Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony serial (Czytany 38489 razy)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 02 Sierpnia 2011, 00:51:58 »
Kto z was ''kocha'' Trudne sprawy i Dlaczego ja? na Polsacie?
Ja je wręcz ubóstwiam ;D

ja tak samo  ;D
A ja cholera nie  ;D :X :P
Zacznę może od tego że to niczym się nie różni, z tym nie ma co nawet dyskutować. Druga sprawa to taka, że poziom IQ tamtejszych bohaterów jest równy czasowi trwania programu(nie licząc reklam of course..), historie o tym, jak jakaś zaiste tępa i bezmózga baba zaczyna robić aferę synowi, że dostał po raz pierwszy 4 w szkole(o zgrozo w liceum) to jest już z deka mała przesada.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #136 : 02 Sierpnia 2011, 02:46:41 »
Za trudne pytanie, za dużo ich teraz oglądam... Skins, Glee, QaF, Gra o tron, Sword of the seeker i wiele wiele innych ;]

@Down: Wiem że serial jest taki sobie a książka o wiele bardziej zajebista ;] Mam e-booki ale nie chce mi się za bardzo czytać na kompie, w bibliotece nie ma a kasy to mi szkoda na książki ;p


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2011, 15:50:51 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 02 Sierpnia 2011, 09:02:22 »
Za trudne pytanie, za dużo ich teraz oglądam... Skins, Glee, QaF, Gra o tron, Sword of the seeker i wiele wiele innych ;]

To ostatnie jest zrobione nieudolnie, polecam Ci przeczytać 11 tomów Sagi o Richardzie, lepsze to niż zjarany serial.

Ja oglądam teraz mniej seriali ale zwykle to: House, Stargate, Primeval, Bones, CSI, ostatnio Tajemnica Twierdzy Szyfrów i wiele których nie pamiętam.


IP: Zapisane
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 09 Sierpnia 2011, 21:45:12 »
Ja lubie seriale z Polsat i TVN, czyli takie, jak Dlaczego Ja?, Trudne Sprawy (nie lubie tego, że podczas tych seriali lecą reklamy), Świat Według Kiepskich

a reszty, to nie pamiętam...


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 10 Sierpnia 2011, 09:15:33 »
moje ulubione seriale to :1920 Wojna i miłość, Battlestar Galactica i Tajemnica twierdzy szyfrów


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 10 Sierpnia 2011, 13:35:51 »
Za trudne pytanie, za dużo ich teraz oglądam... Skins, Glee, QaF, Gra o tron, Sword of the seeker i wiele wiele innych ;]

To ostatnie jest zrobione nieudolnie, polecam Ci przeczytać 11 tomów Sagi o Richardzie, lepsze to niż zjarany serial.


Sam serial jest ciekawy ze względu na widowiskowość ;).

Co do seriali to ostatnio oglądałem Kompanię Braci, Spartakus: Krew i Piach, oraz Bogowie Areny, Rzym, Grę o Tron. Wszystkie seriale wprost powalają i są fantastyczne. Mogę je polecić każdemu fanowi dobrych seriali [nie tasiemców ...].


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 10 Sierpnia 2011, 13:37:22 »
Dobra tera na serio - Czterej pancerni i pies.

Edit: A teraz coś zupełnie z innej beczki: Chcesz warna? ;D /Loczek


« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2011, 13:45:39 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry