Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy spotkałbyś sie z fanami Herosów z całej Polski ?
Tak - 17 (54.8%)
Nie - 14 (45.2%)
Głosów w sumie: 31

Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zlot fanów ! (Czytany 11033 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 31 Lipca 2009, 20:32:59 »
tak jak inni sądzę że ten plan by nie wypalił bo tak około 50% osób nie przyjechałoby gdyby zjazd odbył się w odległości 100km od miejsca ich zamieszkania. ogólnie pomysł wygląda kiepskawo.

« Wiadomość doklejona z: 31 Lipiec 2009, 20:31:35 »

ps ankieta mówi sama za siebie


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 02 Sierpnia 2009, 15:16:56 »
Dokładnie widzę że większość z was mówi uuu nie ja nie przyjadę bo za daleko a przypominam że nie wiemy jeszcze gdzie mamy jechać !

Kolejny zlot forum dobre programy odbywa się co roku i tam tez liczba miejsc jest ograniczona. Co więcej taki zlot  forum dobreprogramy ma swoich sponsorów ! którzy wszystko finansują ! I nie mówię że my od razu znajdziemy również sponsorów ale jak nic nie zaczniemy robić tylko będziemy płakać i mówić eee to nie ma sensu no to brak mi słów. Już widać jak wszyscy są happy na zlot, przypominam ze nie wiecie nawet gdzie on będzie a już płaczecie że nie dojedziecie tak daleko...  :-\

Temat ten niech będzie do 9 sierpnia jeśli nadal będzie taka atmosfera jak teraz i tak będą się klasowały wyniki głosować no to rzeczywiście nie będzie to miało sensu bo kto przyjedzie na zlot ja, markal, luk, martin, jareq i co będziemy w 5 robić :P tzn. odpowiedz jest prosta dobrze się bawić  ;D


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2009, 15:23:40 wysłane przez Rasti » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Sierpnia 2009, 15:23:10 »
Lepiej oszacować które i jakie osoby z Tawerny chciałyby przyjechać. Przyjedźcie do Żywca - browar "pozwiedzamy" ;P

Ale skoro Tawerna już tyle lat istnieje a nie było żadnego "meetingu", to wątpię czy jakikolwiek zlot kiedykolwiek powstanie ;)


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 02 Sierpnia 2009, 15:25:47 »
Lepiej oszacować które i jakie osoby z Tawerny chciałyby przyjechać. Przyjedźcie do Żywca - browar "pozwiedzamy" ;P

Do Żywca hehe a czemu by nie :)

Ale skoro Tawerna już tyle lat istnieje a nie było żadnego "meetingu", to wątpię czy jakikolwiek zlot kiedykolwiek powstanie ;)

No właśnie Tawerna trwa już tyle lat i nadal żadnego meetingu no szkoda, ale sama widzisz dlaczego tak jest.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 02 Sierpnia 2009, 15:31:46 »
Widzę, widzę. Ale gdyby mnie ktoś zobaczył w realu to na następny dzień ban na stronie xD

W Żywcu jest fajnie. Nie, może i małe miasto ale nie dziura. Browar jest, 2 czy 3 ronda (4 się buduje), PKSy dojeżdżają xD MZK działa bez zarzutu no i pociągi :D (dworzec odstrasza...) No i rynek mamy :F

Ale ja nie organizuję niczego ani nie proponuję. Tak tylko rzuciłam.

Rasti, nie ma co się łudzić - spotkania nie będzie. Ale liczą się chęci :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 02 Sierpnia 2009, 16:07:59 »
Dobra, udzielę się.

To, że strona długo istnieje, nie znaczy wcale, że nie może być spotkania forumowiczów. Jaskinia Behemota istnieje (rocznikowo) 11 lat, a Konwentów (spotkań członków wspólnoty Jaskiniowej) było pięć (szósty na dniach). Konwent trwa 14 - 16 sierpnia z uwagi na święto, które jest ustawowo wolne. Przedkonwencie (nieoficjalna część) zaczyna się już 12, ale nie chcę zapeszać, nie mam pamięci do dat. Koszt pensjonatu w Byczynie Kluczborskiej to 18,50 za to wszystko. Za trzy dni. To nie jest dużo. Można tam w miarę normalnie przyjechać bez przesiadek. Jak się chce, to można.

I mamy (my, jaskiniowcy), czas na turniej HoMM, na grę w Mafię (świetna, wymyślona przez rosyjskiego oficera gra logiczna przy użyciu talii kart), na turniej zagadek, na wiele godzin rozmów, na Ognisko Zapoznawcze, na mecz piłki nożnej, na sztukę "teatralną" i na wiele innych pierdółek z których wszyscy są zadowolenie. Jak się chce, to można.

No i argument Nightina, jako to ludzie są niepełnoletni...Zabijasz mnie, chłopcze. Nuk, członek Pretorii, grupy odpowiedzialnej za awanse, ma 14 lat (Najmłodszy Uczestnik Konwentu :)). Przyjechał na Konwent za mamą (aka Mama Nuka w Jaskini, ma całe 6 postów). Mam miała stertę czytadeł, ale nie miała czasu czytać - "zafumflowała" się z Arvillą, pewną userka forum. Efekt długofalowy - na tegoroczny Konwent Mama Nuka przyjeżdża i tak, choćby sam Nuk nie mógł. Nebiros, lat 11 też przyjeżdża na tegoroczny Konwent z rodzicielką. Jak się chce, to można.

Tak wiec wszystko zależy od chęci, funduszy i kompetentnych ludzi. Tyle na ten temat.

Słowa prywatnie - Laxx, kiedyś Cię wyfiletuję za to "Ale gdyby mnie ktoś zobaczył w realu to na następny dzień ban na stronie xD". Żyj w strachu :)
Zaś osobiście nie jestem zwolennikiem tego typu spotkań. Czemu? Wolę być Hellscreamem z JB, który przyszedł na Tawernę, przynosząc ze sobą wiecznie zapalone cygaro w awatarze, komunistyczne poglądy w głowie i inne ciekawe rzeczy. A nie Wasylem ze Stargardu Szczecińskiego.

Rzekłem, pozdrowiłem.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 02 Sierpnia 2009, 16:13:56 »
pomysł jest nawet ciekawy i mógłbym przyjechać nawet do poznania (300km)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 02 Sierpnia 2009, 16:15:38 »
Hells - no to Nuk ma fajną mamę. Już widzę swoją... najpierw musiałabym jej tłumaczyć na czym polegają Herosy xD i to, że nie jesteśmy żadną sektą czy wyznawcami jarQa ;)


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 02 Sierpnia 2009, 16:17:50 »
tak jak inni sądzę że ten plan by nie wypalił bo tak około 50% osób nie przyjechałoby gdyby zjazd odbył się w odległości 100km od miejsca ich zamieszkania. ogólnie pomysł wygląda kiepskawo.

« Wiadomość doklejona z: 31 Lipiec 2009, 20:31:35 »

ps ankieta mówi sama za siebie

pomysł jest nawet ciekawy i mógłbym przyjechać nawet do poznania (300km)

 ;D ;D ;D ;D to dobre

PS:No ja bym tutaj za to dał ostrzeżenie ! Od razu gdybym był adminem.

Hells - no to Nuk ma fajną mamę. Już widzę swoją... najpierw musiałabym jej tłumaczyć na czym polegają Herosy xD i to, że nie jesteśmy żadną sektą czy wyznawcami jarQa ;)

A ja bym nie musiał :P pokazałabyś jej gre i wytłumaczyła o co chodzi hehe a na pewno by przyjechała :)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 10 Sierpnia 2009, 12:24:55 »
Pomysł jak najbardziej do realizacji, zostaje tylko organizacja i koszty. Długość również zależałaby od ilości chętnych, ale myśle że dwa dni plus nocleg byłby optymalny. Kto chce niech sie wpisuje, zobaczymy ilu bedzie chetnych i pomyślimy. W każdym razie pomysł jak najbardziej warty podtrzymania.


Ilu chętnych....  mówimy tu o tysiącach czy może tylko setkach osób. Moim zdaniem pomysł jest niemożliwy. Trzeba by wziąć kredyty, załatwić sponsorów, poumawiać się z wydawcami itd. Bo taki zlot fanów, żeby tylko pogadać to można w parku zrobić.
Moim zdaniem nikłe szanse, dopóki ktoś z kasą i medialną twarzą sie za to nie weźmie.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 10 Sierpnia 2009, 12:51:47 »
Temat uważam za zamknięty, demokracja znów pokazała nam że Polacy są jak każdy mógł przeczytać ludźmi małej wiary do takich rzeczy którzy nie owijajmy w bawełnę są za leniwi żeby coś zrobić.

Ostateczny wynik ankiety 5 głosów na TAK 13 na Nie


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 10 Sierpnia 2009, 13:29:34 »
Nie są leniwi. Kolega Taty z własnej inicjatywy zorganizował zlot AmericanOld. Amerykańskie stare auta, motory i w ogóle motoryzacja. Przygotowanie trwało 3 lata. I się udało. W tym roku był drugi zlot ale pogoda go popsuła. Najpierw jednak tracisz kase na tym, ale z czasem się zwraca.

Więc jak mówie, my, prości polacy nie mamy nic do gadania dopóki nie wygramy "6" w Lotka. Bez sponsora nie ma zabawy.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 10 Sierpnia 2009, 16:45:51 »
Czasem zadziwiacie mnie. Pierwszy pomysł zjazdu nie wypalił za "demokratyczne wybranie miejscówki". Teraz z kolei, za podejściem numer dwa, ubzduraliście sobie sponsora spotkania.
Argh, jak myślicie, ile osób się zjawi na zjeździe? 4? 5? Góra 6. Czyli to siłą rzeczy będzie przerośnięte LAN-party. A przecież żadna firma nie zgodzi się na organizację i sponsoring spotkania (nałogowych) graczy!

Z innej strony: jakie koszty mogą się wiązać z takim ultra-turbo-kameralnym spotkaniem? Ewentualny nocleg, ewentualny dojazd i jakieś kiełbaski czy inne golonki. 60zł/os.? Tyle to można nazbierać pod kościołem albo sprzedając swoją sztukę Heroesów V.
Man, jeżeli takie poronione pomysły będą nadal rzucane na siłę to chyba trzeba będzie poprosić moderatora o dopisanie dopisku pod tematem: "Zlot fanów! - FAIL!".

[EDIT]Poszperałem, popytałem i wyszło mi, że uczestnicy zjazdu Gramu.pl w Malinówce (zakwaterowanie w dosyć luksusowych domkach, rezerwacje hal sportowych i innych atrakcji [ogniska itp. itd.]) musieli zapłacić 77 złotych za 4-dniowy wyjazd (nie wliczało się w to śniadań i kolacji).
Łolaboga, więc trzeba by było sprzedać i Heroesów IV, żeby kasy starczyło! No nie, to nie przejdzie. Zjazd nie może się odbyć kosztem dwóch części gry! Lepiej zamnkąć temat i zapomnieć.


« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2009, 16:59:13 wysłane przez pemo4402 » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 10 Sierpnia 2009, 16:59:48 »
Wiecie co znaczy "każdy płaci za siebie"? Co wy, chcecie żeby ktoś za was z własnej kieszeni dał te 50 zł? W jakim wy świecie żyjecie, ile wy macie lat? Ale IMHO 50 zł to nie jest zbyt wygórowana kwota. Niektórzy wydają tyle w tydzień na fajki, inni dziennie na kebaby i inne pierdółki. Więc "brak sponsora" nie jest IMO wymówką.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 10 Sierpnia 2009, 21:23:34 »
No oczywiście że macie racje ale tutaj dla niektórych te 50-80zł to jest niesamowity pieniądz... I wolą sobie posiedzieć w domu przed komputerem kolejny dzień z kolej zamiast zrobić coś fajnego...

Dla przykładu
http://shippuuden.pl/news.php?readmore=516

Chce żebyście zwrócili uwagę gdzie to się odbyło, gdzie spali ludzie, ile zapłacili i ile było około osób.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry