Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwiązania sprzętowe - czy gra pójdzie mi na moim sprzęcie (Czytany 142006 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #405 : 22 Kwietnia 2010, 15:59:56 »
Hmm cóż najprostszym sposobem będzie do-instalowanie patchy lub re-instal gry całej i ponowne jej zainstalowanie z patchami.


IP: Zapisane
Dżem?!
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #406 : 22 Kwietnia 2010, 16:13:15 »
Reinstalowałem kilka razy... Może któryś z patchy pomoże? I powiecie mi który może rozwiązać ten problem? 8)

Wiadomość doklejona: 22 Kwietnia 2010, 16:15:46
Mam downlodnąć ten 2 (nieoficjalny) czy 3? Jakby co są one w dziale heroes V download i patche(chodzi mi o 2 i 3 z góry)


« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2010, 16:15:46 wysłane przez Dżem?! » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #407 : 22 Kwietnia 2010, 17:34:25 »
Spróbuj obydwa , z twoim problemem to radzę ci ten trzeci u góry.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Dżem?!
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #408 : 23 Kwietnia 2010, 08:46:13 »
Hm,ściągnąłem ten co mi radziłeś ale nie moge go znalezc:D podasz mi nazwe? Czy mam sciagac 2?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #409 : 23 Kwietnia 2010, 13:09:00 »
http://www.tawerna.biz/downloads.php?cat_id=11&download_id=267


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Dżem?!
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #410 : 23 Kwietnia 2010, 15:08:21 »
Ściągnąłem go ale nie wiem jaką ma nazwę po ściągnięciu. (Przy okazji to ten nieoficjalny czy oficjalny?)


IP: Zapisane
Dżem?!
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #411 : 24 Kwietnia 2010, 09:47:06 »
Hm, wgrałem 2 patche ale wychodzi mi czasami. Co mam zrobić żeby WCALE nie wychodziło?

Wiadomość doklejona: [time]24 Kwiecień 2010, 09:50:11[/time]
Nie sory wyłącza mi gdy wchodze w miasto. No pomocy!

Edit.Cepek: Po co założyłeś z tym drugi temat? Przecież to nie opowiadanie ani nic podobnego


« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2010, 19:55:43 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
bloodline

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #412 : 30 Kwietnia 2010, 19:53:38 »
nie wiem czy brakowało ale już mogę sobie pograć.
wielkie dzięki  8)


IP: Zapisane
seku_adii

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #413 : 09 Maja 2010, 16:31:51 »
Witam.
Mam problem z Heroesami, otóż gra mi się przycina na mapie świata i to całkiem sporo. W zamku czy podczas bitwy nie ma najmniejszej zacinki, natomiast na mapie świata gra wariuje. Wersja podstawowa zacina się trochę mniej natomiast kiedy odpalam "Dzikie Hordy" to już w ogóle porażka. Gra zwalnia na tyle że przeszkadza to w graniu. Dodam że mam poinstalowane wszystkie najnowsze patche. Próbowałem także zmieniać konfiguracje gry ale to nic nie pomaga, na najniższych detalach i znacznie niższej rozdzielczości gra przycina się tak samo. W procesach systemowych nie ma nic co obciążało by komputer. Żadne inne programy podczas grania nie są odpalone jedynie te niezbędne do działania systemu. Inne gry które wymagają znacznie lepszego sprzętu chodzą normalnie. U kumpla ta sama gra na gorszym sprzęcie chodzi znacznie płynniej. Więc nie mam pojęcia o co chodzi.

Moja Konfiguracja Sprzętowa:
AMD Athlon 64 2.00 Ghz
2.00 Gb Pamięci Ram
GeForce 8600 GT (sterowniki aktualizowane na bieżąco)
Windows XP SP3 + DirectX 10

Druga sprawa, kiedy gram gre wieloosobową to ruchy komputerowych przeciwników wczytują się niesamowicie długo. Przykład: Ruchy trzech przeciwników komputerowych potrafią się wczytywać nawet 5min. To czekanie strasznie zniechęca do dalszej gry. Czy jest jakiś sposób aby to przyśpieszyć ?


Z góry dzięki za pomoc.



IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #414 : 09 Maja 2010, 17:49:19 »


Druga sprawa, kiedy gram gre wieloosobową to ruchy komputerowych przeciwników wczytują się niesamowicie długo. Przykład: Ruchy trzech przeciwników komputerowych potrafią się wczytywać nawet 5min. To czekanie strasznie zniechęca do dalszej gry. Czy jest jakiś sposób aby to przyśpieszyć ?


Z góry dzięki za pomoc.

Z tym problemem niestety nic nie możesz zrobić jedna z nielicznych wad Hirołsów. Pozostaje być cierpliwym.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




ytseman

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #415 : 10 Maja 2010, 15:05:04 »
Witam!
W piątej (ostatniej misji) w Lochu w HOM&M V (podstawowa edycja kolekcjonerska v1.6 - gra oryginalna) po kilku "dniach w grze" wyrzuca mnie do Windowsa, wiecie jak temu zaradzić?

Chciałem wpisać kod, do przejścia misji, ale niestety podobno pod wersją 1.6 kody mogą nie działać i niestety nie mogę wywołać konsoli. Chyba, że ktoś podesłałby mi odpowiednio skonfigurowane pliki?


IP: Zapisane
Craven

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #416 : 15 Maja 2010, 19:18:39 »
Witam
Mam pewien problem, otóż nie mogę wyłączyć intra oraz reklamy Ubisoftu przy włączaniu gry przez co trochę muszę poczekać. W Kuźni Przeznaczenia i Dzikich Hordach tego nie mam, ale w tym pierwszym ostatnio muszę trochę dłużej poczekać na załadowanie menu mimo, że mam bardzo dobrego kompa.
Czy pozostaje reinstal gry czy może jakoś idzie przywrócić moc Entera i Esc.


IP: Zapisane
When my time comes.
Forget the wrong that I've done.
Help me leave behind some.
Reasons to be missed.
Sareb

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #417 : 21 Maja 2010, 12:55:59 »
Witam was ponownie

No ponownie próbowałem ściągnąłem directx 9 zainstalowałem i niestety nie pomogło.
Znalazłem aktualizacje mojego sterownika do karty graficznej ściągnąłem i zainstalowałem i dalej brak obrazu.
Także heh cóż może to jednak moja karta graficzna nie spełnia wymagań tej gry. Bo nic nie pisze o kompatybilności z kartą Ati Mobility Radeon 5470 512 MB.
Heh swoją drogą to dziwne że z tą kartą nie może działać a z nvidia geforce 2 MX 400 poszło.

Pozdro


IP: Zapisane
sky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #418 : 21 Maja 2010, 13:10:34 »
Zobacz czy masz najnowszego patcha do wersji herosów (wersja kolekcjonerska), niestety ja mam zwykłą wersję herosów, jeśli jeszcze to nie pomoże to nie wiem. Na Twojej karcie powinny herosi smigać że ho ho, ja gram na laptopie (też acer) z kartą GF M9600GT, jak i tez na poczciwym intelu GMA450, lecz system to odpowiednio Vista 32 bit i XP Media Center. Spróbuj jeszcze może tryb zgodności w win 7

Wiadomość doklejona: 21 Maja 2010, 14:04:22
Pozwolę sobie podać link pod directx [http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html], zainstaluj ten pakiet i zobacz, to jest pakiet zbiorczy. Druga sprawa jeśli masz orginalnego Win 7 to możesz w ostateczności zrobić tak (jeśli masz stałe łącze z netem): Utwórz punkt przywracania sytemu, włącz w windows update (o ile jeszcze tego nie masz ) aktualizacje microsoftu (nie tylko samego windowsa), odinstaluj całkiem kartę grafiki (poprzez menadżera urządzeń). Teraz daj szanse swojemu windowsowi na znalezienie sterowników do karty graficznej, co prawda zajmnie to chwilkę ok 15 minut. Gdyby to nic nie dało to zawsze możesz wrócić do poprzedniej wersji sterowników poprzez punkt przywracania.


« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2010, 14:04:22 wysłane przez sky » IP: Zapisane
sky

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #419 : 21 Maja 2010, 13:54:35 »
Po co Ci directx10 w win XP? Zainstaluj sobie normalny directx dla XP [http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html], bo ta 10 nic Ci nie da poza zamulaniem kompa. Twoja karta nie wykorzystuje directx-a 10, ale za to nie źle smiga na dx9. Z tego co wiem herosi wymagają wersji directx9. Mam kompa pudło z GF 7900GTO i w herosach czy innych grach z directX9 wcale nie ustępuje w grafice GFM9600GT wykorzystującego directX10.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 25 26 27 [28] 29 30 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry