Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Veyer (Czytany 1857 razy)
SierSoft

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« : 22 Kwietnia 2014, 14:04:39 »
Od jakiegoś czasu próbuję poznać historie Lorda Demonów Veyera.
Niestety nie dowiedziałem się niczego poza tym, że jest on największym rywalem Agraela, oraz że jest czwartym najpotężniejszym demonem z podstawowej wersji Heroes V (zaraz po Władcy, Biarze i Agraelu).

Jeśli ktokolwiek z was wie coś o jego historii to proszę o przedstawienie jej w tym wątku.
Z góry dzięki   :rolleyes:


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Kwietnia 2014, 14:15:49 »
Nareszcie mój żywioł!

Kiedyś pisałem na Might and Magic Wiki jako NowyMarzeth, teraz piszę jako Lord Quest (moja nowa międzynarodowa tożsamośc!) 8). Mogę ci polecic swój artykuł o Veyerze na tej stronie: [http://pl.mightandmagic.wikia.com/wiki/Veyer oto link]. Nie jest co prawda obszerny, ale zawsze coś.

Poza tym obawiam się, że niezbyt wiele można o nim powiedziec, gdyż jest to bardzo drugoplanowa postac...


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
SierSoft

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Kwietnia 2014, 11:52:55 »
Dzięki za info :)
Ale jeśli masz dodatek "Kuźnia Przeznaczenia" to mógłbyś wejść na ten scenariusz i przepisać jego Historię.
 :D z góry dzięki


« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2014, 11:55:59 wysłane przez SierSoft » IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23 Kwietnia 2014, 12:59:24 »
No niby mógłbym, ale niestety - oprócz opisu scenariusza i jednej mizernej cut-scenki nie ma tam niczego interesującego lub wartościowego pod względem fabularnym. Przeszedłem wszystkie scenariusze Kuźni Przeznaczenia i Dzikich Hord (te w kampaniach też), ale po ukończeniu scenariusza o "W poszukiwaniu mocy" nie pojawia się żadna cut-scenka, chociaż... pierwotnie miała byc. Kiedyś grzebałem w plikach znalezionych przy edytorze, które kompletnie mi nic nie mówiły, ale zmieniałem na chybił trafił i efekty tego były... no, bardzo ciekawe, ale żeby nie offtopowac...

Jedną z konsekwencji tego grzebania było uruchomienie pliku dźwiękowego w pierwszej misji kampanii Przystani (rymło się! he! he!), kiedy wszedłem do pewnego budynku. Jak myślisz, co usłyszałem?

"Dobra robota, Veyer! A teraz, chodź! Sukkubusy czekają na ciebie!" wypowiadane głosem Wojciecha Paszkowskiego (tego od Alaryka, tylko takim spokojnym tonem). Czyżby władca demonów? Kto wie, może jak znajdę wolną chwilę, jeszcze tam coś wynajdę, ale na razie jestem zajęty graniem w The Sims 2, edytowaniem Might and Magic wiki i egzaminami... ;>


Edit: Proszę kolegę o nie nabijanie postów i odświeżanie starych tematów. Inaczej wtedy będę zmuszony nałożyć warna ;) /Loczek

[http://www.h6.acidcave.net/herosi_inferno.html W H6] występuje bohater o imieniu Veyer.



« Ostatnia zmiana: 07 Maja 2014, 15:20:25 wysłane przez niedoceniony » IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry