Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 395 396 397 [398] 399 400 401 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036530 razy)
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5955 : 22 Sierpnia 2011, 17:35:18 »
Cytuj
W ankiecie była opcja wyboru pomiędzy dwoma ekranami (ten uboższy i ten super duper mega w 3D). Gracze zamiast pomyśleć zaznaczyli opcję zastąpienia i całkowite wyrzucenie dotychczasowych ekranów. I nie wiem po kiego czepiasz się tych ekranów skoro nad nimi pracują.

Dokładnie do kampanii i co najwyżej singla ładne ekrany w 3D były by ok. Ale do szybkiej rozrywki w sieci albo gorących krzeseł te są właśnie fajne.

Jak ja chce zagrać przez neta to mnie wywala, że nie może połączyć, raz tylko duel mi się udało.


IP: Zapisane
SkeleCross

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #5956 : 22 Sierpnia 2011, 18:10:26 »
Po zakończeniu długiej i wyczerpującej batalii z 5 przeciwnikami na Normal AI muszę przyznać, że komputer nie gra tak tragicznie jak można by się spodziewać. Wprawdzie jest na tym poziomie bardzo tchórzliwy, tzn. bał się mnie zaatakować w zamku zawsze gdy miałem w nim bohatera i 7 oddziałów obojętnie jakich rozmiarów, ale mogło być gorzej. Widać że jest świadomy ograniczeń związanych z używaniem portalu miejskiego i lubi stawiać przeciwników w sytuacji trudnych wyborów. Często miałem jednak wrażenie, że sam się gubił w swoich rozbudowanych intrygach i szybko tracił pomysł na grę, jeżeli w ogóle w przypadku AI można o takim czymś mówić. Na tym poziomie trudności łatwo go wykończyć używając ciągłych teleportów między miastami podczas gdy on znajduje się między nimi i z uporem maniaka próbuje coś sobie zająć. Krótko mówiąc - zabawa w głupiego Jasia.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5957 : 22 Sierpnia 2011, 18:29:40 »
Cytuj
Po zakończeniu długiej i wyczerpującej batalii z 5 przeciwnikami na Normal AI muszę przyznać, że komputer nie gra tak tragicznie jak można by się spodziewać. Wprawdzie jest na tym poziomie bardzo tchórzliwy, tzn. bał się mnie zaatakować w zamku zawsze gdy miałem w nim bohatera i 7 oddziałów obojętnie jakich rozmiarów, ale mogło być gorzej. Widać że jest świadomy ograniczeń związanych z używaniem portalu miejskiego i lubi stawiać przeciwników w sytuacji trudnych wyborów. Często miałem jednak wrażenie, że sam się gubił w swoich rozbudowanych intrygach i szybko tracił pomysł na grę, jeżeli w ogóle w przypadku AI można o takim czymś mówić. Na tym poziomie trudności łatwo go wykończyć używając ciągłych teleportów między miastami podczas gdy on znajduje się między nimi i z uporem maniaka próbuje coś sobie zająć. Krótko mówiąc - zabawa w głupiego Jasia.

Nie wiem czy on taki mądry mi na normalnym poziomie również. Gdy szedłem do jego zamku to z nim wyszedł stanął gdzieś obok dalej, jak by się bał zamiast bronić się w zamku i zwiększyć swoje szanse bo miał naprawdę dobre wojsko i w zamku mógł wygrać.


IP: Zapisane
SkeleCross

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #5958 : 22 Sierpnia 2011, 19:15:56 »
Cytuj
Nie wiem czy on taki mądry mi na normalnym poziomie również. Gdy szedłem do jego zamku to z nim wyszedł stanął gdzieś obok dalej, jak by się bał zamiast bronić się w zamku i zwiększyć swoje szanse bo miał naprawdę dobre wojsko i w zamku mógł wygrać.

Może planował ci zarąbać potem jakiś inny zamek? A że mu się nie udało, to była inna kwestia. U mnie tak długo jak mu po raz drugi nie zniszczyłem głównej armii, grał z zachowaniem zdrowego rozsądku. Potem jednak biedaczyna się załamał nerwowo i na koniec łódką goniłem po całym morzu bohatera nag.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5959 : 23 Sierpnia 2011, 10:30:35 »
Cytuj
Może planował ci zarąbać potem jakiś inny zamek? A że mu się nie udało, to była inna kwestia. U mnie tak długo jak mu po raz drugi nie zniszczyłem głównej armii, grał z zachowaniem zdrowego rozsądku. Potem jednak biedaczyna się załamał nerwowo i na koniec łódką goniłem po całym morzu bohatera nag.

Nie ponieważ poszedł w ślepy zaułek obok zamku. Druga drogę ja obstawiałem więc albo mógł pójść w ślepy zaułek tak 6-8 punktów ruchu obok zamku albo chronić się w zamku.


IP: Zapisane
demox

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #5960 : 23 Sierpnia 2011, 19:07:17 »
Nawet rezygnuje w walce przeciwnik, gdy zaatakuje bohatera z poziomem śmiertelnym dla mnie. Chwile pograłem, ale i tak się wycofał niestety.



Wiadomość doklejona: 23 Sierpnia 2011, 19:43:24
http://i.imgur.com/rhTSv.jpg


« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2011, 19:43:24 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #5961 : 24 Sierpnia 2011, 19:54:37 »
Tak się czasem zdarza  :P to raczej nie jest żaden błąd gry, bo jak grałem w Heroes III, to było dokładnie tak samo.


IP: Zapisane
demox

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #5962 : 25 Sierpnia 2011, 15:05:50 »
a co mam zrobić, aby się teleportować do miasta, którego się chce ? klikam na zaawansowany teleport i nie mogę wybrać, tylko od razu w innym zamku się znajduję niż ja chcę !

No i mam niestety tylko jedną opcję do wyboru ! http://i.imgur.com/W1Fso.jpg


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5963 : 25 Sierpnia 2011, 15:09:54 »
Zaawansowany teleport przenosi cię do najbliższego miasta, w którym jest zbudowany. Aby teleportować się do wybranego miasta, trzeba przebywać w mieście z teleportem i użyć podstawowego teleportu.


IP: Zapisane
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #5964 : 25 Sierpnia 2011, 15:10:47 »
Musisz być w jednym z zamków i rzucić czar "town portal basic" i wybrać miasto. Poza tym "town portal advanced" teleportuje do najbliższego miasta z wybudowanym ulepszonym portalem.

Edit: wyprzedzony


IP: Zapisane
"And the world peace"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5965 : 25 Sierpnia 2011, 16:56:57 »
Bowiem w zaawansowanym portalu miasta zaklęcie działa w ten sposób, że wysyła Cię do najbliższego miasta z zaawansowanym portalem. By wejśc do miasta, które Cię interesuje należy z najbliższego miasta użyć zaklęcia "basic town portal" i wybrać miasto, które się chce.
UWAGA: Wybrane miasto musi mieć podst. portal miejski.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5966 : 25 Sierpnia 2011, 17:03:52 »
Przepraszam, że zmieniam chwilowo temat, ale muszę rozwiązać moją niepewność. Czy to co teraz jest dostępne w sklepach <Krall i artefakt> (pre-order?) H6, gdy to zakupię, będę mógł kupić taniej w sklepie H6?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5967 : 25 Sierpnia 2011, 17:07:02 »
Tak. Podstawową wersję o ileś %, lecz musisz mieć na dowód zakup pre-orderu rachunek wydany z pełną datą.
Oczywiście nie zapłacisz tyle mniej za ile kupiłeś pre-order. Inaczej empik by na tym nie zarobił. Dodatki te są cyfrowe i by je uaktywnić należy to zrobić przez Ubi.com w dniu premiery- albo najlepiej kiedy zainstalujesz już samą grę. Tak naprawdę to są kody, za które będziesz mógł ściągnąć te rzeczy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5968 : 25 Sierpnia 2011, 17:08:33 »
Właściwie to opłaca się to kupować? To tylko jeden dodatkowy bohater i jeden artefakt.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
demox

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #5969 : 25 Sierpnia 2011, 17:40:28 »
gdy chce kupić bohatera jakiego chce kupić, to mi i tak wybiera innego bohatera


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 395 396 397 [398] 399 400 401 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry