Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 520 521 522 [523] 524 525 526 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1431831 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7830 : 13 Listopada 2014, 19:35:14 »
Coś tak czułem, że Pączek to jest taki fafarafa  ;>


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7831 : 13 Listopada 2014, 22:36:49 »
Ups wydało się. Podpowiem wam, że klienci są zadowoleni z mojego wytworu.
Jakby ktoś coś chciał dorwać, to pytać o Ponczka i Donatominę.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #7832 : 14 Listopada 2014, 00:23:52 »
http://taktowlasniewyglada.blogspot.com/2014/11/nadchodzi-nadchodzi-marsz-niepodlegosci.html
O Marszu Niepodległości od waszego tomusia!


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7833 : 14 Listopada 2014, 01:02:32 »
Student prawa a taki bitny ;c


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7834 : 15 Listopada 2014, 22:44:11 »
http://www.youtube.com/watch?v=c1nKjhxPxOU&index=6

Konia z rzędem temu, kto zidentyfikuje prawdziwy tytuł, bo nie uwierzę że to OST Fairy Tail.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7835 : 15 Listopada 2014, 23:59:44 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eFcqZ8X2H_s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eFcqZ8X2H_s</a>
A ja się głupi Kazi Szczuki czepiam XDDD

Heheszki ^_^

Za komuny to by spałowali i byłby spokój, a tu czterech biednych chłopa targa za kopyta... No wstyd. I na kręgosłup niezdrowe, bo ostatnio czytałem, że takie obciążenia to akurat mogą powodować potem różne problemy generalnie. Jak nie wierzycie to weźcie sobie poczytajcie artykuły w internecie i macie wszystko rozpisane. Jak jesteście młodzi to wiadomo, mnie to nie dotyczy, ja jestem zdrowy i w ogóle wszystko u mnie cacy. Ale to tak się tylko wydaje. A kiedy zaczynacie podejrzewać, że jednak z plecykami nie jest wszystko gitez, to się okazuje, że na leczenie to już jest za późno i teraz można tylko łagodzić objawy. A na starość jest jeszcze gorzej. Chichrajcie się do woli. Przestaniecie i to szybciej niż się wam wydaje.


« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2014, 00:02:37 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #7836 : 16 Listopada 2014, 09:38:24 »
http://taktowlasniewyglada.blogspot.com/2014/11/o-utopii-swiata-miosci-i-pokoju.html
O dostępie do broni i o pacyfizmie jako takim. Zapraszam!


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #7837 : 16 Listopada 2014, 09:45:00 »
Hm. Ja również uważam, że w Polsce powinniśmy mieć dostęp do broni w sposób legalny i uznawany przez prawo. Argumenty będące przeciw są takie same jak w przypadku elektrowni atomowej - "nie chcemy bo jak coś się stanie, to będzie ała." Racja, święta racja. Ludzie jednak zapominają, że Polska jest otoczona reaktorami czy tego chcemy, czy nie.

Podobnie jest w przypadku broni. Nawet sobie nie zdajemy sprawy, ile osób codziennie mijamy na ulicy, które mają przy sobie broń.

EDIT:
@Fast - nie wiem skąd to wziąłeś, ale genialne na swój sposób :D


« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2014, 09:47:04 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7838 : 16 Listopada 2014, 12:59:27 »
@Laxx

To autentyg :D Takie idiotki chodzą po Ziemi.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7839 : 16 Listopada 2014, 13:40:34 »
Ludzie, przecie to Femen jest. Nie mówcie, że pierwszy raz o tych kobietach słyszycie. Przecież one od dawna takie idiotyzmy odwalają.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7840 : 16 Listopada 2014, 17:42:21 »
Z kim ja tu w ogóle siedzę.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #7841 : 16 Listopada 2014, 18:49:42 »
PRĄCIÓW STO
https://www.youtube.com/watch?v=Srl361aarkc&feature=youtu.be


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #7842 : 23 Listopada 2014, 20:38:41 »
http://taktowlasniewyglada.blogspot.com/2014/11/reanimacja-trupa.html
nowa notka, zapraszam :)


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7843 : 23 Listopada 2014, 21:13:32 »
Pozwolę sobie skomntować.

Te wszystkie Twoje kontrowersyjne i absurdalne (bo nie mają szansy zainstnieć) pomysły, ja zastąpiłbym jednym, konkretnym, znanym z naszej historii.

Mianowicie - dać władzę tym, którzy mają pojęcie o tym co robią.
Jeżeli upieramy się już przy demokracji (zabawna rzecz... z jednej strony mówisz, że jesteś zwolennikiem monarchii, a z drugiej, żeby znieść w przypadku demokracji cenzus wieku. Masz rozstrzał jak stąd do Krakowa i to przez Londyn, Bukareszt i Tokyo) to ja dałbym prawa wyborcze tylko tym, którzy - nie wczuwam się w temat, więc idę po prostu za konstytucją kwietniową i fragmencie o senacie - mają wykształcenie średnie/wyższe (czyli istnieje % większa szansa, że mieli coś na lekcjach WOS-u i głupie postulaty w stylu: ,,zniesiemy ubóstwo ustawą" nie wpłyną na ich głos) + jakieś zasługi / obdarzeni są ,,zaufaniem". Wiesz o czym mówię.

Poza tym - zadałeś pytanie czy demokracja jest dobra - pozwolę sobie wytrzeć mordę znanym powiedzonkiem - ,,nie jest doskonała, ale nie wymyślono jeszcze niczego lepszego". Drugie powiedzonko - ,,demokracja to rządy większości, a większość jest głupia, bo elita z samego założenia jest ELITARNA i stanowi niewielką część społeczeństwa". Wracając jednak do myśli głównej - gdyby prawa głosu mieli ludzie z nieco wyższym ,,wykształceniem", a za tym również [naiwny jestem wiem] szerszymi horyzontami myślowymi - politycy musieliby inaczej ich traktować. Debilom wystarczy obiecać, że np. będą więcej zarabiać (nie wspominając, że za te same zakupy zapłacą po podwyżce zamiast 100 zł, to 140 zł xd ), a gdyby [tak mi się to widzi przynajmniej] musieli oni brać poprawkę na wiatr, na to że odbiorca ich postulatów i kampanii dysponuje [z reguły] dwoma sprawnymi półkulami mózgowymi, musiałby wejść na nieco wyższy poziom retoryki, jednocześnie licząc się z tym, że zostanie on rozliczony.

Przy okazji - zmieniłbym kompletnie wymiar sprawiedliwości, bo polskie prawo przeważnie śmieszy, a czasem też smuci.

Dalej - cenzus wieku - zachować, zachować i jeszcze raz zachować. Tak zwana mlllllooodzież to woda na młyn dla takich jednostrzałowych partii jak chociażby Twój Ruch, czy [zwolennicy tego pierwszego chcieliby żebym go tu umieścił] Kongres Nowej Prawicy. Ja bym ten cenzus nawet podwyższył do 20 lat, albo i więcej. Niech o tym kto będzie trzymał władzę i wpływał np. na gospodarkę decydują osoby, które już pierwsze pieniądze w życiu zarobiły, a nie dostawały regularnie od starszyzny. To widoczne zwłaszcza w przypadku korwitalibów, którym bliżej do anarchokapitalistów niż liberałów z prawdziwego zdarzenia.

Cytuj
Moja, wariacka poniekąd, interpretacja tej łacińskiej sentencji. Czy urzędnicy, budżetówka i inni, którzy żyją za kasę od państwa, powinni mieć prawo głosu? Z jednej strony, w czym taki urzędnik jest gorszy od zwykłego obywatela? Ale z drugiej, czy on aby nie zagłosuje we własnym interesie, zamiast w interesie narodu? Czy to nie przez dbanie o własny interes Polska wpadła pod jarzmo zaborców na 123 lata?
Coś w tym jest. Ale tylko coś i niewielkie, wynikające z obecnej sytuacji w Polsce = przeładowanie urzędnikami, itd. Imo na podobnej zasadzie prawa wyborcze można odebrać wielu innym ludziom. Lewa strona barykady czasami np. sugeruje odebranie praw wyborczych księżom, jako ,,ludziom Boga" [więc w sumie jakim prawem mieliby brać udział w rządzeniu państwem? Pełen rozdział winien być!].



IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #7844 : 26 Listopada 2014, 16:26:47 »
http://www.fiveminutes.gs/
ŁAPTA, taka wczuciowa się gierka z dobrą muzyką ... o zombie.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 520 521 522 [523] 524 525 526 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry