Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 366 367 368 [369] 370 371 372 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036569 razy)
Zwiadowca1919

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #5520 : 26 Lipca 2011, 17:21:51 »
No, dubbing byłby po prostu słaby, bo to za trudne przedsięwzięcie by było. Zdenerwowałem się, gdy na gram.pl w informacjach o grze w sklepie było napisane, iż "gra w całości po Polsku". Ale czy to jest przesądzone i ogólnie potwierdzone?

Właśnie w całej tej rozmowie brakuje jakiejś informacji o dubbingu od ludzi odpowiedzialnych za grę.


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #5521 : 26 Lipca 2011, 17:53:33 »
Poszperałem trochę i niestety... ><

www.gram.pl/news_8QThJ,y6_Might_Magic_Heroes_VI_z_dubbingiem.html

Będzie miał dubbing. Choć mam nadzieję, iż opcjonalny.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5522 : 26 Lipca 2011, 18:41:54 »
Cytuj
Twój link sie nie wyświetla  error 404 :/

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-20676&ct=tcm:6-231-32

Wynika z tego, że mamy 8 herbów i tyle za pewne zobaczymy zamków. Championem fortecy i mrocznych elfów będzie na 99% smok, widząc ich herby. W parcie III ukazany jest za pewne wygląda smoka światła.


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 18:53:08 wysłane przez Lukasz89 » IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #5523 : 26 Lipca 2011, 19:13:05 »
Tak, mamy 8 herbów w rozdziale o dyplomacji: są już znane Necropolis, Stronghold, Sanctuary oraz Inferno, są też nieznane: Dungeon, Academy, Sylvan i Fortress, ale zapomiałeś, że wśród tych herbów nie ma Haven więc zamków będzie 9 i to mnie cieszy :D


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5524 : 26 Lipca 2011, 19:33:02 »
Tak, mamy 8 herbów w rozdziale o dyplomacji: są już znane Necropolis, Stronghold, Sanctuary oraz Inferno, są też nieznane: Dungeon, Academy, Sylvan i Fortress, ale zapomiałeś, że wśród tych herbów nie ma Haven więc zamków będzie 9 i to mnie cieszy :D

Kurcze rzeczywiście nie zwróciłem uwagi no i pewnie tyle ich będzie. Bynajmniej na 99,99% raczej więcej w takim razie nie dadzą. Chyba, że sam zamek jako DLC na koniec np. te jaszczurki.


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #5525 : 26 Lipca 2011, 19:37:50 »
Skąd wiecie, iż będą? Przecież to tylko herby... W tym kompendium chyba nic nie pisało, albo ja nie doczytałem...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5526 : 26 Lipca 2011, 19:48:01 »
Poszperałem trochę i niestety... ><

www.gram.pl/news_8QThJ,y6_Might_Magic_Heroes_VI_z_dubbingiem.html

Będzie miał dubbing. Choć mam nadzieję, iż opcjonalny.
Jak czytam opinie tego typu, że gość nie może się doczekać polskiego dubbingu to mnie krew zalewa. Przecież już słuchając Izabelli można było wymięknąć. Nie mówiąc już o innych. Co prawda były też całkiem dobre głosy, jak Markal, Godryk (ten w podstwace, nie w Kuźni), Findan, Zehir...


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 19:50:40 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5527 : 26 Lipca 2011, 20:12:15 »
Cytuj
Skąd wiecie, iż będą? Przecież to tylko herby... W tym kompendium chyba nic nie pisało, albo ja nie doczytałem...

Czysta spekulacja, tych ras nie może zabraknąć a z uwagi, że są tu to będą na 99%.


IP: Zapisane
piotrekfire

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #5528 : 26 Lipca 2011, 21:47:28 »
Mam pytanie. W empiku jest jakieś wydanie przedpremierowe ( jakieś artefakty 2 i bohater) za 40zł i jest napisane, że jeśli przy zakupie gry okażę paragon z zakupu tego wydania, to będę miał do zapłacenia mniej o tyle ile kosztowało wydanie przedpremierowe. Czyli kupując teraz to wydanie za 40zł, będę miał później oryginalną wersję o 40zł taniej?


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #5529 : 26 Lipca 2011, 22:34:55 »
Mi sie wyświetla, ale tylko w Operze. Jest 9 herbów razem z Haven, czyli możliwe, że będzie tyle zamków, co w h3. ;) Sądzę, że smok jako czempion poza Lochem i Fortecą będzie też w Sylwanie. Cztery rasy na 9 posiadałyby smoki(jeszcze sanktuarium), czyli jak dla mnie by było w sam raz. :) No i warto dodać, że tylko dwa by były skrzydlate(tradycyjne), bo ten z Fortecy i z Sanktuarium to trochę "inne" smoki.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5530 : 26 Lipca 2011, 23:03:42 »
Mi sie wyświetla, ale tylko w Operze. Jest 9 herbów razem z Haven, czyli możliwe, że będzie tyle zamków, co w h3. ;) Sądzę, że smok jako czempion poza Lochem i Fortecą będzie też w Sylwanie. Cztery rasy na 9 posiadałyby smoki(jeszcze sanktuarium), czyli jak dla mnie by było w sam raz. :) No i warto dodać, że tylko dwa by były skrzydlate(tradycyjne), bo ten z Fortecy i z Sanktuarium to trochę "inne" smoki.
Co ci się wyświetla tylko w operze? Zgubiłam znowu o jaki link chodzi :/
Ach już znalazłam :) Wybaczcie XD
Tak spojrzałam na te symbole frakcji i stwierdziłam, że Sylvan ma strasznie prosty. Az za prosty w porównaniu do innych.
Widać też że akademia będzie trochę bardziej wzorowana na Egipcie niż poprzednio. Uważam co prawda, że znaki te są o wiele bardziej trafione od tych z 5. Przyczepiłam bym się co prawda trochę do skomplikowania znaku orków i necropolis, uprościłabym je jeszcze bardziej.


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 23:14:17 wysłane przez Adseruki » IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5531 : 26 Lipca 2011, 23:11:55 »
Cytuj
Mi sie wyświetla, ale tylko w Operze. Jest 9 herbów razem z Haven, czyli możliwe, że będzie tyle zamków, co w h3. ;) Sądzę, że smok jako czempion poza Lochem i Fortecą będzie też w Sylwanie. Cztery rasy na 9 posiadałyby smoki(jeszcze sanktuarium), czyli jak dla mnie by było w sam raz. :) No i warto dodać, że tylko dwa by były skrzydlate(tradycyjne), bo ten z Fortecy i z Sanktuarium to trochę "inne" smoki.

Dokładnie też tak myślę. Chociaż może dodadzą w formie neutralnej w H3 trochę ich nawet było. Chodź Kirin to nie smok ale rzeczywiście wygląda jak te chińskie i to jest dla mnie ekstra bo jest naprawdę "inny".

Cytuj
Co ci się wyświetla tylko w operze? Zgubiłam znowu o jaki link chodzi :/
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-20676&ct=tcm:6-231-32


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 23:15:54 wysłane przez Lukasz89 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5532 : 26 Lipca 2011, 23:21:28 »
Już znalazłam, dzięki.
Powiem wam, że jeśli tak ma wyglądać Elrath (jest tam ten złoty smok) to prawie trafiłam XD http://asderuki.deviantart.com/art/All-mighty-Elrath-colored-198349759
Ale niestety, tylko trochę, głównie to kolor i te "pierzaste" skrzydła.


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #5533 : 26 Lipca 2011, 23:28:34 »
Widać też że akademia będzie trochę bardziej wzorowana na Egipcie niż poprzednio. Uważam co prawda, że znaki te są o wiele bardziej trafione od tych z 5.

Może wyjdzie, że się czepiam, ale na Egipcie jest wzorowane Nekropolis :P
Akademia w "Piątce" wzorowała się na kulturze bliskiego wschodu... no, np. Persja.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5534 : 26 Lipca 2011, 23:29:29 »
To na 100% Elrath. Swoja drogą ktoś kiedyś mówił, że smoczy bogowie będą bossami. Jednak nie wyobrażam sobie tego bo musieli by być bardzo potężni to raz a dwa jak można zabić boga.

Cytuj
Może wyjdzie, że się czepiam, ale na Egipcie jest wzorowane Nekropolis :P
Akademia w "Piątce" wzorowała się na kulturze bliskiego wschodu... no, np. Persja.

Ale przecież mówione było, że Nekropolia właśnie wywodzi się z Akademii to są jego początki, więc co dziwnego, że ma pewne elementy Egiptu akademia i necro? Akademia mogła potem ewoluować bardziej w stronę Indii..


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 23:31:31 wysłane przez Lukasz89 » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 366 367 368 [369] 370 371 372 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry