Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 49610 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 08 Maja 2007, 17:41:03 »
Pokonanie Gilrana to nic w porównaniu z pokonaniem Nikolaja.Fiuu /whistling/ z tą misją miał problemy mój brat ale ja mu pomogłem.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




adamol

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 28 Czerwca 2007, 21:14:56 »
:D J aosobiście nie lubię Zehra - trzeba go bezbłędnie rozwijać a jak ci się jeszcze trafi że jednostki z którymi walczysz nie będą na liśćie jego ulubionych celów - makabra.
Najłątwiej mi szło bohaterem z lochów ( sorry zapomniałem jak się nazywa ).
a co do ostatniej misji to postaraj się gosia aby jak najwięcej jednostek wroga było na liście jego ulubionych celów. Wtedy możesz używać umiejętności ( znów nie wiem jak się nazywa ).
gdzie Zehir atakuje za jednym razem wszystkie jednostki na jego liście ulibionych celów - to droga do sukcesu!!!


« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2007, 22:36:41 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Byłem głupcem ufając światłości
http://images13.fotosik.pl/96/adfd6854b8719c1d.png
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 28 Czerwca 2007, 22:20:12 »
Hmm... Zehir? Myślę, że chodzi Tobie o Findana i jego umiejętność Ulubiony Wróg (czy jakoś tak) /huh/


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 29 Czerwca 2007, 11:20:05 »
Adamol popatrz na datę postów gosik17 na pewno już sobie poradziła a jak nie to i tak już dawno nie było jej na naszym forum.

Co do tej misji wszystkimi grało mi się łatwo tylko raz spiepszyłem sprawę Findanem i musiałem zaczynać misję od nowa.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




krolik7

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 18 Lipca 2007, 21:30:33 »
a ja gdy walcze godrykiem z wladca demonow to mi wychodzi z gry i pokazuje sie blad;/ zwiekszyłem predkosc bitwy na maksa i nadal nic. Co robic?



PS: jupi udało mi się przejsc całą kampanie!!! Musiałem włączyc najszybsze tempo gry i dunamiczna walkw, było trudo ale dałem rade!


« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2007, 22:05:07 wysłane przez krolik7 » IP: Zapisane
Pyrokar

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 19 Lipca 2007, 12:35:57 »
JA wogule nie przeszłem . :P


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Picard1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 24 Lipca 2007, 16:46:23 »
mnie ta kampania wkurza.Mialem na tyle silnego maga ze bez problemu podbilem wszystkie miasta włącznie z Nekromantami.Ostatnie miasto bylo poteznie bronione ale Markala tam nie było!! nie pamietam czy go wczesniej pokonalem.Na samym koncu uwolnilem Godryka bo nier m oglem go znaleźć ( nie odznaczyło tego ) a teraz nie moge znaleźć Findana.TO jakis bezsens.Co robić??


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Picard1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 24 Lipca 2007, 20:12:26 »
i jeszcze jedno! stoczylem bitwe i zginął głowny bohater, którego zgineicie jest jednoznaczne z przegraniem gry.Tymczasem gra nsie nie skonczyla! i mozna grac dalej! co sie dzieje?JAk mam ukonczyc te misje Kampanii?


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 25 Lipca 2007, 08:37:19 »
/blink/ dzieją się Wam takie jajca bo nie wykonujecie zadań w odpowiedniej kolejności (np. napaść na zamek Markala przed przyłączeniem się Findana). Najpierw trzeba uwolnić z więźienia Godryka- banalna sprawa bo wejście do podziemi jest bliziutko miejsca rozpoczęcia misji. Z kolei żeby dołączył do was Findan, trzeba chyba dwoma bohaterami (Zehirem i Godrykiem) zejść ścieżką na południe od miasta Millfield, jak już z resztą napisał Cube. Findan MUSI do was dołączyć, aby misja została zakończona ponieważ każdy z 3 bohaterów będzie miał za zadanie zniszczenie jednego z 3 źródeł mocy Markala (bzy któregokolwiek z bohaterów misja nie zostanie zaliczona nawet jeśli pokonacie Markala). Będzie się to odbywało poprzez trzy kolejno jeden za drugim pojedynki Waszych bohaterów z Markalem.

Powodzonka Misie kolorowe ;)



« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2007, 08:46:51 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Picard1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 25 Lipca 2007, 18:13:09 »
Ale chwila..Ledwo zaczałem gre i od razu uwolniłem Godryka.Dlaczego wiec nie odznacza tego w menu zadańze wykonano?? To sugeruje od razu ze nei ukonczy normlanie misji..
Teraz zaczalem od nowa.Zdobylem 2 zamki Gryfów i ide po Godryka.JEsli znow nie odznaczy ze go uwolnilem to bedzie lipa..


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Picard1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 25 Lipca 2007, 21:48:25 »
I znów probowalem na wszystkie sposoby...Według wszelkich tu wskazówek i nic! nie spotykam Findana nigdzie.GOdryka uwalniam, nie odznacza tego celu a pozniej nic...JAk to skonczyc?? jest jakis kod aby przejsc dalej? Szlag mnie juz trafia.TO jest bład gry chyba!

Nie pisz posta pod postem korzystaj z opcji edytuj narazie nic ci nie zrobię\Cepek


« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2007, 10:19:43 wysłane przez cepek » IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 29 Lipca 2007, 10:02:53 »
Ja mam taki głupi problem. Kiedy dotrę np. Godrykiem do tego pierwszego brązowego garnizonu (strzeże go chyba 50 strzelców), zakończę turę, to wyskakuje ten pasek co pokazuje ruch niebieskiego gracza, z tym że nic się nie ładuje. Tak jakby gra się zacieła. Jeśli ktoś wie co jest tu nie tak, to bardzo proszę o pomoc. :(


IP: Zapisane
mitrandhil

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 24 Sierpnia 2007, 18:11:37 »
przeszedłem właśnie dzisiaj za pierwszym razem pokonał temisje bez najmniejszych problemów!!!
cały sekret to dobrze rozwijać bohaterów we wcześniejszych misjach


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 03 Września 2007, 21:04:06 »
Najlepsza misja w HoMM 5. Oczywiście przeszedłem. :D


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
aknoimak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 10 Września 2007, 23:06:44 »
Czy któryś z zawodowaych graczy mógłby mi podpowiedzieć jakie talenty i zdolności watro rozwijać u Findana tak abym mógł przejść misje Sylvanu na poziomie ciężkim? Wczoraj zacząłem i jak na razie dostaję bęcki. Rozwinąłem na maxa jego poziom ale nie walczyłem o wszystkie kapliczki kamienie wiedzy itp. bo oszczędzałem wojsko na końcową walke którą i tak przegrywam w pierwszej misji Sylwanu. Za wszystkie rady z góry dziękuję.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry