Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 233 234 235 [236] 237 238 239 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429846 razy)
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #3525 : 28 Sierpnia 2010, 21:56:37 »
Ciebie nikt o zdanie nie pytał  :phi:  :-X


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3526 : 28 Sierpnia 2010, 22:23:59 »
Ciebie nikt o zdanie nie pytał  :phi:  :-X
Spokojnie, nie jestem jakimś upiorem, tylko widmem, który co 2 osobę upomina, mam prawo komentować, byle by nie spamić i nikogo nie obrażać, a to obrazom nie było.. :haha:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3527 : 28 Sierpnia 2010, 22:30:52 »
@Hadrian
No u ciebie z ortografią też są problemy :P (przecierz)


@sircaptain
Jak najbardziej na tę karę zasługujesz. Notorycznie i z premedytacją łamiesz regulamin, nie zważając wcześniej na konsekwencję, a później prosisz o odwołanie bana.

Edit: Faktycznie, to był jego błąd.


« Ostatnia zmiana: 29 Sierpnia 2010, 11:04:47 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3528 : 28 Sierpnia 2010, 22:48:55 »
OMG, patrzcie to:
http://img685.imageshack.us/img685/3982/oeszty.png
Normalnie rekord, gorący wątek, aż się pali!

@Sylath

Hej! Nie dogryzaj mi ;)
EDYT: To nie mój błąd tylko Sirca!


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2010, 22:56:20 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3529 : 28 Sierpnia 2010, 22:53:46 »
Nie za dobrze. Większość daje tak idiotyczne pytanie, że szkoda gadać. Większość z nich już była wyjaśniona przez producentów. Są też inne, takie, po których byśmy się ośmieszyli, np. "Czy jest możliwość aby heros mógł mieć więcej niż 7 oddziałów?", "Czy bohaterowie tacy jak Raelag, Findan Zehir itp.  będą wyglądali jak w Heroes V".

A i nie miałem zamiaru ci dogryźć, tylko chciałem, żebyś poprawił błąd  :P.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2010, 22:59:31 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3530 : 28 Sierpnia 2010, 23:36:37 »
@Sylath
Na szczęście nasi admini, przynajmniej teoretycznie, to osoby myślące i posiadające mózg, więc nie wybiorą tak idiotycznych pytań.

@sircaptain
Ty robisz te błędy specjalnie czy naprawdę nie zasługujesz na udział w życiu tawerny? Dziwi mnie to, o ile jeszcze 1 błąd w 3-10 nierozbudowanych zdaniach może się trafić, to w każdym zdaniu już nie.

''Może napisałem troche za dużo, ale wtedy przecierz nikogo nie było.'' - Zastanawiam się czy by cię nie zbanować na dobre, na forum, napisać do admina taką prośbę powołując się na twoje wiadomości można, prawda?

Tylko czy to wina mojego złego humoru, czy też naprawdę na to zasłużyłeś...?


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3531 : 28 Sierpnia 2010, 23:45:25 »
sircaptain, weź się już nie ośmieszaj i przestań smęcić, bo to jest żenujące :P


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3532 : 29 Sierpnia 2010, 10:33:34 »
Odbanujcie mnie na spamboxie, przecierz nic nie zrobiłem. Może napisałem troche za dużo, ale wtedy przecierz nikogo nie było.
Ale ja byłam i miałeś pecha.

A panom radzę się uspokoić, zwłaszcza sircapitanowi i Hadrianowi. Dla waszego dobra, bo potem zawsze są pretensje i teksty w stylu "Ale ja nic nie zrobiłem! Ja tylko...".
No właśnie...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3533 : 29 Sierpnia 2010, 10:43:04 »
Odbanujcie mnie na spamboxie, przecierz nic nie zrobiłem. Może napisałem troche za dużo, ale wtedy przecierz nikogo nie było.
Ale ja byłam i miałeś pecha.

A panom radzę się uspokoić, zwłaszcza sircapitanowi i Hadrianowi. Dla waszego dobra, bo potem zawsze są pretensje i teksty w stylu "Ale ja nic nie zrobiłem! Ja tylko...".
No właśnie...
Panno Laxx, dzięki, ale pouczać mnie nie musisz, a i teksty w stylu "Ale ja nic nie zrobiłem! Ja tylko..." zachowaj dla siebie, jak masz mi coś za złe to powiedz wprost! :przeprasza:
Nie cierpię jak ktoś mnie poucza z byle powodu, dostałem raz ban i wielkie halo...
EDYT: A ban cudownie mi się przedłuża,  powinien już wczoraj być zdjęty, a tu dalej piszę mas bana nie piszesz na Spamboxie..
EDYT2: Hels, jak tam z rasami, nadal cicho?


« Ostatnia zmiana: 29 Sierpnia 2010, 10:48:21 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3534 : 29 Sierpnia 2010, 10:44:26 »
Jestem moderatorką i takie mam obowiązki.
I uważaj, bo halo może być jeszcze większe. A takie szczeniackie odzywki nie poprawiają relacji między tobą a innymi.

Tyle na ten temat.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3535 : 29 Sierpnia 2010, 10:45:30 »
Jak nie cierpisz jak ktoś Cię poucza z byle powodu to sam tego nie rób. :P Albo weź przykład ze mnie i za bardzo się niczym nie przejmuj...

A tak w ogóle to STFU bo Wujek spuści wpiernicz i nałoży bana na wejściówki do NRT i tak to się skończy. End of topic, fade into blackness.
Edit: Laxx, Tobie też czasami kończą się argumenty i zostaje tylko groźba bana bo Tyś jest moderator. :p To też jest IMHO szczeniackie. :>
\m/


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3536 : 29 Sierpnia 2010, 10:46:49 »
Nie chciałabym od Ciebie dostać xD

Edit: Laxx, Tobie też czasami kończą się argumenty i zostaje tylko groźba bana bo Tyś jest moderator. :p To też jest IMHO szczeniackie. :>
Ja tylko upominam, bo gdy tego nie robię to potem jest "Za co?!?!!? Oneone111!!!"


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3537 : 29 Sierpnia 2010, 10:50:42 »
Nie chciałabym od Ciebie dostać xD

Edit: Laxx, Tobie też czasami kończą się argumenty i zostaje tylko groźba bana bo Tyś jest moderator. :p To też jest IMHO szczeniackie. :>
Ja tylko upominam, bo gdy tego nie robię to potem jest "Za co?!?!!? Oneone111!!!"
Cóż racja skończmy tą bezsensowną kłótnie, bo Ptakubę ściągniemy!
P.S Święty to ja nie jestem, czasami za dużo powiem, ale walczę  z tym  ;>


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3538 : 29 Sierpnia 2010, 10:51:25 »
Jasne, jasne, i tak wszyscy wiemy o co chodzi. ^_^ Fear of the Laxx...
\m/


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3539 : 29 Sierpnia 2010, 10:51:56 »
To kiedy matoły idą do szkoły? :>

"Jeszcze dzień, jeszcze dwa, tralalala...!"


Edit: Hmm, dopiero teraz dociera do mnie, że jestem studentką.
"Studentka." To brzmi tak dojrzale i kobieco xD


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 233 234 235 [236] 237 238 239 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry