Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431435 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 13 Sierpnia 2014, 10:26:25 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3sKThkkD2Kk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3sKThkkD2Kk</a>

Patrzta i podziwiajta.

Jak na moje, jeśli ktoś ma słaby wzrok, na filmie przedstawiono cztery frakcję - ludzie i anioły, orków, nieumarłych i Akademików.

Cheerio.


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2014, 10:35:08 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 13 Sierpnia 2014, 10:41:57 »
Kurcze, niezłe :)

Niecodzienne sojusze, mhmm... Czyżby znowu wszyscy przeciwko Demonom? :v


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 13 Sierpnia 2014, 10:42:32 »
Czyli będą jeszcze kolejne dwie frakcje, które rozumiem będzie można wybrać... ciekawie, zobaczymy, co wyjdzie z tego w praktyce.

Zastanawia mnie też kwestia Aniołów - czyżby faktycznie mieli być osobną rasą? Trailer tak to przedstawia...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 13 Sierpnia 2014, 10:53:18 »
https://mmh7.ubi.com/en/blog

Pod tym adresem znajdziecie działającą stronę. Dzięki niej wiemy, że frakcjami będącymi z pewnością są - Przystań, Akademia, Twierdza i Nekropolia.

Głosować możemy między Sylwanem a Fortecą, za 29 dni prawdopodobnie ujawnia drugą parkę.

Cheerio.


IP: Zapisane
jrb88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 13 Sierpnia 2014, 11:05:14 »
Kurcze, niezłe :)

Niecodzienne sojusze, mhmm... Czyżby znowu wszyscy przeciwko Demonom? :v
To chyba ma być wojna domowa, więc wątpię, że przeciwko demonom. Poza tym na oficjalnej stronie H7 nie ma nic o demonach.

Co do głosowania mam nadzieję, że wygrają krasnoludy.

Ciekawi mnie też jak będzie wyglądał rozwój bohatera, czy tak jak w H5, czy tak jak w H6; oraz to czy będą alternatywne jednostki.


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2014, 11:07:24 wysłane przez jrb88 » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 13 Sierpnia 2014, 11:06:33 »
Z tymi wilkorami przystań będzie przypominać Ziemie Starków- nie no taki żart. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, orkowie jak dla mnie znowu na siłę wzięci, ale wybory to dobry pomysł, by sprawdzić zainteresowanie. Poza tym...widzieliście podstawę akademii, te salamandry są fajne... o niebo lepsze od tych gremlinów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

dnaflyer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 13 Sierpnia 2014, 11:26:27 »
A nie mogliby zrobić części bez Przystani?  :P :P

Fajnie, że już jest Akademia, a której nie było w VI.
Co mi się nie podoba - pewnie zagłosuje na Sylwan, który i tak pewnie wygra. Ale chętnie też zobaczyłabym krasnoludy.

Mam nadzieję, że następne głosowanie to nie będzie Inferno vs. mroczne elfy/lochy.  :rolleyes:

Marzył mi się powrót behemotów, ale już z trailera widać, że znowu nic z tego  :paa:


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 13 Sierpnia 2014, 11:29:41 »
Niekoniecznie, mamy 2 champion units i w twierdzy może być behemot, tylko.... nie zdziw się, że będzie bardziej przypominał słonia bez trąby niż tego z trójki.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 13 Sierpnia 2014, 11:52:09 »
Bardzo mi się podoba design Haven - nie są to pozłacane zołnierzyki z H6, tylko coś, co bardziej przypomina od biedy realistyczną i w miarę górską frakcję z H2. Hooray!
Jakieś pomysły co do Warfare Units? Ja myślę, że będą to jednostki specyficzne dla klasy bohatera - a klasy będą 4!


IP: Zapisane
dnaflyer

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 13 Sierpnia 2014, 12:00:13 »
Faktycznie, nie doszłam jeszcze do tego  :P

Może znów będzie podział na krew i łzy - albo coś podobnego. (4 klasy bohaterów na frakcję)   ;D


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 13 Sierpnia 2014, 12:04:19 »
Wszystko super, tylko, szkoda, że musimy wybrać między rewelacyjnymi frakcjami, których nie było w H6. :( Ale skoro istnieje wybór, to chyba obie frakcje są już na pewnym etapie tworzenia i jedna z nich będzie odstawiona na dodatek... Oby!


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 13 Sierpnia 2014, 12:10:17 »
Czytanie marginesów się opłaca:
Cytuj
The Empire can also count on the support of mythical creatures, such as Angels and Griffins.
To znaczy, że jednostki są chyba miszmaszem księstwa Wilka i Gryfa, ale fabuła Ashanu mnie malo obchodzi.
Demony raczej nie będą grywalną frakcją, bo nie pasują do zaprezentowanej fabuły grywalnych frakcji - kto by wpuścił demona do rady?
Podsumowując, jednostk haven dla leniwych:
Crossbowman, Direwolf, nie wiadomo [sentinel, peasant albo priestess].
Horseman, Griffin [jest na marginesie], nie wiadomo [priest?]
Swordsbearer, Angel [na marginesie wspomniane].
Klimat górski, widać inspirację Heroes II.
Kiedy preorder i za ile kolekcjonerka? :)

Edit:
Akademia:
Cabir, Golem [info na marginesie], Gargulec/tancerka [concept arty, stawiam na tancerkę, bo było ich dużo w karciance z tego co wiem].
Djiin, Rakshasa [z artów, nie ma pewności], Mag [z artów, ale raczej powinien być].
Magic Bird, Colossus.
Przy okazji wiemy, że Cabir ulepsza się w jakże oryginalnie nazwanego Cabir Master, a wyższe formy Magic Birda i Colossusa to Arcane Bird [którego obrazek mi się nie ładuje >:(] oraz Titan.

Edit2:
Jednak są tylko 3 warfare units, co wyklucza możliwość specyficznych jednostek dla klasy i oznacza machiny wojenne. :(


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2014, 12:18:46 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Nikolaj997

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 13 Sierpnia 2014, 12:29:55 »
Ciekawi mnie jak zostanie umiejscowiona fabuła w stosunku do H6. Bo na razie z tych zapowiedzi niewiele można wywnioskować.


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 13 Sierpnia 2014, 12:31:28 »
Nonono...
Kroi się piękny Heroes. Jak patrzę na trailer to aż mam ciarki. Super! Może będziemy mieli nowego najlepszego Heroesa. Podzielam opinię rtx odnoście Przystani. Taką sobie wyobrażałem, taka jest najlepsza. Wszystkie rasy przemyślane do szczegółu z tego co widać po grafikach i trailerze.
Największe oczekiwania mam, jeśli chodzi o Akademię. Widzę, że znowu będzie nieco tradycji hindusko-perskiej patrząc na stój czarodziejki będącej  na zebraniu.

Głosowanie
Oczywiście jako wielki zwolennik elfów, zagłosuję na Sylwan. Wydaję mi się, że to właśnie on wygra, ale szkoda mi krasnoludów. Tu znane i lubiane brodacze nie są istotami lubiącymi jedynie porządnie wypić i poszukać złota w kopalniach. Krasnoludy to inżynierowie walczący do ostatniej kropli  krwi - zupełnie jak w Drakensangu ( tzw. parowe mechanikusy ), więc nawet jak moja ulubiona frakcja przegra to i tak nie będę do końca zawiedziony.


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 13 Sierpnia 2014, 12:36:17 »
Przypuszczam, że niezależnie od frakcji, która wygra to ta przegrana "przejdzie" na dodatek ;) Myślę, że twórcy w zależności od wyników głosowania mają w rękawie różne scenariusze fabuły :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry