Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65724 razy)
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 27 Września 2007, 13:37:10 »
A jaką masz wersję? Może źle instalowałeś pathe (jeśli je masz). A instalowałeś jakąś łatkę zpolszczającą? Bo jak łatka jest nie taka jak być powinna to gra, może ci się zacinać w innych misjach.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Kozanostra

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 16 Listopada 2007, 21:08:56 »
Eh 22 miesiac... czwarty raz pokonałem tego buraka czerwonego.... armia pozostała po ostaniej bitwie 1110 tych łucznikow 200 elderow 100 drzewców...Do posterunkow boi sie podejśc jak bohatera mam gdzies w poblizu... Znowu mam czekac 5 miesiecy az niebieski uzbiera armie i go pokonac >>>  ile razy jeszcze>>> irytujące.... Prosze o pomoc.


IP: Zapisane
Apok007

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 28 Listopada 2007, 18:46:48 »
WIEM JAK OMINĄĆ TEN BUG!! Trzeba wyjść z zamków tymi 2 herosami których sie uwolniło (muszą być poprostu na zewnątrz), Findanem wejść (z odpowiednio dużą armią) do stolicy i kupić w stolicy nowego bohatera (byle jakiego nie ma różnicy) i wam zaliczy zadanie, włączy się animacja i koniec planszy. U mnie to podziałało natychmiastowo i jeszcze użytkowniczka Karolina sie mnie pytała i również u niej to zadziałało. Jak wypróbujecie to odpowiedzcie czy wam się udało. Powodzenia i pozdro dla wszystkich fanów serii, mam nadzieje że pomogłem.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 28 Listopada 2007, 18:56:32 »
banalna misja
 jakieś uzasadnienie?



IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Nicolai

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 21 Grudnia 2007, 21:47:13 »
nie trzeba znajdować artefaktów ani mieć feniksów wystarczy zabić wszystkie widmowe smoki które pokaże wam oko maga po ich zabiciu "nastanie światłość" i wtedy tylko znaleźć nikolaja i zabić potem filmik i koniec misji


IP: Zapisane
The King Ashan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 31 Grudnia 2007, 19:34:04 »
W tej misji miałem tak zobyłem Feniksy poszedłem na Nikolaja [ gracz komputer wolał Vladimira , Nikolaj miał jedno Widmo i koniec]


IP: Zapisane
Khajitt z Morrowinda.
Celeb

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Nie panian?To z topora.

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 01 Stycznia 2008, 19:53:12 »
Przed sekundą przeszedłem tą misję na poziomie normalnym.Przyznam bałem się po tym jak czytałem, że to najtrudniejsza misja.Jednak łatwo mi poszło na początku.Po ok.2/3 tygodniach poszedłem na południe i miałem farta bo w zamku nekropolis było mało jednostek :D.Zdobyłem zamek, ale lekkie tudności spriawiał jeszcze bohater, który wyszedł z tego zamku.W każdym razie później odrazu polazłem do podziemi i jak najszybciej zebrałem wszystkie 4 artefakty [po drodze używałem czaru "Przyzwij istoty" :D].Jak zdobyłem to wróciłem do chatki, zamieniłem nimfy na feniksy i poszedłem do zamków by już nie marnować many na czar, oraz by ulepszyć jednostki [druidów na wielkich druidów i zielone smoki na szmaragdowe].No to jak byłem gotowy polazłem do podziemi i śledzę ruchy Nikolaja [na tych polach-kółkach, które pokazane by wiedzieć, gdzie idmowe smoki xD].Nagle zobaczyłem, że Nikolaj użył czaru.Polazł do miasta pomyślałem, a tu PYK i jest w mieście Necropolis na środku mapy podziemi.Odrazu poleciałem do niego, on do mnie i po 2 turach walka.Oto jednostki jakie mieliśmy:

http://img87.imageshack.us/img87/7478/sadsadsacr2.png

Skupiłem się by zatłuc szkieletów-łuczników no i jak mu zostało ok.300 +90-parę zombi to go bezproblemowo dobiłem :D.Taktyke miałem łatwą:powielałem ciągle bohaterem moich łuczników ;] [dziękuje też za poradę by schować feniksy].Ciekawa misja, ale nie chce jej powtarzać.


« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2008, 19:55:38 wysłane przez Celeb » IP: Zapisane
Chcesz przeżyć przygodę?Spójrz w lustro, nigdy jej nie zapomnisz...
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 31 Stycznia 2008, 18:20:23 »
Ja to przeszedłem po zabiciu widmowych smoków ponieważ bronią potężnych artefaktów które zwiększają szansę wygranej a te 5 feniksów zajmuje miejsce zaś takie rusałki u mnie robiły za mięso armatnie bo przeszkadzały kościanym łucznikom i arcyliszom w strzelaniu co przez 20 tur dało mi przewagę nad nimi dość dużą bo zostało im wtedy z 50k kościanych łuczników tylko 1k a arcyliszów 100 z 1k ja miałem 25k rusałek


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 28 Lutego 2008, 18:46:30 »
Oczywiście tą misję przeszedłem dawno temu, ale mam pytanie.
Jak niebieski może radośnie gromadzić armię nekro, skoro ma tylko 1 zamek przystani? Na dodatek nie widziałem u niego ani jednej jednostki przystani (czyżby w zamku przystani mógł rekrutować armię nekro). Nie wierzycie luknijcie na screen z odsłoniętą całą mapą.
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/megamaps/c5m1.jpg
Czekam na sugestie.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 28 Lutego 2008, 18:58:11 »
W kampanii jak w hollywoodzkim filmie. wszystko jest możliwe. zamek haven jest bazą dla nekromanty bowiem władze markal przejął a to imperium gryfów jest. tak więc wszystkie chwyty dozwolone


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 07 Marca 2008, 19:51:13 »
W kampanii jak w hollywoodzkim filmie. wszystko jest możliwe. zamek haven jest bazą dla nekromanty bowiem władze markal przejął a to imperium gryfów jest. tak więc wszystkie chwyty dozwolone

Jasne, ale mogliby zachować choć trochę realizmu. Najlepszym rozwiązaniem byłyby 2 miasta: 1 Przystani i 1 Necro wtedy byłaby równowaga i jakaś prawidłowość, a tak nie wiadomo co.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 20 Marca 2008, 19:38:59 »
Czego najlepiej jest uczyć Findana? Na tym etapie boleśnie odczuwam,że magia światła to nie był dobry wybór... A tak wogóle jak pokonać Biare? Ona jest silna!


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 23 Marca 2008, 09:22:19 »
Jeśli oszczędzałeś armię to bez problemu można pokonać Biare chyba że nie oszczędzałeś armii to nie pokonasz ją.


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 23 Marca 2008, 14:04:08 »
Zależy od poziomu. Ja nie miałem już chęci tam dochodzić na heroiku... ale fakt armię trzeba bardzo oszczędzać.
Co do artefaktów, to jednego nie zdobyłem, bo akurat byłem pobity... jakby leżał kilka wysp dalej  ;)

Czego najlepiej jest uczyć Findana? Na tym etapie boleśnie odczuwam,że magia światła to nie był dobry wybór.

To dziwne. U mnie magia światła działała wybornie...


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 23 Marca 2008, 16:58:59 »
Czego najlepiej jest uczyć Findana? Na tym etapie boleśnie odczuwam,że magia światła to nie był dobry wybór... A tak wogóle jak pokonać Biare? Ona jest silna!

magia światła a zwłaszcza u niego to jeden z lepszych talentów jaki może mieć.jak się wspomaga kilkoma zaklęciami naraz to można porównać swoją armie jak do czołgu(dzięki temu ostatnia misja nie była problemem)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry