Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniacie moje opowidanie
Świetne lepszego nie czytałem
Bardzo dobre ale czytalem lepsze
nawet nawet
nic specialnego
głupie
kompletne dno

Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
,,Wielka konfrontacja" (Czytany 30919 razy)
kac95

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


ten kto cierpliwy ten mądry

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 22 Sierpnia 2008, 11:20:24 »
zarombiste przeczytałem wszystko i jeste pod wrażeniem,kilka błędów nie zmieni mej opini. 9,5/10


IP: Zapisane
Łucznik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 22 Sierpnia 2008, 11:56:08 »
Świetna część. Do tych błędów już się przyzwyczaiłem i mi nie przeszkadzają. Dawaj next part, nie mogę się doczekać co się stanie. 


IP: Zapisane
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176217138&ref=flink<--możesz kliknąć jak chcesz.

http://ohtor.mybrute.com<--wbijać nie pożałujecie
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 22 Sierpnia 2008, 12:57:03 »
Bardzo fajne- 9/10
Czekam na next part- oby tak dalej  ;)


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 22 Sierpnia 2008, 13:12:57 »
 KaMem się nie przejmuj bo jest głupi, zazdrosny i gruby na dodatek. Nowy rozdział bardzo mi się podobał, zwłaszcza "chodź, tatuś cię przytuli". Jednak, moim zdaniem K-B źle się do tego zabiera. Jak dla mnie powinien synusia zindoktrynować, dać mu szlaban na telewizję by przestał fochy stroić, albo - ostatecznie - poprosić o pomoc mamusię <zUy śmiech>


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 22 Sierpnia 2008, 16:12:38 »
KaMem się nie przejmuj bo jest głupi, zazdrosny i gruby na dodatek.
1. coś bym ci napisał ale nie chce bana dostać
2. ja zazdrosny?? xD xD xD za takie coś to ja mogę współczuć
3a. buldog, co ty żeś o mnie naopowiadał
3b. jak byś go zobaczyła to byś do psychiatry pojechała bo pomyślisz że masz halucynacje, tfu horror

« Wiadomość doklejona z: 22 Sierpień 2008, 13:39:08 »

tak mówią na niedziele w szkole
wyglądem przypomina buldoga i tym co go tak przezywają jest posłuszny jak pies


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 15 Września 2008, 18:16:26 »
Widzę że ten temat zaczął służyć rozmowie o moich przezwiskach. No nic nie przeszkadzam wam, ale skoro tak ma się to wszystko kończyć więc nie ma sensu pisać dalej.

&laquo; Wiadomość doklejona z: 22 Sierpień 2008, 19:10:02 &raquo;

                         
Mimo tej całej afery postanowiłem pisać dalej, zobaczymy jak to wyjdzie. Jak moje opowiadanie ci się Kam nie podoba to go nie czytaj proste. A teraz małe wyjaśnienie, postanowiłem ominąć to co stało się na arenie i akcja toczy się po 2 tyg. os wydarzeń z rozdziału 13. To teraz takie małe streszczenie o tym co działo się na arenie po tym jak władca demonów zdobył puchar- Okazuje się że podbój już się zaczął a aktualny władca imperium gryfów to podszywający się pod człowieka lord demonów Agrael, zabija on wszystkich królów i widzów znajdujących się na arenie. Gdy na arenie pojawiają się wszyscy żywi finaliści z odsieczą ruszają wojska Duncana które odepchnęły Kha-Beletha i Agraela  z powrotem do Sheog dzięki czemu nie udaje im się zabić Andreja. Mimo tego dzięki pucharowi demony wydostają się na powierzchnie i zdobywają Stormlade, tym czasem Andrejowi i innym finalistą udaje się uciec z obleganego miasta i zakładają niedaleko terytorium orków obóz rebeliantów. Aha jeszcze coś, teraz Wielka konfrontacja będzie wyglądała trochę inaczej, sytuacja będzie przedstawiona z perspektywy każdej ze stron konfliktów. Mam nadzieję że rozumiecie ;).



                      Wielka konfrontacja
                                Rozdział 14
                             ,, Wojna trwa”

Stormlade- Dawna stolica przystani. Aktualnie miasto demonów.
         
             Echo moich kroków przemieszczało się przez cały zamek, szedłem właśnie do mego pana by przekazać mu kolejne dobre wieści. Przeszedłem już przez jadalnie, kuchnię i znalazłem się w Sali tronowej. Natychmiast klęknąłem przed Kha-Belethem siedzącym dumnie na swym tronie w towarzystwie dwóch dziewic.
- Mów szybko Agraelu nie mam zbyt wiele czasu.- Odparł sucho władca demonów i swój wzrok z demonic przeniósł na mnie.
- Mój panie, przynoszę dobre wieści, Ashwod zostało zajęte. Opór chłopów był godny podziwu lecz nic im nie dał. Odparłem szybko by uwolnić się od czarującej urody służebnic mego pana.
- Świetnie, już niedługo całe Ashan będzie nasze.
- Ależ panie, nie mów hop zanim nie przeskoczysz. Nie zapominaj że Andrej i cała reszta uciekła i kto wie co oni teraz planują.
- To nic nie warte śmiecie, dużo nie zdziałają.
        Uznałem że przedłużanie tej rozmowy jest bezsensu więc postanowiłem wyjść. Złapałem za klamkę od drzwi gdy te otwarły się i do sali wbiegł mały, zdyszany imp.
- Panie, panie! Złe nowiny przynoszę, złe człeki odbić Vainter nam.- Rzekł pospiesznie.
- Coś ty powiedział?! O nie tego już za wiele. Agraelu!- Odburknął władca demonów
- Tak mój panie, co mam robić?- Odpowiedziałem stając na baczność
- Zbierz cały oddział 17 i 18 i wyślij ich do Vainter, myślę że już wiesz co mają zrobić.
- Ależ mój panie to nie potrzebna strata żołnierzy. Ludzie pewnie zaraz je odbiją i nic z tego nie będzie. Uważam że lepszym rozwiązaniem będzie zablokowanie wszystkich dróg dojazdowych do Vainter, dzięki temu nie otrzymają wsparcia od pobliskich miast. Będą wtedy łatwym łupem.
- Mam rozumieć że masz czelność sprzeciwiać się moim rozkazom?- Rzekł groźnym tonem władca demonów.
- Ależ nie panie, już się tym zajmuję.- Odparłem bez entuzjazmu i wyszedłem z zamku by powiadomić wojska o działaniach.
         Jasne słońce przygrzewało bardzo przyjemnym ciepłem, postanowiłem wykorzystać chwilę i usiadłem na kupce siania w jednej ze stodół. Od dłuższego czasu nie czułem się tak dobrze jak teraz, ale chwila nie trwała długo. Na szubienicy wieszano kolejnego chłopa, tuż obok niego stały dwie kobiety zapłakane na dobre. Zadałem sobie wtedy pytanie które żaden demon na moim miejscu by nie zadał
- Po co to wszystko?

Tymczasem w obozie rebelii
Dzwony zadudniły, dopiero teraz zorientowałem się że jest południe. – Na Elratha już ta godzina?! Duncan już pewnie na mnie czeka.
Szybko się ubrałem i popędziłem ile sił w nogach do Sali zebraniowej. Wszyscy mieli grobowe miny, dwa miejsca przy stole były wolne. Usiadłem między Fastem i Wulfstanem, jedyną osobą którą brakowało był Rolf. Duncan jednak nie poczekał na niego i rozpoczął spotkanie.
- Muszę zacząć od bardzo smutnej wiadomości, w bitwie o Vainter zginął jeden z generałów, Rolf.- Rzekł Duncan poważnym aczkolwiek smutnym głosem.



« Ostatnia zmiana: 15 Września 2008, 18:28:48 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 15 Września 2008, 18:48:30 »
Tak rozumiem- u mnie też tak jest- na razie o wydarzeniach opowiada kapłan- czyli przedstawiciel imperium, ale przejdźmy do twojego opowiadania :)
Ogólnie mi się podoba- fajnie, że wprowadziłeś Agraela ;)
Daję 8.7- mógłby być troszkę dłuższy ten part  :niepewny: ale reszta jest okey.


IP: Zapisane
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 15 Września 2008, 22:25:44 »
7,5/10
plus 1 - krótkie - długi mnie nudzą (i pewnie innych też)
plus 2 - mniej błędów
plus 3 - opisywanie stron konfliktu mi się spodobało

a czytać bede dalej
moja pomoc ci się przyda*


*prosze o nie cytowanie tej linijki


« Ostatnia zmiana: 15 Września 2008, 22:27:58 wysłane przez KaM » IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 16 Września 2008, 18:45:45 »
 AGRAEL!!!! <fangirl's squeal> Awwww... I na dodatek te jego zdolności strategiczne... <bigger fangirl's squeal>. Rolf RIP... Ej, niezła aliteracja mi wyszła xD. 10/10


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 16 Września 2008, 22:41:57 »
Zmieniam ocene na 6,5/10.
Nie umiesz wymyślić imion i tytułu.


IP: Zapisane
Łucznik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 09 Października 2008, 17:01:06 »
Part jest świetny.
O wiele lepszy niż poprzednie.
Świetnie z tym opisywaniem co się dzieje w różnych miejscach.



IP: Zapisane
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176217138&ref=flink<--możesz kliknąć jak chcesz.

http://ohtor.mybrute.com<--wbijać nie pożałujecie
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry