Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który zamek ma najładniejsze jednostki ?
Przystań - 30 (16.5%)
Inferno - 15 (8.2%)
Nekropolis - 36 (19.8%)
Twierdza - 23 (12.6%)
Sanktuarium - 78 (42.9%)
Głosów w sumie: 182

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najsłabsza/najsilniejsza, najładniejsza/najbrzydsza jednostka w HVI (Czytany 63957 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 31 Sierpnia 2011, 00:21:05 »
design przystani jest genialny...co wcale nie oznacza, że innych słaby :)
Jak dla mnie po dłuższym graniu jest zbyt monotonny. Co prawda z początku nie wydawał się taki najgorszy.


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 31 Sierpnia 2011, 10:20:19 »
Ja zrobię takie TOP 3
1. Maniak i Obłąkaniec - Te ich "Balrogowate" bicze i czarne łańcuchy są po prostu genialne.
2. Nienażarty Ghul - Biała jak u trupa ;) skóra i dłuuugie pazury  8)
3. Święty Kirin - Smok wodny promieniujący światłem...


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2011, 15:45:45 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 31 Sierpnia 2011, 14:43:09 »
Ja oddałem swój  głos na Inferno.
Jednostki ulepszone są po prostu boskie: Cerber, Obłąkaniec, Pustoszyciel i Czarci Lord. Tacy czarno czerwoni, zawsze chciałem ujrzeć takie inferno :rolleyes:


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 31 Sierpnia 2011, 19:02:06 »
Ja zagłosowałem oczywiście na sanktuarium, bo ma magiczne ładne jesnostki (bo niektóre są kobiece  ;D) I ogólnie zamek też jest ładny.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 31 Sierpnia 2011, 20:48:47 »
 Moim ulubionym zamkiem jest twierdza !
W każdej jednostce jest ta dzikość: wygląd, zachowanie i atak, szczególnie w wojowniku jaguara.


IP: Zapisane
"And the world peace"
Amberos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 03 Września 2011, 11:37:20 »
Pomimo, że Twierdza nie należy do moich ulubionych zamków, głosowałem właśnie na nią. Świetnie są zrobione te jednostki Orków. Bije z nich dzikość, siła, agresja i budzą respekt. Normalnie aż z chęcią nimi pogram.
     Po za tym nie podoba mi się, że w Przystani i Świątyni są po dwie kobiece jednostki które są do siebie zbyt bardzo podobne z wyglądu, mogli się postarać o większą różnorodność...Gram w demo i na polu bitwy tak się jakoś mało różnią.
     Generalnie jednostki wszystkich zamków oceniam na duży plus. Mają więcej powagi i dostojności niż te pstrokate, kanciaste karykaturki z HV


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 03 Września 2011, 18:13:56 »
Jestem zwolennikiem inferno, ale nie ze względu na super odjechany wygląd (choć też jest niezły  ;D ). Najładniejsze są sanktuarium, a zaraz po nich twierdzy


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 04 Września 2011, 12:28:04 »
Oczywiście Sanktuarium ze względu na nawiązania do kultury japońskiej i chińskiej oraz za grację jednostek i chłodną kolorystykę. No i muszę dodać, że uwielbiam jak nagi syczą na polu bitwy. xD

Inferno w tej części przerosło moje oczekiwania, jest rewelacyjne! Zwłaszcza niszczyciele i  czarci lordowie. W Nekropolis zdecydowanie przątki, lamassu, szkielety i ghule. W Przystani pretorianie, krzyżowcy i ajglaje. A w twierdzy harpie i cyklopi, choć w sumie to jednostki dzikusów przypadły mi do gustu tylko w h5.
Podsumowując:
1. Świątynia,
2. Nekropolis,
3. Inferno,
4. Przystań,
5. Twierdza.



« Ostatnia zmiana: 04 Września 2011, 13:18:34 wysłane przez Wukashi » IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 04 Września 2011, 13:17:28 »
Według mnie najładniejsze jednostki ma moja ulubiona twierdza, ponieważ:
-Bije od nich taka dzikość, waleczność np u awanturników i wojowników jaguara a ociężały cyklop wygląda wspaniale
-jednostki tejże frakcji idealnie pasują do prekolumbijsko-aborydeńsko-afrykańskiego klimatu miasta np. goblin, harpia i zmornik
-Minusem (tak też potrafię skrytykować swoją frakcję) są zebrowate  centaurki
Inne frakcje też nie są złe ale mają drobne niedociągnięcia
W inferno oddziały wyglądają obłąkanie czyli dobrze  ale dwugłowy cerber(pomimo fajnych kolców na grzbiecie)  oraz reproduktory nie są najlepsze
W przystani pretorianie i kusznicy są świetni ale elita i czempion nie są najlepsze ,ponieważ są za świetliste .
Nekropolia straszy co mnie się podoba
Świątynia jest nienajlepsza bo Kappom zrobili wodę z mózgu a te żywiołaczki wody i lodu nie zachwycają ale ten zamek ratują jednak Ul.meduzy i ul kensei . Sorki że tak długo i pozdrawiam każdego komu chciało się to czytać.



« Ostatnia zmiana: 22 Października 2011, 14:43:33 wysłane przez GGnat » IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 06 Września 2011, 15:36:22 »
Najlepiej wyglądają różne stwory, ale ja kilka ich podam  ;>

Kirin - Trzyma się klimatu, ma w sobie tą magię, którą ma z resztą wiele jednostek Sanktuarium
Ghul - Podobają mi się te ich pazury  :rolleyes:
Repoduktor - Bardzo ciekawy, tylko dziwne jest to, że wymiotuje impami  :P
Wampir - Ich zbroja ciekawie wygląda, ma taki fajny odcień czerni


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 06 Września 2011, 21:38:42 »
No chyba nie mam co robić... Podam tu takie TOP 5:

5. Tkaczka Przeznaczenia (Pumttcz! Pumttcz! Pumttcz!) - Majestatyczna jednostka wyglądająca jednocześnie pięknie jak i groźnie. Oczywiście zależy od przyjętej postaci.

4. Pustoszyciel (Pumttcz! Pumttcz! Pumttcz!) - Patrząc na niego myślę - potęga. Swym wyglądem już daje znak wrogowi, że zaatakuje! Uwielbiam takie jednostki.

3. Kenshi (Pumttcz! Pumttcz! Pumttcz!) - Naga Samurai o rozmiarach ponadprzeciętnych z bardzo milusim wyrazem twarzy. Czy da się go nie lubić? Tylko tulić i nic więcej.

2. Czarci Lord (Pumttcz! Pumttcz! Pumttcz!) - Diabły odeszły w zapomnienie. Jednostki, które nie były przeze mnie lubiane (I chyba nie tylko przeze mnie) zostały wyparte przez potężne, mnogie i niszczycielskie Czarty. 666!!! Hell!!! Przybywaj ogniu piekielny!!!

1. Arcylicz (Pumttcz! Pumttcz! Pumttcz!) - Lovciam 4ever! Jednostka od razu przypadła mi do gustu. Rewelacyjny wygląd. Może innym nie przypadł do gustu, ale mnie się podoba bardzo.

(Tum tu tu tu tu tuuuu!!!) Tym sposobem dotarliśmy do końca! Teraz przerwa na reklamy.


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 17 Września 2011, 21:47:15 »
Zapewne słyszeliście o jednostkach neutralnych z Heroes VI. Dziwie się, że jeszcze nikt nie założył tego tematu. Tu jest link do jednostek

http://www.tawerna.biz/galeria_6_heroes-vi_4.html

Mi się podoba feniks i wściekły wilk. Feniks jest taki magiczny, pasowałby do Sanktuarium, a Wilk ma taki ciekawy odcień czerni.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 17 Września 2011, 22:04:18 »
Najładniejszą jednostką neutralną jest żywiołak mroku/ cienia. Ten mrok, emanujący grozą i zwątpieniem, przecudowne. Feniks jest jak dla mnie cudaczny, a nie majestatyczny.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 17 Września 2011, 23:25:29 »
W grze najfajniej wyszedł feniks. To najpotężniejsza jednostka w całej grze. 30 takich stworzeń może rozwalić całą armię.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 17 Września 2011, 23:58:23 »
Nie grałem w betę, więc powiem po wyglądzie i jakości.
Mi podobają się wilki, oraz żywiołak ognia. Za wygląd i za dobry pomysł i wykonanie.
Fenix może być, aczkolwiek wolałbym takiego płomiennego.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry