Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 206 207 208 [209] 210 211 212 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429939 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3120 : 01 Maja 2010, 16:56:27 »
Cóż może ja zacznę jakiś ciekawy temat:
Czy czytał ktoś z was już "Zaginiony Symbol" Dana Browna,3 tom serii o Profesorze Symboli Religijnych Robercie Langdonie.
Jakie są wasze opinie na temat tegoż tomu?


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3121 : 01 Maja 2010, 17:49:39 »
Nie, dzięki ;)

Założyłam konto na NK!!! xD

NK???!! ;|


A co to ?

Facebook- to takie NK tylko że światowe ;)

Poza ty mym śledzik nie jest taki ZUY jak wam sie wydaje(można przecież go zwinąć ;) ) jest dobry do wysłania szybkiej wiadomości dla znajomych ;)


« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2010, 17:51:47 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3122 : 01 Maja 2010, 22:28:05 »
OMG...
MuFFicie o tym SłITTTaśnym poRRtalu. XD XP :P


A na serio to siedlisko dzieci neo i pokemonów wszystkich rodzajów.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #3123 : 02 Maja 2010, 08:53:22 »
 Chyba mylisz NK z epulsem. Na NK dzieci neo nie zwalają sie tak często na profil i nie zasmiecaja komentarzami typu ,,byłam zapraszam do siebie,, :P Przynajmniej ja nie natrafiłem na takich ludków :)


IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3124 : 02 Maja 2010, 11:18:36 »
Wierz mi, jest tam ich odgroma. Tam trwają wyścigi, kto ma więcej znajomych na koncie. Wystarczy że raz się kogś widziało, lub słyszało, że ktoś jest czyimś krewnym i już wysyła do niego zaproszenie na konto. Dla mnie to załamka. Ja tam wolę mieć mało, ale wiernych i dobrych w realu, niz setki, tysiące byle jakich i zniewiadomo skąd na tej naszej klasie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3125 : 02 Maja 2010, 11:48:39 »
Taaaak... zgadzam się z opinią poprzednika.. Jak już mi się zdarzy że wejdę w to siedlisko tandety i głupoty to później aż człowieka ciarki przechodzą. Już szczytem dla mnie jest robienie sobie zdjęć w lustrze, łyżce , folii aluminiowej, albo Bóg jeden wie w czym jeszcze...... powoli zaczynam się zastaniawiac dlaczego nie zmienią nazwy portalu?? np. Słitaśne Fociee XDDDD loVvvVVciam muach :****  lepiej by pasowało :P


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3126 : 02 Maja 2010, 14:32:00 »
Bo idea została ta sama- jeszcze jakims cudem dawni znajomi się odnajdują w tym.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #3127 : 13 Czerwca 2010, 20:30:31 »
Mam pewien problem!Chodzi o to że piszę nową rasę i nie mam pomysłu na 5 pozom.Część mego dzieła jest w nowych rasach i czytajcie post z czterema poziomami bo wprowadziłem w nim modyfikacje do pierwszego i dwie nowe jednostki.Poziom VI to jakaś latająca maszyna a VII to Ksegrim w maszynie o czterech nogach pająka{jeśli chcesz napisać to co myślę że chcesz napisać to tego nie pisz bo o tym wiem Spromultis}będący też magiem, jeśli chodzi o drugiego strzelca może to być poziom VI lub V.Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3128 : 13 Czerwca 2010, 21:55:49 »
Tu przypomina mi się Red Alert 2 i ruska jednostka, żołnierza strzelająca wiązką promieni radioaktywnych. Co byś za tym powiedział na bomardiera strzelającego bombami, wypełnionymi trującymi gazami, ulepszenie to artylerzysta- bombardier z wielkim działem, a alternatytwa to prochowiec (rzuca bombami owiększym polu rażenia, lecz bez trujących gazów).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #3129 : 14 Czerwca 2010, 15:44:25 »
tak,tak wiem tych pomysłów miałem mnóstwo ale zapomniałeś że muszą być 3 duże istoty a tu są dwie VI i VII poziom.Ale rozważę jeszcze wsadzenie go do jakiejś maszyny.Tak w ogóle warunki tej jednostki:
-Lepiej nie strzelająca ale może być{pojawiły się zmiany}
-koniecznie duża
-nie magiczna
-i najlepiej nie ksegrim że by było więcej stworzeń fantastycznych a nie jak krasnale
te warunki są najważniejsze


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3130 : 14 Czerwca 2010, 17:48:59 »
Red Alert 2 i ruska jednostka, żołnierza strzelająca wiązką promieni radioaktywnych
DESOLATOR READY
SCORCHE EARTH!
Iracka jednostka, jedna z najciekawszych w grze.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3131 : 26 Czerwca 2010, 16:53:56 »
Mam pytanie, próbuje zebrać każdy rodzaj magi, który poznało dzienne światło. Proszę o podanie każdego rodzaju, byłbym wdzięczny ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3132 : 26 Czerwca 2010, 18:25:59 »
Np: magia ognia, wody, itd. jakie jeszcze?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3133 : 26 Czerwca 2010, 18:37:23 »
Po co ci te magie?


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3134 : 26 Czerwca 2010, 18:41:22 »
Jedziemy po kolei:
-domeny:roślin, zwierząt, czasu, śmierci, snu, umysłu, wody, ognia, ziemi, powietrza, nekromancji, zagłady, lasu, chwały(?), głuszy, dominacji, egzorcyzmy, inwokacje, inkwizycji(?), mistycyzmu, pędu, szaleństwa, tworzenia, umysłu, wieszczenia, wezwania, wspólnoty(?), zarazy, choroby, prawa, wojny, dobra, chaosu, zła, słońca, ochrony, oszustwa, leczenia, siły, zniszczenia, wiedzy, magii, psioniki, bestii, metalu, niebios, światła, życia

Źródło: D&D, WFB
Resztę dopiszę, jak będzie mi się chciało


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2010, 18:46:38 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 206 207 208 [209] 210 211 212 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry