Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wasi ulubieni Championi w Heroesach / Czy smoki niczą Heroesy ? (Czytany 11528 razy)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 31 Marca 2012, 19:14:38 »
Czempioni to czempioni, mają być potężne ale nie mogą być to istoty boskie. W H1-4 pasowały ale tutaj powinni zostać zastąpieni.
Fajnie by było jakby twórcy dodali możliwość werbowania bossów bo smoki powinny być bossami.
Najważniejszym dla mnie czempionem jest od początku jest tytan.
Jednakże od początku jego zadaniem miało być przeciwstawienie się smokom więc może i on powinien stać się bossem?
Moim zdaniem najlepszymi jednostkami powinni być:
CZEMPIONI:
AKADEMIA: Rakszasza była by najlepsza
SANKTUARIUM: Kirin to chyba płaz (tak by pasowało)
SYLWAN: Jenorożec chyba nie Ent najlepszy
PRZYSTAŃ: Wolałbym Fechmistrza-Paladyna z Clash of Heroes
FORTECA: Władca Ognia, Kapłan Ognia coś takiego
LOCH: chyba mogli by być Bezimienni
NEKROPOLIS:  uwielbiam nowego czempiona
INFERNO: fajny by był jakby wielki potężny sukkub
TWIERDZA: powrót Rok bbyłby lepszy niż cyklop
BOSSOWIE:
AKADEMIA: Tytan
SANKTUARIUM: Wąż wodny/Smok Wodny
SYLWAN: Szmaragdowy Smok
PRZYSTAŃ: Najwyższe Archanioły/Smoki Światła/Świetlny Gryfosmok
FORTECA: nie mam pojęcia
LOCH: Czarny Smok/Mroczny Smok
NEKROPOLIS: Widmo Smok/Duchowy Smok
INFERNO: Arcydiabeł/Arcydemon
TWIERDZA: Rok/Ptak Grzmotu


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 31 Marca 2012, 19:35:36 »
fandor510 to nie jest dobry pomysł, lepiej nic nie zmieniać, tak jest dobrze a mogło być gorzej.   :nono:


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 31 Marca 2012, 19:44:22 »
Uważam że bossowie przypisani do frakcji jeszcze z możliwością ich ich werbunku byli by bardzo fajni. Gdyby bohater mógł mieć jednego i jak go straci mógł by kupić następnego już nie mówię że moc i magia a także droga łez i krwi powinni mieć po jednym bo twórcy są na to zbyt leniwi ale sama idea takich bossów mogła by bardzo fajnie sie prezentować w grze.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 31 Marca 2012, 19:55:16 »
Kirin nie jest płazem!!! Nie jest on nawet smokiem. Kirin pochodzi od chińskiego Qilina zwanego też chińskim jednorożcem. Był on przedstawiany jako kolejne połączenie kilku zwierząt (smocza głowa , reszta koziorożca) lub dziwny koziorożec. Twórcy gry nie mieli po prostu jak nazwać chińskiego smoka, więc sięgnęli do mitologii japońskiej. I dlatego chiński smok nazywa się Kirin.

Pomysł byłby nawet niezły, ale nazwanie tych istot bossami byłoby dziwne. Dobrą nazwą byłoby "Boski Posłaniec", wtedy przypominaliby oni Bogów świata Heroes.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 31 Marca 2012, 19:56:40 »
Rekrutacja Bossów może byłaby dobra, ale ci Czempioni których fandor510 wymienił w ogóle nie pasują. W Akademii zawsze Czempionem powinien być Tytan, itd.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 01 Kwietnia 2012, 08:09:00 »
Nie wiem czy potężny władca burz który w przyszłości miał pokonywać Boskie Istoty które teraz są bossami sam miałby być czempionem.
Z czempionami wymieniłem tylko moje opinie bo wiadomo że ich nie wymienią. Ale gdzie indziej uważam że moje pomysły mogły by pasować.
A teraz zakończmy sprawę KIRINA. Kirin NIE JEST SMOKIEM nawet chińskim, nie jest w ogóle gadem bo jest po części wodnym duchem, więc forma którą przybiera nie odpowiada takim. Kirin nie odpowiada też własnym standardom bo nie jest jednorożcem chińskim. Myślę więc że  najprawdopodobniej jest on płazem.
W sumie moja opinia może wydać  się dziwna ale jakby przyjrzeć się temu bliżej to kto wie.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 01 Kwietnia 2012, 08:26:04 »
Kirin to ... Japoński Browar  ;D http://pl.wikipedia.org/wiki/Browar_Kirin

A jeśli chodzi o stwora z mitologii to : http://pl.wikipedia.org/wiki/Qilin


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 01 Kwietnia 2012, 08:36:52 »
Tak ale tutaj to zupełnie inny stwór i ten browar bardziej pasuje - kirin duch browara czasami zamknięty jak dżin gdy go uwolnisz możesz na nim polecieć i nie przypłacić tego życiem.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 01 Kwietnia 2012, 18:36:59 »
Kirin nie może być płazem, bo ma łuski. Jest duchem wody i tyle w temacie. Ostatecznie może być pół duchem wody, pół gadem. Ent na chempiona stanowczo nie. Może mam uprzedzenia po tym z piątki, który był moim zdaniem beznadziejny, ale w Sylwanie musi być zielony smok, tak samo jak w Lochu czarny. Nie chcę cudów techniki w Cytadeli- jak dla mnie to po prostu nieklimatyczne. W Akademii tytan lub raksasha.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 05 Maja 2012, 13:19:41 »
Smoki powinny być wg mnie tylko w Lochu-Czarne Smoki i w Sylwanie-Zielone Smoki. Ja i tak najbardziej lubię w hirołs V Loch, dlatego to smoki z tego zamku najbardziej mi się podobają. Smok mógłby jeszcze u krasnoludów zostać, ale ten wygląd trzeba by zmienić, bo kompletnie mi się nie podoba. Nekropolia od zawsze miała te kościane smoki i od zawsze uważam, że są one za mało straszne jak na Nekropolis. Dobrze, że w VI to zmieniono, ale już w VI nie grałem, więc nie wiem czy jest lepsza ta nowa jednostka.


IP: Zapisane
Gaspar
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 05 Maja 2012, 16:51:40 »
Dobry pomysł jeśli chodzi o prządki.Tylko długa ta nazwa.Krótsza Namtaru lub jak kto woli Arachne.Moim zdaniem smoki pasują i utrzymują klimat gry.Jeśli było by ich za dużo  no to by szkodziły grze.Smoki które występują :(bez ulepszeń)
-Kościany,
-Zielony,
-Czarny,
chyba tyle. Więc nie przesadzili. Inne stwory :
-Anioł,
-Diabeł,
-Cyklop,
-Behemot,
-Hydra,
-Kirin,
-Tytan,
zawsze więcej można wymyślać ale jest git.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 06 Maja 2012, 22:16:53 »
Smoki powinny być wg mnie tylko w Lochu-Czarne Smoki i w Sylwanie-Zielone Smoki. Ja i tak najbardziej lubię w hirołs V Loch, dlatego to smoki z tego zamku najbardziej mi się podobają. Smok mógłby jeszcze u krasnoludów zostać, ale ten wygląd trzeba by zmienić, bo kompletnie mi się nie podoba. Nekropolia od zawsze miała te kościane smoki i od zawsze uważam, że są one za mało straszne jak na Nekropolis. Dobrze, że w VI to zmieniono, ale już w VI nie grałem, więc nie wiem czy jest lepsza ta nowa jednostka.
Zapomniałeś mój młody przyjacielu, że smoki powinny też być we frakcji Necropolis. A wracając do tematu, to smoki NIGDY nie "niczyły" Heroesów. Dlaczego? Bo to główny "trzon" świata fantasy i ciężko sobie nie wyobrazić świata miecza i magii bez tych majestatycznych istot. A moimi ulubionymi Championami są Dzikie Cyklopy i Kościane smoki. Cyklopy lubię ze względu na umiejętność ataki kilku przeciwników naraz (niestety, także sojuszników), a Kościane smoki za to, że w większej ilości potrafią przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 06 Maja 2012, 22:24:55 »
Owszem czarne smoki i zielone smoki to klasyka. Te dwa rodzaje smoków heroesów napewno nie niszczą, są klimatyczne. Taka ilość smoków (w Sylwanie i w Lochu) jest w sam raz. Jednostki mocne, ładne, nie ma się czego przyczepić. Za to kościane  :huh: Prządki w VI są od nich o niebo lepsze, aczkolwiek gdyby dać miast nich kościanego smoka o podobnych umiejętnościach to by było nieźle. Moim zdaniem smoki niczego nie niszczą, bo to od dzieciństwa moje ulubione baśniowe postacie  ;D


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Albionis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 09 Maja 2012, 21:37:04 »
Czempioni to czempioni, mają być potężne ale nie mogą być to istoty boskie. W H1-4 pasowały ale tutaj powinni zostać zastąpieni.
Fajnie by było jakby twórcy dodali możliwość werbowania bossów bo smoki powinny być bossami.
Najważniejszym dla mnie czempionem jest od początku jest tytan.
Jednakże od początku jego zadaniem miało być przeciwstawienie się smokom więc może i on powinien stać się bossem?
Moim zdaniem najlepszymi jednostkami powinni być:
CZEMPIONI:
AKADEMIA: Rakszasza była by najlepsza
SANKTUARIUM: Kirin to chyba płaz (tak by pasowało)
SYLWAN: Jenorożec chyba nie Ent najlepszy
PRZYSTAŃ: Wolałbym Fechmistrza-Paladyna z Clash of Heroes
FORTECA: Władca Ognia, Kapłan Ognia coś takiego
LOCH: chyba mogli by być Bezimienni
NEKROPOLIS:  uwielbiam nowego czempiona
INFERNO: fajny by był jakby wielki potężny sukkub
TWIERDZA: powrót Rok bbyłby lepszy niż cyklop
BOSSOWIE:
AKADEMIA: Tytan
SANKTUARIUM: Wąż wodny/Smok Wodny
SYLWAN: Szmaragdowy Smok
PRZYSTAŃ: Najwyższe Archanioły/Smoki Światła/Świetlny Gryfosmok
FORTECA: nie mam pojęcia
LOCH: Czarny Smok/Mroczny Smok
NEKROPOLIS: Widmo Smok/Duchowy Smok
INFERNO: Arcydiabeł/Arcydemon
TWIERDZA: Rok/Ptak Grzmotu
W 100% się zgadzam i liczyłbym na Ptaka Gromu w jakimś z dodatków do najnowszych heroes'ów.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 13 Maja 2012, 12:34:07 »
Smoki powinny być wg mnie tylko w Lochu-Czarne Smoki i w Sylwanie-Zielone Smoki. Ja i tak najbardziej lubię w hirołs V Loch, dlatego to smoki z tego zamku najbardziej mi się podobają. Smok mógłby jeszcze u krasnoludów zostać, ale ten wygląd trzeba by zmienić, bo kompletnie mi się nie podoba. Nekropolia od zawsze miała te kościane smoki i od zawsze uważam, że są one za mało straszne jak na Nekropolis. Dobrze, że w VI to zmieniono, ale już w VI nie grałem, więc nie wiem czy jest lepsza ta nowa jednostka.
Zapomniałeś mój młody przyjacielu, że smoki powinny też być we frakcji Necropolis.[...]
Nie zapomniałem, a dlaczego uważam, że smoków nie powinno być w Nekropolis, wytłumaczyłem w swoim poprzednim poście.  :) A poza tym nie mów do mnie młody, skoro jesteś młodszy ode mnie. I według mnie Kościane Smoki to chyba najsłabsza jednostka 7 poziomu w hirołs III i V.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry