Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bohaterowie - nielubiani i akceptowani. (Czytany 5925 razy)
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« : 23 Lutego 2010, 18:47:12 »
Którzy z bohaterów w całej serii Heroes of might and magic przypadli wam do gustu. Nie mówię tu o specjalnościach i o ich profesji (czyli nekromanta, rycerz itp.).

No dobra.zmieniam temat wątku. Można teraz pisac również o nielubianych bohaterach.


« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2010, 18:03:16 wysłane przez niedoceniony » IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
sandro1

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Lutego 2010, 18:10:55 »
mi do gustu przypadł sandro ;D

... nie nabijaj. Uzasadnij swoją wypowiedź!/Laxx


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2010, 18:25:28 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Lutego 2010, 18:45:07 »
Ja też uwielbiam Sandro. Jest typowym nekromantą jak dla mnie. Zwłaszcza z charakteru :>

Lubię także Xerona i Katarzynę z H III. Ale o tym gadałam już X razy, nie będę się powtarzać...

A z kolei w H V cenię sobie Godryka (głos dawał mu mój ulubiony aktor) za szlachetność, zawziętość i poświęcenie :)


IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Lutego 2010, 13:39:42 »
jeżeli mowa o V to najlepszy jest Markal z kampanii Nekropolii  :rolleyes:


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 25 Lutego 2010, 17:45:42 »
jeżeli mowa o V to najlepszy jest Markal z kampanii Nekropolii  :rolleyes:
A uzasadnienie?

Podobne posty polecą do kosza.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Lutego 2010, 18:03:14 »
Na tym forum mało kto potrafi argumentować...

Ulubiony bohater? Raczej nie zaposiadam, prawdopodobnie Spazz Maticus - podoba mi się jego wyraz twarzy. :P

Zaś nie lubię dwóch konkretnych osobników - Gelu i Kilgora. Ta dwójka rozpieprzyła cały Antagarich i pewnie większą część Enroth tymi swoimi mieczykami.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25 Lutego 2010, 18:43:36 »
Zaś nie lubię dwóch konkretnych osobników - Gelu i Kilgora. Ta dwójka rozpieprzyła cały Antagarich i pewnie większą część Enroth tymi swoimi mieczykami.
Co do Gelu możemy podyskutować...

Ustawka?  ;D


IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Lutego 2010, 20:21:58 »
No to proszę uzasadnienie cd. Markala
Jest nieobliczalny, tajemniczy, złowrogi....
Ma złożony charakter wprowadza dużo do gry, no i jest postacią niestandardową   :D A co też ważne był uczniem Sandro :rolleyes:
Jedyna postać, która podczas gry do końca była zaskakująca. :)


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Marca 2010, 17:56:02 »
Piątka moich najlepszych bohaterów z Heroes 5 :

1.Raelag [Świetny charakterek , cięte wypowiedzi i podoba mi się jego kolor włosów :D Mam nadzieję że to właśnie on odegra pierwsze w skrzypce w wojnie z Mrocznym Mesjaszem  ]

2.Zehir [Mimo że czarodziej to go lubię , młody nadpobudliwy , i jedna z najważniejszych postaci w grze ]

3.Kha-Bheleth [ Taki mroczny , potężny jest świetny ]

4.Nikolaj [Szkoda że tak szybko umarł chętnie bym pograł nim , wolałbym żeby to staro próchno Godryk zginęło a nie Nikolaj ^^]

5.Wulfstan [Taki krasnolud z krwi i kości ;) ]


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 22 Stycznia 2011, 08:17:34 »
Dziwne, że nie zauważyłem tego wątku.. No cóż moim ulubionym bohaterem jest Arantir, za jego bardzo mroczny charakter, oddanie swej bogini i swą dziwaczność i tajemniczość. Lubię także grywać sobie Zehirem, może i lekko zapatrzony w siebie, to jednak uratował 2 razy świat i do tego te jego czary (ciekawy sposób zabicia Markala) :huh:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Neader

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 118


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 22 Stycznia 2011, 14:43:46 »
Wypowiem się co do bohaterów z "piątki", gdyż znam ich najlepiej:

Podium ulubionych

III miejsce - Agrael/Raelag - podoba mi się, że potrafił się uwolnić z okowów Kha-Beletha (przy okazji widzimy potęgę miłości  :P), lubię jego genialne odzywki, zwłaszcza w ostatniej misji podstawowej części Heroes V. Ma on jednak u mnie minusa za odwrócenie się od sytuacji w Ashan, dlatego jedynie trzecie miejsce.

II miejsce - Zehir - inteligentny, świetne riposty i poczucie humoru, niesamowicie potężny mag. Nie doszedłem jeszcze do jego kampanii w Dzikich Hordach, mam nadzieję, że mnie tam nie rozczaruje  ^_^

I miejsce - Biara - zdecydowanie moja ulubiona bohaterka. Wprost uwielbiam mroczne i złe postacie żeńskie, a Biara jest świetnym przykładem takowej. Genialna w szpiegowaniu (Shadya  ;)), manipulowaniu (ucieknięcie Findanowi, a także czwórce bohaterów w Sheogh, no i najważniejsze - podporządkowanie sobie Imperium Gryfów). Bardzo podobają mi się niektóre jej teksty, zwłaszcza w misji, w której zabija Tieru. Jako że większość gier kończy się happy endem, obawiam się, iż Biara zginie w Dzikich Hordach. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie  :P

Podium nielubianych

III miejsce - Arantir i Ornella - za ślepą i fanatyczną wiarę, zbytnią religijność, brak własnych celów

II miejsce - Izabela - za pompatyczność, ogromną naiwność, nieinteresowanie się sytuacją swojego Imperium przez dłuższy czas (przebywanie z Raelagiem).

I miejsce - Godryk - nadopiekuńczy w stosunku do Freydy, mimo że ta była już dorosła i gotowa dowodzić wojskami, ulegnięcie pragnieniu zemsty na Cyrusie, typowa dobra i schematyczna postać, a takowych nie lubię.

Ciekawe czy ktoś to doczytał do końca... ;D


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 27 Stycznia 2011, 15:04:51 »
Nie mam żadnych szczególnie ulubionych bohaterów, chociaż coś zawsze się znajdzie...
Z Heroes III najbardziej polubiłem oczywiście Sandro, oraz Crag Hacka. Doskonały przykład cwanego czarodzieja/nekromanty i nieokrzesanego barbarzyńcy. Kampania "Tnij i Siecz" była chyba jedną z najlepszych i najciekawszych.

A z Heroes V... Cóż, większość bohaterów nie trafiła do mnie jakoś szczególnie. Zdążyłem polubić Agraela za to jak cisnął po elfach xD W demonicznej postaci był fajny, za to jako Raelag już przymulał :D

A bohaterów jakoś strasznie nielubianych obecnie nie zaposiadam.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 29 Stycznia 2011, 15:56:02 »
Jeśli chodzi o HoMM 3 to oczywiście Sandro. Te jego gierki, no i warto wspomnieć, że mocno oddał sie sprawie, bo w ciągu trwania kampanii zostały mu tylko kosteczki. ;D
W 4 zdecydowanie Rab, taki wampirek, nie wiem dlaczego akurat on...
W piąteczce to Arantir, Wulfstan, Zehir i Markal. Każdy ma charakterek. Jeden bezgranicznie oddany sprawie,  drugi to pijak i ogólnie archetyp krasnala xD, kolejny jest lalusiowatym, rozpieszczonym ratownikiem świata ;] ,ostatni wciąga cudze królestwo w wojnę...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 31 Stycznia 2011, 17:52:18 »
W 1 nie grałem tyle, aby mieć kogoś ulubionego (choć grałem gównie czarownikami, w tym Sandro np )

W 2 Halon ;P ten jego avaterek zajebiście mi sie podobał choć nie specjalnie przepadałem za mistycyzmem, ponadto 2 to mój pierwszy Heroes :P i dlatego zawsze mam do niej sentyment.

Warlock to ten na Alamar, tak mu tam chyba było :P

czarodziejki Rycerza żadnego

Barbarzynca ... no zgadnijcie ..   

tak  Crag Hack (chociaż wtedy bo wg mnie wyglądał najlepiej :P w trójce tez nim lubiłem grac jak grałem Stronghold)

Necros to Sandro

i tak 3  (bez kampanii )

Halon (trochę spieprzony) ustąpił miejsca Solmyrowi
W dungeon Malekhit, Darkstorm i Gunnar(logistyk)
W Castle (sir Mulich)
i ogólnie lubiłem logistyków ;p

w 4 Solymr (ale tez takie to trochę naciągana ta opowieść była tak dla mnie) i nie wiem dlaczego Iboz z Chaosu Ifrit.

o 5 Wypowiem się kiedy indziej :P


a taki mały offtop serio polskie tłumaczenie było Tower na Fortece a Fortess na Cytadele ??  bo to takie durne że mi no...                                                              ... ech  nie będę przybliżał wam tego, daruje sobie.


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2011, 17:56:58 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Lutego 2011, 20:11:15 »
W heroes III podobał mi się Crag Hack, cenię go za jego zimne i trochę próżne podejście do świata, nie zależało mu na żadnych wartościach, po prostu lubił walczyć :)

W heroes IV Gauldoth pół-martwy - wyciągnął wnioski z porażek Sandro i innych nekromantów chcących zawładnąć światem, był cyniczny i bezuczuciowy, jak na prawdziwego nekromantę przystało.

W heroes V lubię Godryka, wzorowy rycerz, prawdziwy szlachetny lord, troszczący się o sprawy Imperium, lojalny i oddany królowi i królowej.

Nie było w całej sadze HoMM bohatera, który nie przypadłby mi do gustu aż tak bardzo, by opisać go jako nielubianego.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry