Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Polecam PLZS! (Czytany 2219 razy)
Santriel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 20 Sierpnia 2008, 13:23:18 »



Pragnę zaprosić Was do gry w Polską Legendę Zielonego Smoka:
www.lotGD.pl

Lubisz nabijać kolejne poziomy, zdobywać przedmioty i handlować nimi, walczyć z potworami, ulepszać ekwipunek oraz sprawdzać swoje siły z innymi graczami?
A może cenisz sobie klimat, odgrywanie postaci, bądź jesteś fanem sesji rpg?

Na lotGD znajdziesz to wszystko oraz o wiele więcej!


Polska Legenda Zielonego Smoka to między innymi nieustannie rozwijająca się od 2006 roku, darmowa gra przez przeglądarkę.
Aby za grać, nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy połączenie z internetem oraz dowolna przeglądarka, choć zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox.

Obecnie mamy 2 serwery: pierwszy w sam raz dla fanów gier mmorpg, drugi zaś idealny dla entuzjastów sesji rpg, jednakże oba serwery zawierają wiele wspólnych cech, dlatego też warto zagrać na jednym i drugim!


Serwer Nowej Ery powstał 1 kwietnia 2008 roku. Jest to swego rodzaju eksperyment, opierające się na przetworzeniu dotychczasowej wersji na grę w stylu mmorpg. Umożliwia on osiągnięcie aż 300 poziomów, gromadzenie przedmiotów wypadających z potworów, handel pomiędzy graczami, ulepszanie broni i zbroi, wojny gildii, walki pomiędzy graczami (pvp), questy, rozwijanie swoich umiejętności (skilli)  i wiele, wiele innych! Aktualnie w planach mamy także utworzenie takich możliwości, jak: podział zbroi na wiele części, możliwość tworzenia własnych akcesoriów za pomocą kombinacji, gromadzenie materiałów, system zatrudnienia się do pracy, arena walk online i kilkanaście innych opcji, ale zawsze możesz nam coś nowego podpowiedzieć, czy też zaproponować!

lotGD to nie tylko gra, ale także miejsce zamieszkiwane przez ludzi inteligentnych, pomysłowych, czarujących i mających w sobie 'to coś'. Na serwerze Starej Ery bywają w dużej mierze miłośnicy sesji rpg, dlatego też staramy się utrzymywać tam odpowiedni klimat oraz tworzymy specjalne miejsca i scenerie, odpowiednie dla tego typu potyczek słownych. Nie znaczy to jednak, iż Stara Era to tylko gra słów. Po osiągnięciu 15 poziomu, gracz staje przed możliwością pojedynku ze smokiem. W wypadku pokonania bestii, gracz wraca do 1 poziomu i przechodzi częściowy reset. Im więcej smoków dany gracz ubije, tym potężniejszy się stanie.


Obie krainy przez cały czas rozwijane są przez Załogę Smoka, powołaną z imienia Króla Libernendila, a także przez wszystkich ambitnych i pomocnych graczy. Oprócz serwerów, gracze mogą wymienić swoje zdania i porady na forum, wysyłać swoje zdjęcia do specjalnej galerii wojowników, wspólnie tworzyć i uzupełniać Smokopedię (wikipedia na temat lotGD), czy też pisać i czytać artykuły do DragoNews - czasopisma lotGD.



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Sierpnia 2008, 16:55:54 »
Ile płacą ci za spamowanie tym każdego większego fora?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Sierpnia 2008, 18:10:49 »
Facet ma prawo założyć taki temat ( do tego jest przecież dział inne gry - on-line )
Ja tam w to nie będę grał, bo nie mam czasu na takie bzdury


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 20 Sierpnia 2008, 18:39:37 »
Ja wiem, że ma prawo, ale to jakiś koleś z supportu gry, który na wszystkich forach które znajdzie na topliście pisze identyczny temat.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Santriel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21 Sierpnia 2008, 09:57:03 »
Ekhm. Ochotnik grający w lotgd przez prawie rok, jedynie pomagający przy reklamie.
Panie Ptakuba - miło, że zwrócił Pan uwagę na to, że mam do tego prawo. Tematy są identyczne z prostej przyczyny - zostały napisane przez administratora, gdzie uwzględnił on wszystkie możliwości "Legendy", znów ja mógłbym pominąć ważna kwestię.
Nie szukam na toplistach, lecz na forach gier, które sam uwielbiam. 
I proszę się nie bać, nie płacą, bo i po co? Jak wspomniałem wcześniej, robię to z czystej chęci pomocy :)
Zehir15 - nikogo nie zmuszam do gry, więc nikt nie musi wiedzieć, że nie ma Pan czasu. Nie trzeba się ( przynajmniej mi) tłumaczyć ;)

Jak widać, to reklama. Oczywistą rzeczą, że jej zadaniem jest przyciaganie nowych użytkowników. A nóż ktoś znudzony innymi browserówkami, w których by coś osiagnąć, trzeba płacić, znajdzie tutaj coś dla siebie? Każdy kij ma dwa końce.
Gdyby lotgd nie było tego warte, napewno ten temat by nie istniał.

Niemniej jednak pozdrawiam serdecznie!  :D



« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2008, 09:59:07 wysłane przez Santriel » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 21 Sierpnia 2008, 10:49:36 »
Ok, ok, pytałem tylko, ile ci płacą xD Swoją drogą całkiem nieźle wykorzystałeś ten powyższy post do dalszego reklamowania się :P Nienaganna kultura, mówienie, że gra jest warta spamowania tym każdego fora jakie się znajdzie... Zagrałbym, gdyby nie to, że tekstówki wszelakie dawno mi się znudziły, ale wejdę na stronę.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry