Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250668 razy)
Falkan

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 10 Lipca 2011, 19:21:49 »
Preferuje 5v5, ale częściej gram trójki. Trynda, Jax, Morde... wszystkim po trochu :D


IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 10 Lipca 2011, 22:58:51 »
Prosiłbym o zgodę na otworzenie tematu "Tworzymy bohaterów do LoL'a". Jak już jest dyskusja to się włączę. Ja otóż preferuje 5vs5, gdyż tam po prostu lepiej wszystko ogarniam. Mimo iż gram już trochę czasu to wciąż jestem słaby i gram tylko z 3 rozgrywki dziennie. Jednak nawet jeśli ktoś gra słabo, to gra wciąga.
Obecnie mam tylko trzech championów- Shaco, Le blanc i Fiddlesticksa. Teraz można grać też darmowo Galiem, który bardzo mi się spodobał. Przy okazji, znacie jakiś dobry bulid dla Shaco junglera?
PS. Hells, jakim cudem Karthus może junglować?!


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 10 Lipca 2011, 23:21:17 »
Wiesz, są takie przypadki. Na przykład jak masz full runki na regenerację życia albo ew. połączone to z ap i na skilla nr. jeden bierzesz to wokół Karthusa to masz junglera. Chyba coś takiego. No ale żeby Karthusem junglować to trzeba być niesamowicie ogarnięty.

Wilku, jeśli taka inicjatywa powstanie to wam dam moich 2 champów, których mam zamieszczonych na oficjalnym Polskim Forum LoL'a.


IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 11 Lipca 2011, 09:47:10 »
Ja mam jednego napisanego i kilku w głowie. I właśnie w sprawie jednej z moich postaci, jakie byłoby maximum dodawanej prędkości przez zdolność pasywną?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 11 Lipca 2011, 11:48:17 »
Mógłbyś dać jakiś początkowy stan i może tam dodatkowy 1% co 2 poziomy.


IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 11 Lipca 2011, 12:57:15 »
To wiem, tylko jaki to byłby bonus? Może 10? może 50? Po prostu ile żeby to nie było przepakowane?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 11 Lipca 2011, 13:47:29 »
To daj se 10+1 za każde 2 lv postaci. Tak ci krotko to opiszę.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 11 Lipca 2011, 14:29:34 »
Karthusem tak naprawdę jungluje się prosto, wystarczy, że masz Smite'a, trochę AP z run na początek i ktoś zpulluje golema z buffem żebyś mógł go zabić, a jungluje się prosto, głównie z powodu całkiem ładnego dmg obszarowego z Lay Waste, którym można spamować poniżej sekundy...Tylko oczywiście to jest raczej wybór na Co-Opy i customy, w normalu bym nie próbował tej taktyki. ;P

A co do wilkowej propozycji - w sumie można, ale raczej w Hyde Parku, w dziale, w którym postów nie nalicza. Pogaduchach na ten przykład.
Over and out.


IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 11 Lipca 2011, 22:23:47 »
Ok, dzięki, już otwieram. Napiszę jeszcze coś jeszcze żeby nie było że post za krótki. Otóż jak na ogół wygląda ten świat, w którym mieszkają ci wszyscy bohaterowie?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 12 Lipca 2011, 08:10:31 »
W Świecie Valoran (Są to bodajże lochy Noxus, na pewno lochy w każdym bądź razie) stoi sobie duży budynek nazwany Institute of War. Mieszkają w nim wszyscy należący do League. Kiedy przywoływacz przywoła postać ta albo chyba znika z Institute, albo jest niedostępna. Oczywiście w praktyce zajęcie dla całego servera na przykład Mastera Yi byłoby niemożliwe, ale tak to chyba wygląda.


IP: Zapisane
Wiolonczelista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 17 Lipca 2011, 22:21:24 »
O tym ich epickim świecie można wiele się dowiedzieć czytając historie niektórych postaci (np. Karmy, która łagodziła spory na jakiejś wojnie, czy coś takiego). Sam bardzo lubie je czytać, ponieważ często naprawde są ciekawe i dość oryginalne. Oczywiście niektóre historie odnoszą się tylko do postaci, ale gdyby ktoś się tym zajął, może udałoby mu się zebrać tyle informacji, by stworzyć coś jak historia tego świata.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 18 Lipca 2011, 00:20:33 »
Tragedia, nie umiem w to grać, wyzywają mnie od ''nubuw'' , i nie mogę zagrać trollem, spaczo-entem, Nasusem, Olafem,ani Udyrem, nie wiem nawet jak ich wybrać. Więc muszę grać krokodylem, który na szczęście nie jest w sumie zły(chyba). A wisienką na torcie jest 20 minutowe czekanie na zalogowanie.

Może ktoś wie jak ich wybrać?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 18 Lipca 2011, 08:25:44 »
Emm...Musisz ich najpierw kupić? :P Obok przycisku prowadzącego do profilu jest też taki pomarańczowy ze skrzynką, on Cię wrzuca do Store i ta możesz kupować bohaterów za IP lub RP. Z tych co wymieniłeś, Nasus jest najtańszy, później są Olaf i Udyr, po nich zaś troll i wreszcie najdroższy Maokai.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 18 Lipca 2011, 11:51:12 »
Regethcie (?) we wtorek będą nowi championi, i liczę, że którykolwiek z wymienionych przez ciebie będzie (Rzygać się chce Caitlyn i Sivir) dodany za free. Swoją drogą z tych, co wymieniłeś to najłatwiejszą opcją będzie Nasus. Wpakujesz u niego Trinity Force, Manamune'a, Phantom Dancera  i gra się kończy już zazwyczaj. Popatrz sobie na tych bohaterów, bo na nich się najłatwiej nauczyć gry. Takie chyba najtańsze i najprostsze:
Ashe
Ryze
Master Yi
Nunu
Są to po kolei Łucznik (Ranged), Mag (Mage), Wojownik taki walczący wręcz (Melee o ile się nie mylę) i taki troszkę tankowaty yeti (Offtank/Tank). Heeeels! Jakbym coś tu źle napisał, to weź mnie popraw.

No a to, że wyzywają cię od nubów to już zależy od twojego lv. Do 5 poziomu masz 75% szans, że spotkasz jakiegoś weterana, co robi sobie tak zwane "refferale". Potem już raczej grasz z początkującymi. Jeśli zacząłeś z biegu i olałeś samouczek to przykro mi, ale mają rację, bo co jak co, ale League of Legends nie opanujesz z biegu, to nie Metin czy jakieś inne badziewie tego typu. Napisz, że dopiero zacząłeś i albo to zrozumieją i postarają się pomóc, albo okażą się tępakami, którzy zapomnieli, że sami kiedyś zaczynali.

Wiesz co? Ja lubię poznawać nowych graczy, podaj mi swój nick, to zagramy może tak 27 Lipca (No chyba, że ci nie przeszkadza po 1-2 grach po północy). Nauczę cię coś może chyba, albo jak ja ci nie pasuję, to pisz do Hellsa/Nimroda. Oni mają więcej wygranych ode mnie. Zwłaszcza Nimrod no-life je****!!!

Bez obrazy Nimrodziu  :P.

EDIT: RENEKTON wymiataaaaaa! Nie jest dobry, jest re-we-la-cyj-ny! Znaczy... fajny jest. No w kazdym bądź razie łatwo się na nim nauczyć gry.


« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2011, 11:57:28 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 18 Lipca 2011, 13:25:03 »
...Co nie zmienia faktu, że Nasus i tak bije Renektona. ;P Zresztą zaprezentuję Wam dialog miedzy [N]asusem a dowolnym [M]elee DPSem.

M - Nasus! Jesteś mój! HUASHUASHUAS!
N - . . .
M - *używa każdego buffa jakiego ma i w ogóle wszystkiego aby zabić Nasusa swoimi autoatackami*
N - Wither na twarz, BIJACZ! *rzuca Wither na Melee DPSa*

Melee DPS biega i atakuje jakby chciał a nie mógł. Nasus odpala ulti (NIGDFY NIE PODCHODZCIE SAMEMU DO NASUSA Z ODPALONYM ULTI!), przywołuje SPirit Fire i trzaska za 1000 dmg z Siphoning Strike'a. Melee DPS umiera w ciągu 5 sekund.

N - ^_^
M - Nienawidzę Cię Ty ******** ******* *******!

No, ale podaj Regeth swój nick, trochę CIę podszkolimy. I radzę Ci mocno, zagraj Battle Training, dostaniesz za niego 500 IP - wystarczająco, by kupić jednego z najtańszych bohaterów.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry