Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 115496 razy)
Max11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 04 Maja 2013, 23:17:23 »
Ubisoft to geniusze. Jak wczesniej gra zacinała mi się przy wchodzeniu do ekranu miasta, tak teraz na poczatku walki pojawia się czarny ekran i muszę wylączac przez zakończenie procesu. Miał ktoś ten sam problem i sobie z nim poradził ? Czy muszę czekać do nowego patcha(o ile takowy wyjdzie).
Tak też tak mam jak wcześniej półtora roku nad tym pracują i nic, pewnie ATI kogoś wspomaga ;P żenada masakryczna nikt nie zauważył, że ma to związek z saveani.
Najnowszy patch 2 Gb naprawia błąd ze zwiechami na ekranie miasta. Jak się wchodzi na ekran miasta z ekranu mapy albo na odwrót to można zauważyć że jest jakby takie płynne przejście jakby taka animacja że ekran powoli się pojawia albo znika i pewnie ten trik powoduje że nie ma zwiech. Oczywiście patch wprowadza jeszcze wiele innych zmian i ulepszeń.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 04 Maja 2013, 23:21:25 »
Miker - ja mam tylko klucz do SoD, żeby go odblokować potrzebuje patcha (dodatek samodzielny, nie da sie ukryć...).
Da sie gdzieś wpisać klucz na upay, żeby to się odblokowało?



« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2013, 23:27:06 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Max11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 04 Maja 2013, 23:22:09 »
U mnie zadziałało po prostu
odinstalowanie SoD > ponowne zainstalowanie SoD > zainstalowanie patcha
Wszystkie możliwe mapy mam odblokowane, wszystkie zapisy są odstępne, conflux działa normalnie.

Co do Edge of Balance to ten miecz jest niesamowity, umiejka z 2 lvl daje nam możliwość rozwoju bohatera tylko w pasywy. Posiadamy wtedy bonusy łez i krwi na maksymalnym poziomie.
Poza tym grając Veinem drogą łez przez pierwsze 4 tury posiadam również wyssanie życia z drogi krwi, na 5 lvl broni będę mógł rzucić na początku walki drugą umiejkę. Z broni z tego co widzę naprawili też leczenie kostura światła. 350 hp to nie dużo ale lepiej niż 10 :)

Nie ma chyba możliwości zainstalowania tego na podstawce ponieważ patch 2.1 nie zawiera elementów dodatku takich jak choćby kampania, artefakty czy frakcja lochu. Gdyby zawierał to raczej ważyłby dużo więcej niż 2 GB.
I tu się mylisz mam Heroes 6 Gold wersję Steam i po tym jak mi pobrało tego 2 Gb patcha pojawił się dodatek SoD do odblokowania (narazie trochę mi szkoda ponad 50 zł na ten dodatek zaczekam trochę aż stanieje).


IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 05 Maja 2013, 10:18:18 »
A ja w ogóle żadnego kodu nie dostałem (w sensie na bronie rodowe i belketha), a zamówiłem grę z ubi.com, więc powinienem dostać 3 klucze. Gdzie moge nawtykać napisać do nich, coby mi to wysłali?

kolego wchodzisz na stronę https://support.ubi.com tam logujesz się e-mailem gdzie masz zarejestrowane konto uplay i hasłem potem zmień sobie język na polski u dołu ekrany jest menu i zadajesz pytanie do suportu wybierając kategorie pc, Might & Magic Heroes VI

tam podaj w czym rzecz i najlepiej podaj cd keye gry żeby mogli coś tam sprawdzić  i w ciągu 24h na pewno odpiszą.

Edit:
dla tych co mają problemy z instalacją proponuję także skontaktować się z suportem i opisać dokładnie problem zawczasu lepiej od razu podać im albo kody kreskowy gry (jeśli ktoś ma pudełkową wersję to można podać numer lub skan lub zdjęcie) albo cd key jeśli ktoś ma cyfrową wersję.

ja osobiście instalowałem tak grę:
Po tym jak instalowałem przed premierą miałem te same problemy co wszyscy więc pisałem od razu do suportu.
1. W dzień premiery po podaniu informacji na forach manualnie ściągnąłem patch 2.1
2. Odinstalowałem wszystkie Herosy VI jakie miałem.
3. Zainstalowałem podstawowe Herosy VI i autopachem zaktualizowałem do 1.8 wersji (w przypadku autopacha 2.1 miałem błąd)
4. Zainstalowałem patch 2.1 manualnie tego co ściągnąłem
5. Odpalam grę i działa chodź nie wszystko bo nie miałem dostępu do podstawowej wersji gry, dlatego znów cyk na suport i po kilkunastu godzinach wszystko cacy sejwy mam i dostęp do kampanii.
6. Jak ktoś wcześniej nie aktywował to w menu dodatków podaje klucz od Cieni mroku i jazda :)


« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2013, 10:30:21 wysłane przez EvilMan » IP: Zapisane
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 05 Maja 2013, 10:28:00 »
Witam.

Mam kłopot z instalacją Heroes VI- Shades of Darkness. Dzień temu je odinstalowałem i wyskoczył błąd (Failed into unregister from Game Explorer). Teraz, kiedy instaluje, pod koniec pojawia mi się taki sam błąd, tylko że są kłopoty z rejestracją. Jakieś pomysły?


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 05 Maja 2013, 10:33:32 »
Więc tak - zainstalowałem patcha 2.1, włączam grę i wita mnie napis 'Program Might & Magic Heroes 6: Shades Of Darkness przestał działać'. Nawet patcha nie da się zainstalować? Komukolwiek to działa w wersji cyfrowej?


IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 05 Maja 2013, 10:42:24 »
Więc tak - zainstalowałem patcha 2.1, włączam grę i wita mnie napis 'Program Might & Magic Heroes 6: Shades Of Darkness przestał działać'. Nawet patcha nie da się zainstalować? Komukolwiek to działa w wersji cyfrowej?

zamiast tracić czas aż ktoś odpisze na forum  to pisz od razu do suportu....  im szybciej opiszesz wszystkie problemy tym szybciej się tym zajmom... a przypominam, że zastrzegają się, że odpiszą w ciągu 24h...



IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 05 Maja 2013, 12:50:30 »
Ubisoft to geniusze. Jak wczesniej gra zacinała mi się przy wchodzeniu do ekranu miasta, tak teraz na poczatku walki pojawia się czarny ekran i muszę wylączac przez zakończenie procesu. Miał ktoś ten sam problem i sobie z nim poradził ? Czy muszę czekać do nowego patcha(o ile takowy wyjdzie).
Tak też tak mam jak wcześniej półtora roku nad tym pracują i nic, pewnie ATI kogoś wspomaga ;P żenada masakryczna nikt nie zauważył, że ma to związek z saveani.
Najnowszy patch 2 Gb naprawia błąd ze zwiechami na ekranie miasta. Jak się wchodzi na ekran miasta z ekranu mapy albo na odwrót to można zauważyć że jest jakby takie płynne przejście jakby taka animacja że ekran powoli się pojawia albo znika i pewnie ten trik powoduje że nie ma zwiech. Oczywiście patch wprowadza jeszcze wiele innych zmian i ulepszeń.
Otóż nie 2x miasto mi się zacięło fakt, że nie całkiem black był tylko leciutko prześwitywało ;P ale usuwajcie stare savey to jakoś odchudza bufor ;)
Ciekaw bo zauważyłem to po każdej nowej części czym dłużej gram i czym dłuższa kampania tym częściej za wiecha....


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 05 Maja 2013, 16:25:26 »
Żeby odblokować SoD mussze mieć wersje 2.1, czy 1.8 wystarczy? Z tego co widziałem na stronie ubi, patch 2.1 jest do dodatku, a ja nie mam go na płycie.
Edit: @Down, no to mam problem, bo w instrukcji instalacji patcha 2.1 na stronie ubi jest napisane, iż jak mam 1.8 to jest git.


« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2013, 16:35:24 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 05 Maja 2013, 16:26:32 »
Wersje 2.1 musisz mieć


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 05 Maja 2013, 17:50:51 »
Problem nie leży w zapisach. Nie można rozpocząć żadnej kampanii ani mapy MP z podstawki poza prologiem, ikonki i nazwy map są szare a po kliknięciu pojawia się okno do wpisania kodu. To samo jest ze scenariuszami z DLC. Chodzi właśnie o to, że część ludzi gra normalnie a części w tym mnie gra wmawia, że nie zakupili podstawki, przy próbie wpisania klucza z podstawki pojawia się komunikat, że został już użyty co oczywiście jest prawdą bo trzeba było go użyć przy pierwszym odpaleniu podstawki.

Na profilu facebookowym might and magic UBI napisało, że ludzie mają problemy z kluczami i UBI nad tym pracuje, także trzeba im wszystko pisać na support, ja w samej grze i menu też troche bugów znalazłem także im napiszę.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 05 Maja 2013, 18:18:30 »
Hah! Zadziałało! Ale gdzie mam napisać do ubi, żeby mi przysłali kody za pre-order, o których najwyraźniej zapomnieli?


IP: Zapisane
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 06 Maja 2013, 14:06:29 »
A ktoś wie co to jet GameExplorer? Mam przez to kłopoty z zainstalowaniem Cieni na Viście. (Wiem że już pisałem, ale z lekka mi się spieszy)


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
Yzbuzz

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 06 Maja 2013, 15:31:53 »
Witam serdecznie!

Jestem tu nowy - dopiero co kupiłem wszystkie części H6 razem z najnowszymi Cieniami Mroku, przepraszam zatem za - zapewne naiwne - pytania ;) Mam jednak problem - chciałbym zagrać frakcją Lochu w trybie np. HotSeat, a nie mogę... Niekoniecznie chciałbym grać w kampanię, lecz przetestować frakcję. Mogę ustawić Loch jako SI, ale jako człowieka mogę ustawić tylko kilka podstawowych frakcji.... nie rozumiem, co jest grane. Pomoże mi ktoś? Mam patcha 2.1.0...
Pozdrawiam...:)


IP: Zapisane
Max11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 06 Maja 2013, 16:18:49 »
Wie ktoś gdzie mógłbym poczytać coś o zwierzętach rodowych. Na UPlay mogę np. zakupić młodego Czarnego Smoka za 30 punktów UPlay. Jakie korzyści miałbym z takiego smoka?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry