Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 86 87 88 [89] 90 91 92 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431295 razy)
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1320 : 22 Kwietnia 2015, 23:02:02 »
Staw czoła przeznaczeniu, czyli Szczęście w Heroes 7:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/skills-destiny
Skille z poziomu Nowicjusza są takie sobie, ale już na poziomie Eksperta są faktycznie dość mocne, np. Perfekcyjne Uderzenie - kiedy jednostka sojusznicza ma szczęście podczas ataku to nie można jej wtedy skontrować. Problem jest natomiast z umiejętnością o nazwie Magia Chaosu (szczęście zwiększa obrażenia od zaklęć o 50% lub 75% w połączeniu ze skillem Śmiertelne Uderzenie), który będzie praktycznie bezużyteczny dla bohatera Mocy. Przydatna zarówno dla bohatera Mocy i Magii będzie umiejętność Kapryśne Szczęście - sojusznicza jednostka, na którą przeciwnik rzuci zaklęcie, ma 50% szans na uniknięcie efektu tego czaru. Wydaje mi się, że podane wartości procentowe dla powyższych umiejętności zostaną obniżone, bo na razie są dość wykoksane, ale kto wie... . ;)


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #1321 : 23 Kwietnia 2015, 08:08:01 »
Widać że te 50% kapryśnego szczęścia jest wygórowane co daje dużą szansę na uniknięcie efektu czaru. Dla gracza posiadającego tą umiejętność będzie błogosławieństwem, a jeśli SI będzie je miało to przekleństwem będzie.

Ogólnie gra się zapowiada ciekawie, ale trzeba poczekać do dnia premiery i oby nie było tak samo jak w przypadki HVI, które nie była za bardzo grywalna jeśli chodzi o podstawkę.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1322 : 23 Kwietnia 2015, 18:26:29 »
Beta Heroes VII 25 Maja a premiera gry we Wrześniu:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/heroes-vii-ju-dostpne-w-przedsprzeday
W becie tylko 2 frakcje (Akademia i Niebo ;D) oraz dwie mapki.


« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2015, 12:19:05 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #1323 : 23 Kwietnia 2015, 18:40:30 »
Srsly, niebo??? Przystań było spoko nazwą, na kij to zmieniać? :/

Trochę dziwne, że w becie tylko 2 frakcje będą. Chyba po to są beta testy, żeby frakcje/jednostki/przedmioty/bohaterów/zdolności itd testować. Mam co do tego złe przeczucia, a nie chciałbym powtórki zbugowanej H6 za wyjścia...


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1324 : 23 Kwietnia 2015, 21:50:15 »
Srsly, niebo??? Przystań było spoko nazwą, na kij to zmieniać? :/

Raczej ktoś się kopsnął przy tłumaczeniu hAven na hEven. Jedna literka i z przystani robi się niebo XD


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #1325 : 23 Kwietnia 2015, 23:51:06 »
Różne kwiatki się zdarzają, czy to przez pomyłkę tłumaczy lub ich niedostateczną wiedzę. Często tłumaczą a potem dubbingują kwestie bez znajomości ich kontekstu, stąd skutki bywają dość ciekawe. W tym wypadku ktoś nie przejął się jedną literką, być może uznał to za zjedzone A. Heaven vs Haven.

Poza tym do premiery tak jakoś mało czasu, a gdzie tu pozostałe frakcje i reszta skillów. Tzn. na pewno nad nimi pracują ale i tak sporo jeszcze nie wiadomo. Ja na pewno nie będę kupował rushowanej gry, którą trzeba będzie jeszcze długo potem łatać. No, patche do tego służą, by naprawiać błędy, fakt. Jednak wolałbym by gra była grywalna już przy samym starcie. Do tego znamy reputację Ubi, potrafią rozwalić wszystko do czego się mieszają by nieco się pospieszyć. Nie mogą się doczekać $$$, ale mają strasznie tępych ekonomistów, jeśli wierzą że wydanie niedopracowanej gry wiele im pomoże. 3DO próbowało tego numeru i już go nie ma (choć w ich przypadku to była desperacja bo już w 2003 nastąpił koniec).


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1326 : 24 Kwietnia 2015, 10:23:12 »
Bez obaw, Przystań jest dalej Przystanią, co widać na stronie gry:
https://mmh7.ubi.com/pl/factions/haven
Błąd na 99% dotyczy wyłącznie trailera (a w przypadku 1% sam dopilnuję, aby nie wystąpił).



IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1327 : 24 Kwietnia 2015, 12:35:49 »
Wracając jeszcze do liczby frakcji w becie, to chyba dołożą kolejne w trakcie jej trwania, bo jaki jest sens beta testów tylko z dwiema. Z drugiej strony dlaczego nie dadzą czterech, które już mamy a później nie dodadzą Sylwanu i Lochu. Dziwne to jak dla mnie.
Co do daty premiery to pewnie ją przesuną, bo pięć miesięcy to moim zdaniem za mało żeby się wyrobili.
Na koniec wymagania systemowe do Heroes 7:

Chyba z byka spadli - Core i5, 4 GB RAM i GTX 460 - to tylko minimalne wymagania. Te wymagania nie są chyba ostateczne, bo ja mam FPS-a na tym silniku (już siedmioletnim) i wystarczył mi o połowę słabszy komputer - może nie ma najwyższych ustawieniach, ale na medium-high chodziło płynnie.
Edit:
Czyżby na jednej z tych litografii był ekran Sylwanu:



« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2015, 12:47:10 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1328 : 24 Kwietnia 2015, 13:48:54 »
Cytuj
Chyba z byka spadli - Core i5, 4 GB RAM i GTX 460 - to tylko minimalne wymagania. Te wymagania nie są chyba ostateczne, bo ja mam FPS-a na tym silniku (już siedmioletnim) i wystarczył mi o połowę słabszy komputer - może nie ma najwyższych ustawieniach, ale na medium-high chodziło płynnie.
To samo pomyślałem jak zobaczyłem te wymagania. Na co tu i5 i taka karta graficzna, na co tyle RAMu?! A to są minimalne wymagania! Przecież ja mając jedynie słabszy procek ciągnąłem parę gier zaginających tą pod praktycznie każdym względem. Ale w sumie patrząc po wymaganiach do H3 HD, czego ja oczekuje. Jednak, jeżeli oni nie umieją optymalizować gier to ode mnie kasy nie dostaną.


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #1329 : 24 Kwietnia 2015, 14:13:19 »
Chyba za dużo wypili dając takie wymagania minimalne, te drugie to jeszcze zrozumiem ,ale jak ktoś może dać takie minimalne? >:( Kogo w ogóle może stać, aby swój sprzęt mocno podreperować.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1330 : 24 Kwietnia 2015, 16:15:38 »
Wymagania maksymalne minimalne są za wysokie.  >:(
Na wymaganiach zdziwiła mnie jedna rzecz:
"64bit". A gdzie 32bit? Powiedzieli, ze H7 też na tym wejdzie?
Na litografii jest ekran Sylvanu ( tak myślę ), a tutaj jest elf-bohater.



IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #1331 : 24 Kwietnia 2015, 17:55:29 »
Ten bohater Sylvanu to Ossir. Znany nam z H5.
Proszę zauważyć, że bohaterowie "kampanijni" mają takie same modele jak "zwykli". Nawet w "szóstce" wiedzieli, że trzeba im zrobić specjalne modele. Poza tym dlaczego na artach Ivan jest wojownikiem, a w grze magiem.

P.S. Patrzcie co zrobili fani:

https://youtu.be/PKTESNMolNY

Czy ci z Ubi przypadkiem nie mówili, że ich nie stać na ekrany 3D?


« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2015, 20:06:41 wysłane przez Mcichosz16 » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #1332 : 25 Kwietnia 2015, 17:37:03 »
Chyba za dużo wypili dając takie wymagania minimalne, te drugie to jeszcze zrozumiem ,ale jak ktoś może dać takie minimalne? >:( Kogo w ogóle może stać, aby swój sprzęt mocno podreperować.
To nie są wysokie wymagania. (Nie)stety świat idzie do przodu - często szybciej niż nam się wydaje.

H7 od początków prac na grą miał obsługiwać tylko 62-bitowe systemy. Na 32 nie ma szans, nie ruszy.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1333 : 25 Kwietnia 2015, 18:59:21 »
Cytuj
Na co tu i5 i taka karta graficzna, na co tyle RAMu?!

Jeśli dla Ciebie 4GB ramu i 5 letnia karta graficzna na dzisiejsze czasy jest czymś zawyżonym, to nie wiem, w jakim oceanie pływasz.

PS. Nie no, tak naprawdę zawyżyli wymagania, by nakręcić koniunkturę, ale cii.


« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2015, 19:05:13 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #1334 : 25 Kwietnia 2015, 19:46:24 »
Jest Sylwan na kwasowej grocie (chyba to za późno piszę).
Rozwalił mnie słoneczny jeleń.

http://www.heroes7.acidcave.net/jednostki_sylvan.html

I jeszcze loch.

http://www.heroes7.acidcave.net/jednostki_loch.html

I magia powietrza

http://www.heroes7.acidcave.net/umiejetnosci_magia_powietrza.html

U orków zdolności Natarcie, Do Boju, Utrzymać Pozycje  powinni nazwać "Drafa", a Okrutny cios "Gur-Da". Pozdro dla kumatych


« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2015, 20:15:28 wysłane przez gamePLay1987 » IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
Strony: 1 ... 86 87 88 [89] 90 91 92 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry