Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 299 300 301 [302] 303 304 305 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429820 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4515 : 24 Października 2010, 11:46:00 »
Hells chce schudnąć... ;>
Ja sam mam sadełko i wiem co to oznacza.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4516 : 24 Października 2010, 13:41:27 »
Ja tam jestem chudy choć sam niewiem czy to szczęście czy pech. Niby to lepiej niż otyłym, ale ja jestem za szczupły. Dobrze, że wziełem się za ćwiczenia, bo skończyłem z wizerunkiem szkieleta i wyglądam tak no o niebo lepiej, jak normalny chłopak w moim wieku. Najbardziej jednak cieszy mnie szybka przemiana materii, gdyż jem ile chce i nie tyje, bo przy tym ile jem wyglądałnym jak 300 kilogramowy grubas ;D No może lekko przesadzam ale naprawde nie wyszło by mi to na dobre ;D


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4517 : 24 Października 2010, 16:03:09 »
"A skąd ma to ktoś do cholery jasnej wiedzieć? Zrobią taką rasę, jaka będzie im się podobała, nawet jeśli będą to pustynne elfy czy inne wynalazek."- cytat by Regeth
Człowieku spokojnie, ja dałem tylko ankietę i wątek co ty byś widział, a nie co twórcy robią, twoim rozumowaniem połowa(o ile nie większość tematów) byłaby do kosza lub zamknięcia. My mamy się tylko domyślać, a może ktoś zgadnie? Po za tym od kiedy jesteś od oceniania tematu, takimi rzeczami się nie zajmują zwykli użytkownicy, a obsługa strony.
Dziękuje za uwagę, do zobaczenia! :phi:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4518 : 24 Października 2010, 16:46:27 »
Cytuj
Po za tym od kiedy jesteś od oceniania tematu, takimi rzeczami się nie zajmują zwykli użytkownicy, a obsługa strony.

WTF?!


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4519 : 24 Października 2010, 16:56:01 »
Hells chce schudnąć... ;>
Ja sam mam sadełko i wiem co to oznacza.
Och, ja też  :rolleyes:
Musisz biegać razem z Wasiem rano, to schudniesz ;`D


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4520 : 24 Października 2010, 17:14:01 »
"A skąd ma to ktoś do cholery jasnej wiedzieć? Zrobią taką rasę, jaka będzie im się podobała, nawet jeśli będą to pustynne elfy czy inne wynalazek."- cytat by Regeth
Człowieku spokojnie, ja dałem tylko ankietę i wątek co ty byś widział, a nie co twórcy robią, twoim rozumowaniem połowa(o ile nie większość tematów) byłaby do kosza lub zamknięcia. My mamy się tylko domyślać, a może ktoś zgadnie? Po za tym od kiedy jesteś od oceniania tematu, takimi rzeczami się nie zajmują zwykli użytkownicy, a obsługa strony.
Dziękuje za uwagę, do zobaczenia! :phi:
Cóż, muszę zareagować. Ty stworzyłeś temat, który jest moim zdaniem zupełnie bez sensu, a że to jest forum publiczne to mam prawo napisać co o nim myślę.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4521 : 24 Października 2010, 18:04:55 »
"A skąd ma to ktoś do cholery jasnej wiedzieć? Zrobią taką rasę, jaka będzie im się podobała, nawet jeśli będą to pustynne elfy czy inne wynalazek."- cytat by Regeth
Człowieku spokojnie, ja dałem tylko ankietę i wątek co ty byś widział, a nie co twórcy robią, twoim rozumowaniem połowa(o ile nie większość tematów) byłaby do kosza lub zamknięcia. My mamy się tylko domyślać, a może ktoś zgadnie? Po za tym od kiedy jesteś od oceniania tematu, takimi rzeczami się nie zajmują zwykli użytkownicy, a obsługa strony.http://www.tawerna.biz/forum/index.php?action=post;quote=110191;topic=560.4515;num_replies=4521;ec735e4=ed445ed4d058cf9bb165f195713fdc66#
Dziękuje za uwagę, do zobaczenia! :phi:
Cóż, muszę zareagować. Ty stworzyłeś temat, który jest moim zdaniem zupełnie bez sensu, a że to jest forum publiczne to mam prawo napisać co o nim myślę.
Dobrze już dobrze, tobie się nie spodobał, ale co to wnosi do tematu?
I po co My się kłócimy, nic to nie da, każdy będzie się trzymał swojej racji, lepiej po prostu zachowałbyś swoją myśl dla siebie i tyle ;)..  :przeprasza:



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4522 : 24 Października 2010, 18:09:08 »
Laxx ja biegałem przez wakacje z siostrą  ^_^. To był dopiero widok jak dwóch sprinterów się wzięło do roboty. Przystanek co 50m hehe... potem było już lepiej. A z siostrą bo ma żylaki, a ja muszę do formy wrócić (straconej oczywiście :)).


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4523 : 24 Października 2010, 18:11:28 »
No wiesz, ja piszę to, co chce i nikt nie może mi zabronić. Jak się Tobie nie podoba, to jest mi przykro, ale niczego to nie zmienia.
EOT


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4524 : 24 Października 2010, 18:18:05 »
Cytuj
Po za tym od kiedy jesteś od oceniania tematu, takimi rzeczami się nie zajmują zwykli użytkownicy, a obsługa strony.

WTF?!
Po polsku nie możesz powiedzieć, że "o ci chodzi"?
Ja tak uważam, takie jest moja opinia, więc nic i tak nie wskórasz swoim wtf..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #4525 : 24 Października 2010, 18:22:11 »
Emm uspokójta się ( i mówi to Psychol) Nikt z was nie ma racji od oceniania tematu jestem ja  ;P żarcik, nie no naprawdę spokój.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4526 : 24 Października 2010, 18:57:35 »
Cytuj
Po za tym od kiedy jesteś od oceniania tematu, takimi rzeczami się nie zajmują zwykli użytkownicy, a obsługa strony.

WTF?!
Po polsku nie możesz powiedzieć, że "o ci chodzi"?
Ja tak uważam, takie jest moja opinia, więc nic i tak nie wskórasz swoim wtf..

Wskóram, wskóram... Regeth ma poparcie, a ty nic. Jedno ''WTF?!'' mówi więcej niż się domyślasz. A o co mi chodzi to się każdy chyba domyśla, no może oprócz ciebie.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #4527 : 24 Października 2010, 19:55:09 »
 Kolejna mała wojenka....wybornie <zaciera rączki>. To i ja dorzucę swoje 3 grosiki i 2 kilo żelaza. Może to żadna nowość ale może małe oświecenie lub ociemnienie, a mianowicie od oceniania tematu jest każdy i każdy ma prawo wyjawić swą opinię czy temu się komus podoba czy nie ( oczywiście w miarę rozsądku, chociaż...hehe), a obsługa jest jak już od kasowania tematów, oczywiście do oceniania też, rzecz jasna. Oto słowo kurde na niedziele. Rzekłem.


IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4528 : 24 Października 2010, 20:21:39 »
Marbas ma rację, więc nie świruj Hadrian, a ty Regeth dobrze, że podałeś swoje zdanie, choć szczerze, gdybyś naprawdę źle oceniał ten temat to byś się tam w ogóle nie odezwał by nie offtopować. Jeśli ten temat jest naprawdę zły to admini niedługo go usuną.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4529 : 24 Października 2010, 20:44:25 »
I tu nasuwa mi się wniosek i rada dla siebie, nic, a nic lepiej nie pisać na wolnym temacie w takich sprawach, lepiej wysłać prywatną wiadomość.
Cóż komentować nie będę bo zaraz następną kłótnie wywołam, a i jeśli już coś komentować: to ja tylko dałem swój pogląd nic więcej, a poparcia nie potrzebuje ja nie prezydent...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 299 300 301 [302] 303 304 305 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry