Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Prasa młodzieżowa (Czytany 1522 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« : 08 Grudnia 2013, 11:01:06 »
Nie czytam tego typu prasy, jednak mam do Was pytanie, bo wierzę, że wielu czytało gazety dla młodzieży, obojętnie jakiej płci.

Szukam paru gazet (tytułów), w których nagminnie pojawiają się błędy językowe wszelakich rodzajów. Coś typu Bravo Girl, ale nie znam innych tytułów. Sądzę, że gazety, których twórcami są także czytelnicy, mogą być odpowiednie. Nie jestem pewien, ale w Bravo Girl znajdywały się artykuły, które nie były pisane przez redaktorów, i które opisywały jakieś straszne historie tudzież najbardziej żenujące sytuacje. Mogą to być gazety z jak najmniejszym poziomem merytorycznym, totalne szambo, ale mają być błędy.

Potrzebuje tego, bo jestem zaangażowany w pewien projekt, o którym na razie nie będę wspominał.


« Ostatnia zmiana: 08 Grudnia 2013, 11:04:15 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 08 Grudnia 2013, 13:17:19 »
http://www.bravo.pl/magazyn/bravo_sport/
Bravo Sport, z którym choć mam miłe wspomnienia to mam wrażenie, że poza dawką dość suchego humoru (w dzieciństwie niebywale bawiącego :>) mogą się też znaleźć jakieś błędy. Tym bardziej, że to chyba to samo wydawnictwo co zwykłe Bravo, skoro jest na stronie Bravo.pl :> . Ale pewności nie mam, więc możesz się zorientować w temacie.


« Ostatnia zmiana: 08 Grudnia 2013, 13:19:49 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Grudnia 2013, 13:39:55 »
Kiedyś na pewno były gazetki W.I.T.C.H, ale nie wiem, czy dalej są. Dziewczyny z klas podstawówki to czytały. Tak samo jak Bravo to one tak naprawdę były grupą docelową.

W końcu- kto naprawdę czyta gazety młodzieżowe :P?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Havola

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wczoraj o 09:17:33 »
Się czytało w młodości ;)

___________________________________
https://kapitanremont.pl/jak-uratowac-zle-pomalowana-sciane-7-trikow-na-odratowanie-nieudanego-malowania-scian-i-sufitow/


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry