  by Alamar z Kwasowej Groty




« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2011, 19:01:48 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 ... 332 333 334 [335] 336 337 338 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry