Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177996 razy)
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 16 Czerwca 2012, 14:13:44 »
Mnie ten egzekutor przypomina piramidogłowego bossa z silent hill 2 :)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 27 Czerwca 2012, 12:01:55 »
Prace nad Imperium są właściwie ukończone, od pewnego czasu trwają już prace nad Legionem, efekty w tej chwili nie są jeszcze tak mocno widoczne jak bym tego chciał, ale dość dawno temu mogliście już zobaczyć pierwszą nową jednostkę tej frakcji. Jednak to zaledwie początek wielkiej przemiany Nekropolis w Legion. Skoro jesteśmy przy miastach to postanowiłem też, że dziś ujawnię kolejne miasto, jakie będzie dostępne w modzie. Otóż na początek wszyscy lubiący Inferno, mogą się z nim powoli żegnać, ponieważ nie będzie ono grywalnym miastem, pojawi się co najwyżej kilka jednostek jako neutralne. Frakcja która zastąpi tradycyjne Inferno to „Chaos”… Czytaj więcej...

Dziś opublikowałem też kilka zupełnie nowych opisów jednostek i biografie dwóch bohaterów, oraz coś jeszcze.. ;)

Opisy jednostek
Biografie bohaterów
Cienista Brama




Mnie ten egzekutor przypomina piramidogłowego bossa z silent hill 2 :)
No właśnie.. bardzo dobre skojarzenie.. ;)

a co ten egzekutor ma na głowie?
Sam nie wiem.. nazwał bym to hełmem - klatką?.. ;P




Wiadomość doklejona: 29 Czerwca 2012, 11:01:41
Uwaga.. Uwaga!.. ;P
Zapraszam wszystkich do oglądnięcia nowego trailera Chaos Theory!
Chaos Theory v0.21 - Imperium


« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca 2012, 11:01:41 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 17 Lipca 2012, 16:32:31 »
Tak ludzie powróciłem po baaardzo długiej przerwie ( z 1 rok 0.0 )
Widzę ,że modyfikacja dobrze się rozwija. Modele jednostek wykonujecie bardzo dokładnie za co masz u mnie plusa :). Ale mam parę pytań.
1.Legion zastąpi Nekropolie? Bo jeśli tak proponuję zmienić nazwę legion na hordę ( wiem ,że się wzorujecie na Disciples)
2.Czy macie zamiar zmienić Egzekutorowi hełm? Bo wygląda trochę komicznie może lepiej dać hmmm..... hełm Agraela czy jego przeciwnika (rzecz jasna przerobiony)
3.Jeżeli chodzi o jednostki Imperium tak sobie myślę ,że Łucznicy/Strzelcy i Zabójcy będą rekrutowani z gospodarstw rolnych? Czy macie pomysł na to jak to zrobić czy nie przewidzieliście tego?
To na razie na tyle. Jeśli będę miał inne pytanie czy pomysł czy screen czy coś do skomentowania to skomentuje :)


IP: Zapisane
Gargoin

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


"When all is said, and all is done.."

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 17 Lipca 2012, 18:50:32 »
Jednostki ciekawe, zamiana zamków to jak najbardziej dobry pomysł ;) Oczywiście Egzekutor wygląda dość dziwnie.. ale reszta jest okej, zwłaszcza Gwardzista. Choć ciekawe jakby wyglądał bez hełmu? Tak samo Archanioł, bo pierwsza myśl jaka nasuwa mi się na jego hełm to "Robocop" :)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : 17 Lipca 2012, 20:54:52 »
No więc tak..
1. Nazwa "Legion" to tylko nazwa robocza, może zostać jeszcze zmieniona być może właśnie na "Horda".. ;)
2. No cóż.. egzekutor nie pojawi się w modzie, został on odrzucony i niebawem udostępnie go do pobrania, tak by się nie zmarnował.. :P
3. Miasto zostanie prawie na pewno przerobione i farm pewnie wcale nie będzie.. :)
4. Chełm Archanioła zostanie jeszcze raczej przerobiony, tak samo jak i tarcza.. 


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 18 Sierpnia 2012, 20:04:19 »
Jako że od ostatniego newsa minęło trochę czasu stwierdziłem że warto coś napisać o postępach, chodź niestety dziś nie pokażę żadnych screenów.
Tak więc.. kilka jednostek Imperium zostało trochę przerobionych w szczególności Żyjąca Święta, Paladyn otrzymał włócznie, a kilku innym jednostką zmodyfikowałem tekstury. Co do Legionu to jego jednostki znów trochę uległy zmianie.. Na 3 lvl nie będzie wampirów lecz pojawią się wilkołaki, a na 4lvl będą kościani wojownicy.
Poziom pierwszy Legionu - czyli Ghule, jest już gotowy, lvl 2 w trakcie produkcji.. :P Stworzyłem już też Wilkołaka i Żniwiarza.
Niestety nie mogę póki co pokazać screenów, postaram się zaprezentować je jak najszybciej, czy za jakiś tydzień bądź dwa. Możliwe, że wraz ze screenami pokażę kolejny trailer w którym oprócz nowych jednostek zobaczycie też pierwszy nowy czar... ;)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 19 Sierpnia 2012, 11:47:51 »
Hej, nie powiem masz baaardzo dużo tych jednostek :D

Czy mi się dobrze wydaje, czy inspirujesz się mocno disciples 3?

A i może potrzebujesz kogoś do tekstur? XD


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 24 Sierpnia 2012, 15:25:33 »
Czy mi się dobrze wydaje, czy inspirujesz się mocno disciples 3?

Nie, nie wydaje Ci się w sumie to już nie raz mówiłem, że inspiruje się tą grą.. ale nie tylko 3, lecz również 2.

A i może potrzebujesz kogoś do tekstur? XD

Jeśli faktycznie chcesz pomóc, to twoja pomoc zawsze się przyda, na pewno się jokoś dogadamy... ;)

Jako, że mam okazję, to pokazuje screeny już dziś. ;) Trailer natomiast zrobię za jakiś czas.
Oto porcja nowych screenów:

Zmodyfikowana wersja Żyjącej Świętej


I kilka jednostek Legionu:
Zobacz więcej....


« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2012, 15:32:12 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 24 Sierpnia 2012, 18:43:33 »
@Khorne 0.0 ......Zgon
Człowieku jak ty to zrobiłeś? Skąd wziąłeś to ułożenie ramion u Posępnego?
Po prostu..... Beauty :D


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 24 Sierpnia 2012, 22:06:03 »
Jednostki wręcz kapitalne, ciekawe tworzysz połączenia ;)

A te rączki nie od Lisza?

Jeszcze jedno. Obejrzałem trailer i zauważyłem, że Serafin to istota 8. poziomu... Prawda?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 24 Sierpnia 2012, 22:23:15 »
8. poziom to o ile się nie mylę Żywa/Żyjąca Święta.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 25 Sierpnia 2012, 13:44:37 »
No w sumie łapki lisze ,ale się domyśliłem dopiero gdy mi napisałeś.
Trupożerca- ciekawy motyw. Goblin z żelazną opaską i pazurami z wideł.
Ghul- to samo ,ale skąd wziąłeś to koło kolczaste w jego grzbiecie? Widać ,że kolorystycznie oba łepki wzorowane z heroes 6.
Wilkołak- ciekawe połączenie 3 modeli (głowa wilka, ciało rakszaszy i napierśnik minotaura) ,tylko nie wiem skąd wziąłeś pazurki ,ale pewnie ktoś mi pouczy :P .I jedna dla mnie bardzo istotna sprawa..... Czy będzie miał ogonek?(nie śmiejcie się ,mówię na serio)
Strażnik Kości- ciekawa mieszanka, super wygląd ,na pierwszy rzut oka zgaduję ,że będzie miał jakoś aurę dowodzenia (sztandar wskazuje na to)
Posępny Żniwiarz- Czyżby Śmierć z Disciples 2? Ciekawy model i solidnie wykonany ,ale gdyby była możliwość dałbym tą drugą kosę w przeciwną stronę (chodzi o ostrze)
Ogółem 9/10
 


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 25 Sierpnia 2012, 17:41:38 »
Gdy zobaczyłem Wilkołaka, to padłem z wrażenia. Jednostki są wykonane naprawdę świetnie, masz chłopie talent. Tylko te pazury są trochę za grube, powinny być troszeczkę cieńsze. I trochę popraw tą "maskę" u Trupożercy. 


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 30 Sierpnia 2012, 15:23:13 »

A te rączki nie od Lisza?

Jeszcze jedno. Obejrzałem trailer i zauważyłem, że Serafin to istota 8. poziomu... Prawda?

Ręce od Lisza, ale jeszcze zmienię mu teksturkę tak by było to jak najmniej widać.. :P

Tak jak powiedział Kyoshiro, jednostką 8lvl będzie Żyjąca Święta, gdy nakręcałem ten trailer jednostki jeszcze nie były zbalansowane i dlatego Cherubin i chyba Serafin też ma 8 lal.. ;)

skąd wziąłeś to koło kolczaste w jego grzbiecie? 

To koło jest wynikiem połączenia do kupy kilku modeli..

Czy będzie miał ogonek? 

Jak najbardziej tak, właściwie to już dawno ma.. ;P

Posępny Żniwiarz- Czyżby Śmierć z Disciples 2? 

W sumie to bardziej inspirowałem się Żniwiarzem z D3...

Tylko te pazury są trochę za grube, powinny być troszeczkę cieńsze. I trochę popraw tą "maskę" u Trupożercy. 

Z pazurami Wilkołaka niestety nie da się już zbyt wiele zrobić, mogę je co najwyżej zmniejszyć, ale w tedy to licho wygląda..
Trupożerca bedzie miał jeszcze zmodyfikowaną teksturę.

No dobrze a teraz obiecany już wcześniej trailer, są w nim praktycznie wszystkie gotowe jednostki Legionu, będziecie mogli sobie zobaczyć jak co się mniej więcej rusza... ;) Oprócz tego jest też kilka jednostek Imperium, których nie pokazałem we wcześniejszym trailerze plus pierwszy nowy czar.

ChT v 0.25 - Legion


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 30 Sierpnia 2012, 17:42:49 »
Ostatnio dołączyłeś ankiete z zapytaniem o 3 frakcje, czy po nich, planujesz jeszcze jakieś następne?


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry