Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy spotkałbyś sie z fanami Herosów z całej Polski ?
Tak - 17 (54.8%)
Nie - 14 (45.2%)
Głosów w sumie: 31

Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zlot fanów ! (Czytany 11035 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 10 Sierpnia 2009, 22:54:03 »
Nie mówie że sponsor zapłaci za nas tylko zogranizuje impreze. Bo mówimy tu o zlocie fanów a nie o spotkaniu tak?


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 11 Sierpnia 2009, 10:21:42 »
Osób było tam kilkaset. Uważasz, że nazbierasz tyle z tego forum? pff...
Nikt grupie dziesięciu ludzi nie zorganizuje noclegu w szkole czy gdzieś tam ani innych atrakcji, bo to się po prostu nie opłaca. Nikt chyba nawet tego by poważnie nie potraktował.

Aaa... i na zarzuty, że "wolę posiedzieć w domu przed komputerem kolejny dzień", mogę odpowiedzieć tylko tyle: pomysł ze spotkaniem jest do zrealizowania [i jestem jak najbardziej za], ale link do tej strony to był okropny przykład.
O "zlocie fanów" trzeba było myśleć na poważnie wtedy, gdy na Tawernie się coś działo.
Ktoś wspomniał coś o sponsorach... Wątpię, by znalazł takiego, który rzuci mu to pięćdziesiąt złoty... chyba, że myślał o rodzicach.


Khaziu, sponsor raczej jest od dawania kasy na imprezę już zorganizowaną...


« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2009, 10:24:09 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 11 Sierpnia 2009, 10:58:01 »
Cytuj
Nie mówie że sponsor zapłaci za nas tylko zogranizuje impreze
Sponsor sponsoruje, organizator organizuje.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 11 Sierpnia 2009, 14:39:42 »
No to inaczej.... Sponsor i organizator... coś jak CD Project albo inne coś. Wiecie o co chodzi no xD....




IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 11 Sierpnia 2009, 16:11:27 »
Jak w ciągu dwóch dni nikt nie walnie jakiejś głupoty w tym temacie to przyrzekam, że pójdę do kościoła i dam na tacę.

CDProjekt nie dość, że boryka się z finansami, nie jest w stanie dopieścić nawet 'własnej' strony gram.pl i ogólnie dział PR kuleje, to jeszcze ma NAM stawiać i organizować spotkanie zamiast homm5.gram.pl? Nic tylko zaje*ać się w głowę.

Khaziu, czy ty naprawdę wątpisz, że do zorganizowania 'eventu', na który będzie się składało ognisko, rozmowa przy kuflu piwa, LAN-Party i wynajm jakiegoś hotelu/ośrodka/mostu/czegokolwiek (czysto teoretycznie) potrzeba całej wielkiej firmy? Jeden człowiek sobie nie poradzi? To, że tobie nie chciałoby się ruszyć tyłka, nie znaczy że inni by się nie chcieli wykazać w skillu "Organizowanie".


IP: Zapisane
Michu Hunter

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 11 Sierpnia 2009, 16:40:39 »
Ja dałem napisałem w ankiecie TAK, ale po zastanowieniu zgadzam się z resztą, że to za trudne do zorganizowania, a poza tym nie mógłbym  przyjechać jak i zresztą duża część userów...


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 11 Sierpnia 2009, 17:53:38 »
Ja dałem napisałem w ankiecie TAK, ale po zastanowieniu zgadzam się z resztą, że to za trudne do zorganizowania, a poza tym nie mógłbym  przyjechać jak i zresztą duża część userów...


To jest fajna odpowiedz nie mógłbym przyjechać. Jak i większość userów no normalne bo każdy nie wie gdzie, nie wie co, nie wie jak. Ale nie przyjedzie.

Mówicie sponsor musi być, organizator musi być a po co? Jak na zjazd deklaruje się 10 osób. I co ja mam powiedzieć temu sponsorowi daj pan kasę przyjedzie 10-15 osób.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 11 Sierpnia 2009, 18:03:25 »
Cóż idea całego pomysłu jest dobra i ja bym był za tylko wtedy trzeba wybrać miejsce zjazdu oraz dopieścić szczegół które w konsekwencji mogą okazać się potem kłopotem(mówię tu o kasie oraz inny szczególikach).

Ale tak moim zdaniem to trochę za późno już na to, można by pomyśleć o tym za rok(ale to jest moje zdanie i liczę się z krytyką tego).


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 11 Sierpnia 2009, 19:10:51 »
NA ZLOT fanów HoMM mówie że sponsor. A nie tawerny >.<. Bo na tawerny to spoko loko. Sponsor nie potrzebny. A jeśli chodzi o zlot, taki ogólnopolski to wiecie... albo wy mnie źle odebraliście, albo ja źle temat.


IP: Zapisane
Michu Hunter

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 11 Sierpnia 2009, 19:54:54 »
To jest fajna odpowiedz nie mógłbym przyjechać. Jak i większość userów no normalne bo każdy nie wie gdzie, nie wie co, nie wie jak. Ale nie przyjedzie.

Mogłem uściślić: Ja bym pojechał, ale rodzice mnie nie puszczą i tyle. Jak bym był dorosły to nie ma problemu.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 11 Sierpnia 2009, 20:48:57 »
Jak dla mnie to Zlot 'Tawerniarzy' a Ogólnopolski Zjazd Tawerniarzy, to to samo. Dodając słowo "OGÓLNOPOLSKI" nie przybędzie więcej osób, koszta nie wzrosną, tak samo jak atrakcyjność imprezy i trudności w organizacji.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 11 Sierpnia 2009, 21:29:13 »
 Pomysł fajny. Jeśli chodzi o małą ilośc osób to nie wiem czy dobrze ale zawsze mozna dobego znajomego zabrać (maniaka herosow) jako towarzysz to może sie rozkrecić. u nas na grodzie w sopocie dało by sie miejscowke zamówić może nawet zadarmo (klimat średniowiecza) ale gożej że nie ma kompóterów więc o rozgrywkach nie ma mowy chyba że ktoś by przywióżł kompy, laptopy:) no a żarcie to na własną ręke bo sklepy blisko, a na dziedzińcu grodziska można smarzyć kiełbasy itp. ewentualnie na kuźni. jeśli chodzi o konfortowy nocleg to większy problem. wprawdzie prysznice są ale o samo spanie to kilka średniowiecznych chat (łóżko, ława + skóry, ławki itp.) dla mnie to nie problem ale niektórzy to mogą mieć francuskie wymagania. no zawsze mogą do nas z gazety przyjść i jakoś rozsławić. no bo jak u nas wesela są robione to i z tym nie byłoby dużego problemu. zdjecia, filmiki a może ktos sie zainteresuje i wspomoże :)


IP: Zapisane

Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 11 Sierpnia 2009, 21:36:33 »
Ogólnopolski Zlot fanów HoMM a nie userów Tawerny, czytać ze zrozumieniem >.<


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 11 Sierpnia 2009, 21:39:52 »
Zlot fanów HoMM teraz właśnie się odbywa (Zlot Jaskini Behemota), więc nie wiem o czym my mówimy.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 11 Sierpnia 2009, 21:42:47 »
a czemu by nie? można na przyszły rok już pomyśleć oczymś tym tam ogólnym.


IP: Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry