Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 348 349 350 [351] 352 353 354 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036553 razy)
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5250 : 22 Czerwca 2011, 19:43:04 »
A ja zamówiłem grę w pre orderze i dziś dostałem klcuz do bety, ael nie mam pojęcia gdize ona jest i od kiedy rusza;p

Że co niby ?? Jak dostałeś ten klucz, gdzie, w jakim sklepie zamawiałeś ?? Pisali dokładnie, że klucze rozsyłają dopiero wtedy gdy rozpoczyna się beta, czyli 28 czerwca.


IP: Zapisane
cinekmm

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5251 : 22 Czerwca 2011, 19:53:23 »
Gry-online rozsyłają dzisiaj kody do bety ;D


IP: Zapisane
Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #5252 : 22 Czerwca 2011, 20:00:32 »
Mam nadzieję, że Muve również się pospieszy ;D


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5253 : 22 Czerwca 2011, 20:51:37 »
Muve pisało, że roześle kody od razu jak je dostaną, więc myślę, że też niebawem klienci MUVE (w tym i ja) dostaną swoje klucze. Przecież Ubi powinno wysłać kody zarówno dla GOL'a i MUVE w podobnym czasie.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #5254 : 22 Czerwca 2011, 21:27:20 »
Normalnie. Dziś na maila przyszło ;)


IP: Zapisane
Tomasito

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50


Zobacz profil
« Odpowiedz #5255 : 22 Czerwca 2011, 22:12:22 »
Na empik.com również można otrzymac klucz do bety zamawiajac preorder Herosa. Plusem jest to iż empik nie obliguje klienta do odbioru zamówienia więc jak komuś się gra nie spodoba bądź komputer nie sprosta wymaganiom nie trzeba jej odbierac. Dla empiku powstała również specjalna edycja Heroes 6 w metalowym pudełku. Więcej informacji na jej temat w linku poniżej :).
http://www.empik.com/might-and-magic-heroes-6-edycja-limitowana-pc-ubisoft,p1043853231,multimedia-p


IP: Zapisane
Time of the moon
In the sky
cloud is breaking
Voice of the doom
for the birds
in the making
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5256 : 23 Czerwca 2011, 11:13:17 »
Dla empiku powstała również specjalna edycja Heroes 6 w metalowym pudełku.

Dzięki za info, bardzo ciekawa informacja, choć sama edycja moim zdaniem słaba - kto nie ma Heroes 3?

Znalazłem w opisie małą ciekawostkę: język - pełna lokalizacja gry, a to oznacza, że będzie dubbing.


IP: Zapisane
Tomasito

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50


Zobacz profil
« Odpowiedz #5257 : 23 Czerwca 2011, 11:47:10 »
[...] sama edycja moim zdaniem słaba - kto nie ma Heroes 3?
Masz absolutną rację. Oprócz metalowego pudełka edycja ta nie prezentuje sobą nic ciekawego bądź unikalnego względem standardowej wersji. Heroes 3 zdecydowana większośc posiada wraz z rozszerzeniami. Dodatkowy bohater oraz artefakt to również nikła zachęta. Najbardziej odpycha cena. 159,99 zł to zdecydowanie za dużo, tymbardziej że edycja kolekcjonerska jest droższa o jedyne 30zł a zawartośc oferuje więcej bonusów jak chocby dodatkową kampanię...


IP: Zapisane
Time of the moon
In the sky
cloud is breaking
Voice of the doom
for the birds
in the making
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #5258 : 23 Czerwca 2011, 12:41:28 »
Zastanawia mnie fakt, iż na zdjęciu pudełka jest znaczek PEGI 16 (w rozwinięciu najnowszego artykułu). Czyżby twórcy postanowili zmienić kategorię wiekową? Dziwne, czemu niby? Wątpię, aby był tam seks, no a ile musiałoby być wulgaryzmów aby aż kategorię wiekową zmieniać? Raczej nie będzie tam też narkotyków, a wątpię też aby była ogromna brutalność w stylu MK9.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Tomasito

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50


Zobacz profil
« Odpowiedz #5259 : 23 Czerwca 2011, 12:46:46 »
Może świecące łono Promienistej Chwały czy piersi Duszka Rzeki oraz wcześniej wymienionej Światłości zadecydowały o zawyrzeniu ograniczenia wiekowego? ^^


IP: Zapisane
Time of the moon
In the sky
cloud is breaking
Voice of the doom
for the birds
in the making
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5260 : 23 Czerwca 2011, 12:50:27 »
Kokoju--> Jakby w grze były treści erotyczne i masakra w stylu Mortal Kombat oraz wulgaryzmy to by było oznaczenie +18. Gra z +16 nigdy nie zawiera takich treści. Heroes VI ma oznaczenie +16 za realnie wyglądającą śmierć.

Po drugie to nie Twórcy zmieniają oznaczenia wiekowe, a specjalna, neutralna organizacja, która się tym zajmuje.

Po trzecie - znajdź mi grę AAA z 2011 z oznaczeniem +12, ech...


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #5261 : 23 Czerwca 2011, 17:37:08 »
Nie wie ktoś jak zdobyć klucz do bety HoMM VI, bez potrzeby kupna pre-ordera? Chętnie, bym zobaczył jak to multi wygląda od strony balansu, bo na razie widzę, że lipnie. Ewentualnie, jeżeli ktoś ma dwa keye, lub już nie chce grać, albo ma za słaby komp to prosiłbym o podesłanie klucza do mnie na PW :).




IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5262 : 23 Czerwca 2011, 18:08:22 »
http://www.facebook.com/MightandMagic
Dzisiejsze umiejętności, jeśli ktoś ich jeszcze nie widział.

Wydaje mi się, ze te umiejętności są podzielone na jakieś grupy, ale nam tego nie pokazują. Szczególnie ta dzisiejsza partia wygląda jak dla ścieżki krwi.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5263 : 23 Czerwca 2011, 18:10:50 »
Nie widziałem takiej gry z PEGI 12. Grownock ma rację. Nie mogłem sam znaleźć takiej gry. To prawda. Pegi to nie to samo co Ubi, prawda Kokoju? Hmm... zaczynam offtopować. Co do gry, nie wiem nawet jeszcze jaką wersję kupię. Chyba standardową - nie kolekcjonerską, bo za oszczędzoną kasę kupie sobie coś do kompa, albo jakąś grę.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5264 : 23 Czerwca 2011, 18:14:46 »
Nie widziałem takiej gry z PEGI 12. Grownock ma rację. Nie mogłem sam znaleźć takiej gry. To prawda. Pegi to nie to samo co Ubi, prawda Kokoju? Hmm... zaczynam offtopować. Co do gry, nie wiem nawet jeszcze jaką wersję kupię. Chyba standardową - nie kolekcjonerską, bo za oszczędzoną kasę kupie sobie coś do kompa, albo jakąś grę.
Ale będzie, choćby harry potter i jeszcze jakaś japońska gra. Możliwe też, że nie szukaliście pożądnie, w końcu rynek nie tylko wielkimi firmami stoi.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 348 349 350 [351] 352 353 354 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry