Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tawerniany Kącik Artystów ;) (Czytany 111516 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #270 : 27 Listopada 2010, 22:07:43 »
Skoro ja mogę zarzucić temat teraaz, to podaję:

Własne, wymyślone stworzenia fantastyczne
Technika jak zwykle dowolna.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #271 : 27 Listopada 2010, 22:35:57 »
 Excelent :D
Dobra jeszcze słów kilka na 3 prace:
 Rakszasa Maciej - kratka hehehe. Klasyk, obrona strategiczna w wąwozie, na końcu zamek. Góra na końcu jest okrągła, uproszczone. No ale dobra, na początek może być.
 Psychol - jeśli kiedyś mówiłem o zagięciu czasoprzestrzeni...to teraz pobiło wszystko. Picasso się chowa. Ciekawa praca i pomimo iz jest tak barwna i mogło by się zdawać radosne, tajemnicza...to ja się jej boję ;D Z jednej strony mamy wijącą się roślinność, a tu nagle niebieskie że tak ujmę materia która mi osobiście przypomina spekany lód, ból, twarze, oczy, pewnego rodzaju spirala z głową i jej świecący mózg (przynajmniej mi się tak skojarzyło). w ogóle czy mi się zdaje czy tam jest odwrócona do góry nogami zielona głowa kota? Może ja widzę tylko taką trwgę, a w rzeczywistości tam jest wesoło :)
 Andre94nt - Paintowe igraszki :D Zestawienie gór przypomniało mi fortece z H3. No i juz wiemy gdzie jest krzyż ;)


IP: Zapisane

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #272 : 28 Listopada 2010, 11:47:10 »
Po 1: Ja to w gimpie robiłem!
Po 2: Za prace do następnego tematu zabiorę się jeszcze dzisiaj, żeby znowu nie zwlekać.


« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2010, 12:02:00 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #273 : 28 Listopada 2010, 12:14:37 »
Cytat: Belegor
Własne, wymyślone stworzenia fantastyczne

Wszystko fajnie, ale zabrakło paru informacji...;p Może ustalmy to na góra 3 tyg tak jak teraz, czyli do 19 grudnia i maksymalnie 3 wizerunki owych stworzonek.


IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 28 Listopada 2010, 12:25:03 »
Po 1: Ja to w gimpie robiłem!

Wygląda jak Paint. ;D
__________________
Czyste szaleństwo: http://img18.imageshack.us/i/etw426gq47.png/

 Czyste szaleństwo zostało stworzone przez pewnego alchemika, który chciał stworzyć potężną istotę. No i stworzył, tylko że ta istota rozniosła mu chałupę i uciekła.
 Może przybrać dowolny kształt (ten tutaj przedstawiony egzemplarz postanowił zostać zjawą), lecz zwykle lubi kogoś opętać, bo to jest zabawniejsze. Biedak, który został ofiarą szaleństwa, robi to, co zwykle robi szaleniec. Zwalczaniem tych istot zajmuje się grupa składająca się z trzech diabłów i kobitki, przez którą stary Tymienko trafił do psychiatryka.
 Czyste szaleństwo pod względem sposobu zabicia (osinowy kołek) i wstrętu do czosnku przypomina wampiry. Nieważne, jaki przybierze kształt, i tak będzie mu widać jego różowe serce. Trudno go zabić - serce ochrania tarcza w postaci płynnego węża (który też moze zmienić kształt). Jak komuś się uda wbić kołek w serce, to z szaleństwa zostaje fioletowa kałuża.

 Szaleństwo pokolorowano w gimpie.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #275 : 28 Listopada 2010, 13:23:09 »
przystojniak :D za prace piąteczka :D


IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #276 : 29 Listopada 2010, 19:14:08 »
No... Stwór Ani wygląda świetnie, dymne serduszko i uśmieszek chytry.. ;>

No, a jeżeli o mnie - przyznaję, powinnam napisać co ze mną. Miałam ostatnio zawalone tygodnie i nie za bardzo wyrabiam z czymkolwiek. Od kary nawet nie śmiem się odwoływać ;)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #277 : 29 Listopada 2010, 21:15:10 »
Na razie uraczę was wstępnym szkicem, może już na tym etapie ktoś wskaże błędy.
Przez które potem miałbym więcej roboty niż jeśli uda mi się naprawić je na tym etapie.

Ziomuś ten należy do rasy koatrieli i dzięki błogosławieństwu krwi posiada skrzydła. Koatriele to wyalienowana rasa wywodząca się od elfów zamieszkująca wyspę Arand. Posiadają zdolności nadzwyczajnego wpływania na magię.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #278 : 29 Listopada 2010, 23:09:24 »
Moim zdaniem on ma trochę za krótkie czoło - nie ma miejsca na mózg! Trochę wąskie ramię, ale reszta, czyli oczy, różki, nos to miodzio ;]


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : 30 Listopada 2010, 12:35:58 »
 Piesmokowy jeździec. Mówi się że piesmok to połączenie psa i bagiennego smoka, lecz szyderczy najeźdzcy twierdzą ze to zwykłe połączenie kundla z wężem, lecz jaka by prawda nie była, zmuszeni do ucieczki Khaici świetnie ich wykorzystali jako wierzchowce, które ułatwiają im życie i obronę przed najeźdzcami na bagnistych terenach.

 Pteroptile to humanoidy które zawsze pragnęły latać jak ich starożytni przodkowie, dlatego dużo z nich jest dość szalonymi majsterkowiczami, którzy w wolnych chwilach co rusz tworzą to nowe wynalazki. Wraz z przybyciem człowieka nauczyli się także mówić, co zaowocowało w powolne wymieranie ich rodzimego języka. Nazywani są przez nich niedoszłymi Ikaryjczykami.

Wiadomość doklejona: 30 Listopada 2010, 12:44:30
Aha i jeszcze ocena:
 Ani101 - Fajowy stworek. Poproszę takiego jednego na wynos :D Podoba mi się, pomysł i wykonanie. Mina jego też świetna. Bez urazy, ale serce skojarzyło mi się z tym obrazkiem ,,serce Jezusa,, oplecione cierniem ;P No ale to chyba ja mam tylko takie durne skojarzenia. Ja jestem na TAK, Marbas jest na TAK, Lucyferowicz jestem na TAK.
 Ptakuba - W sumie to co Gajko, okej tylko te czoło i lewe ramie maluśkie ;)


« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2010, 12:44:30 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : 30 Listopada 2010, 20:05:28 »
Ptakuba - takie same zastrzeżenia jak wcześniej.

Marbas - łaaa, KHAJIIT! Za khajiita masz już okejkę. :D Piesmoczuś sprawia wrażenie dostojnego i silnego wierzchowca. Pteroptil śmiesznie wygląda, przypomina mi konstrukcje da Vinci. To różowe cosiu z dołu jest super.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : 01 Grudnia 2010, 14:59:13 »
Mój pierwszy stworek Latarnik- Rysowane czarnym długopisem, w którym najlepiej mi chyba wychodzą tak to chyba będzie mój styl. Wszystkie prace robione spontanicznie, bez pomysłu.  ^_^


Drugi obrazek to połączenie kameleona papugi i twarzy.- "Obserious" - ucięło przy skanowaniu napis.

Co do pracy Marbasa oba rysunki są genialne  ;). Ani ten stworek jest dziwaczny ale fajny :)


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2010, 17:36:53 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #282 : 01 Grudnia 2010, 16:12:42 »
Nie wiem co jarasz ale chcę 5 g tego samego.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #283 : 01 Grudnia 2010, 19:33:17 »
Ua, niepotrzebnie napisałam żeby termin trwał 3 tygodnie. xD

Nie wiem czemu, ale patrząc na stwora Ani najpierw moją uwagę zwróciło serce, a dopiero potem jego "ciało". Ale tak jak i reszcie, mnie również duszysko bardzo się podoba. :) (ale serce najbardziej!)

Ptakub - gostek wygląda na demona, ale co on trzyma w zębach..? Papierosa? Patyk? Wykałaczkę?

Marbas - ten piesek przypomina mi trochę z pyska Scooby Doo, ale zarówno za niego jak i kreaturę poniżej chylę Ci naprawdę czoła, głównie za pomysł. No i pteroptil ma fajne buty ;p Chcę takie...xD

Psychol - Przyznaję, że zanim rozpoznałam na obydwu pracach jaki fragment co przypomina, musiałam poprzyglądać się parę minut. Improwizacja każdego szczegółu aż prosi się o owacje, tego to można Ci tylko pozazdrościć.

Ja nie dorzucę niczego specjalnego, co mogłoby przebić powyższe. Ot zwyczajna bestia przypominająca z wyglądu lwa, nie mam pojęcia jak mogłabym ją nazwać. W każdym bądź razie, wampirza natura, nieumarłe stworzenie, za którego przysmak robi krew, obojętnie czyja. Czyli standard. xD

"Chyba widziałem kotecka..."


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #284 : 02 Grudnia 2010, 16:22:18 »
Olwisen, jak zwykle wspaniałe, cud i miodzio, w skali 1/10 oczywiście 9,5/10 ;] . Ja mam ze cztery "szkolne" bestie, ale na kartkach w kratkę, więc pewnie muszę się zmobilizować do narysowania czegoś na czystej kartce z bloku...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry