Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
MU Online (Czytany 13825 razy)
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 04 Lipca 2007, 12:10:53 »
Właściwie jest Tibia w 3D tzw. The Outcast. Niestety za nia trzeba placic abonament.


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 04 Lipca 2007, 13:07:41 »
Nie urazajac nikogo MU kojazy mi sie z krowami MUUUU!!!


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 04 Lipca 2007, 14:18:36 »
To co Tobiasz grałeś w MU i sadzisz ze jesteś kozak co ty wogóle wiesz o tej gierce jak ona jest po angielsku do takich gierek trzeba mieć mózg. Ja grałem w MU dawno temu no prawda grafika jest fajna i gierka nawet wciąga no ale na "słabsze" kompy bez urazy do nikogo ona nie wejdzie. No ale skacze już gadać o MU bo prawda grałem ale dawno temu i już może za bardzo nie kojarzę faktów. Ale co to jest za porównanie według Ciebie ze wszystkie gry

Cytuj
każda gra MMORPG będzie lipna bo każda na tym samym się opiera


to jak ty tak sadzisz to może powinieneś sie wrócić i znów zacząć grać w The SIMS jak moja młodsza siostra Ola (lat 10)


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 04 Lipca 2007, 15:29:36 »
Cytuj
To co Tobiasz grałeś w MU i sadzisz ze jesteś kozak co ty wogóle wiesz o tej gierce jak ona jest po angielsku do takich gierek trzeba mieć mózg. Ja grałem w MU dawno temu no prawda grafika jest fajna i gierka nawet wciąga no ale na "słabsze" kompy bez urazy do nikogo ona nie wejdzie. No ale skacze już gadać o MU bo prawda grałem ale dawno temu i już może za bardzo nie kojarzę faktów. Ale co to jest za porównanie według Ciebie ze wszystkie gry

Cytuj
każda gra MMORPG będzie lipna bo każda na tym samym się opiera

to jak ty tak sadzisz to może powinieneś sie wrócić i znów zacząć grać w The SIMS jak moja młodsza siostra Ola (lat 10)
[snapback]7750[/snapback]
Znam angielski lepiej niż tobie się wydaje. Zresztą nie chcę się zniżyć do twojego poziomu. Idź graj w Tibie! Gra w sam raz dla takich jak ty. The Sims jest dla normalnych ludzi, a Tibia dla poparańców. Już wiem dlaczego tak mocno lubisz Tibie i MU Online. Bo tam nie trzeba za bardzo myśleć, a w normalnych grach jest to wymagane. Zachowujesz się jak dziecko próbując bezsensownie się mścić stawiając opór.


« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2007, 15:31:24 wysłane przez Tobiasz » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 04 Lipca 2007, 15:59:13 »
Cytuj
Znam angielski lepiej niż tobie się wydaje.


porobably jur inglisz is wel dan

Cytuj
Zresztą nie chcę się zniżyć do twojego poziomu.


poziomy to zostaw dla architektów, akurat czy Ty jesteś wyżej to bym się zastanawiał

Cytuj
Idź graj w Tibie! Gra w sam raz dla takich jak ty.


odezwał się Guild Wars'owiec

Cytuj
The Sims jest dla normalnych ludzi,

 /lol/

Cytuj
Tibia dla poparańców

sam do tego doszedłeś? nie wierze

Cytuj
uż wiem dlaczego tak mocno lubisz Tibie i MU Online. Bo tam nie trzeba za bardzo myśleć,

i patrz nawet samo nie myślenie Cie zaczęło przerastać skoro odszedłeś od Tibii

Cytuj
Zachowujesz się jak dziecko próbując bezsensownie się mścić stawiając opór.

dobrze panie dorosły poprosimy Rasti'ego żeby przestał, Ty się natomiast zachowujesz dokładnie tak jak powinieneś, na sugestie "jesteś głupi" odpowiadasz "a właśnie że ty jesteś głupi" ... tyle że to Rasti ma racje a nie Ty....


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 04 Lipca 2007, 16:08:20 »
No Luk co zrobiłeś :P ja chciałem mu odpisać pierwszy :P

Ale ok w tym temacie nie będę poruszał inteligenci niektórych a po za tym ja tego nie biorę z kosmosu tylko wszystko sie widzi.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 04 Lipca 2007, 17:22:30 »
Tobiasz jak ci coś nie pasuję to nie rób takich głupich tematów nie krytykuj innych do jasnej cholery.Mi się ta gra podoba a jak wam nie to trudno i nie wypowiadam się więcej.
W diablo 2 grałem i nawet mam oryginał więc nie mów że mnie nie stać.Jeśli coś źle zrozumiałem to jajo mnie to obchodzi.




IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 05 Lipca 2007, 13:59:06 »
jeśli możecie to pomóżcie człowiekowi w potrzebie ściągnąłem sobie to i wszedłem żeby sie zarejestrować i wyskakuje mi to:ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.


IP: Zapisane
Woogy

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 05 Lipca 2007, 14:07:23 »
Nie wiem co to jest... I raczej się nie mam zamiaru dowiadywać, chiociażby z uwagi na pierwsze posty (czyli np. że jest nudna jak flaki z olejem XD)...


IP: Zapisane
Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 05 Lipca 2007, 14:22:29 »
Cytuj
Nie wiem co to jest... I raczej się nie mam zamiaru dowiadywać, chiociażby z uwagi na pierwsze posty (czyli np. że jest nudna jak flaki z olejem XD)...
[snapback]7821[/snapback]
to chociaż napisz jak to odpalić  /getlost/


IP: Zapisane
RGooD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 10 Lipca 2007, 11:50:27 »
Napisze tyle, że gra jest faktycznie dość nudnawa miałem z nią styczność obecnie męcze WoW i nie ma porównania. Niestety gra jest pod kontrolą K2, tą firme powinni wysadzić w powietrze bo ma najgorszy support w całym świecie online. Jeśli ktoś grał w Knight Online będzie wiedział o co chodzi. Jedyny plus gry jest taki, że naprawde jest Free to play i nic więcej. A co do towrzenia acc to prawdopodobnie jest to błąd strony jak to częto bywa z grami pod egidą K2 i trzbea poczekać aż ktoś sobie przypomni o tym i naprawii. Dodam tylko że w Knights zajeło im to jakies 3-4 miesiące ;)


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 15 Lipca 2007, 15:56:19 »
a ja lubie grac w MU najlepsza postac MG (taka mam) 346 lvl


IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
RGooD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 15 Lipca 2007, 16:01:58 »
To gratuluje fanatyzmu ja zrobiłem coś kolo 80 lvlu i już miałem dość ;)


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 16 Lipca 2007, 13:40:28 »
Ta gra jest prostsza niż Tibia. Level 20 można nabić w minute. Gry MMORPG są dla takich ludzi co nie mają nic lepszego do roboty.


IP: Zapisane
ILS

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 28 Lipca 2007, 17:11:18 »
głałam w Mu online dłuuugo, ale gdy zmienili nazwy serverów, i inne pierdoły wkroczyły do gry, a K2 przejeło gre, szybko zdecydowałam, że przestane w to grać... i plotki (nie wiem czy prawdziwe, teraz w to nie gram, więc nie wiem) że gra jest płatna całkowicie mnie zniecheciły. oraz screeny, na których widze rzeczy jak na jakimś privie. szybciej bym zaczeła grać na serverze pryatnym, niż na terażniejszym globalu. a szkoda, bo miałam konto z 3 postaciami, a każda powyżej 100 lvlu...


IP: Zapisane
W tym wszystkim chodzi o krew[/span], [span style=\'color:gray\']pot[/span] i [span style=\'color:blue\']łzy...
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry