Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 316 317 318 [319] 320 321 322 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429886 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4770 : 15 Listopada 2010, 19:18:18 »
A ja zakochałam się w Sabatonie (zwłaszcza w Joakimie xD)... no i może uda mi się zdobyć ich autografy lub cokolwiek z nimi związane, bo mam powiedzmy "dojście" do nich ;D ;]


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #4771 : 15 Listopada 2010, 21:17:57 »
 A ja jestem zdemotywowany przez samego siebie, bo mnie matematyka pobiła.. >:(
 No i jak że tradycyjnie ,,Rzekłem,, :D


IP: Zapisane

Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4772 : 15 Listopada 2010, 21:44:18 »
A ja zakochałam się w Sabatonie (zwłaszcza w Joakimie xD)... no i może uda mi się zdobyć ich autografy lub cokolwiek z nimi związane, bo mam powiedzmy "dojście" do nich ;D ;]

Ten zespół jest do bani. Tylko nie bij Laxx!

Założę się, że gdyby nie 40:1 mało kto by w ogóle w Polsce kojarzył ten zespolik.Cieniutko grają a po przesłuchaniu ich dyskografii(płyt, nie empechujek) nie przypadli mi zupełnie do gustu. O wiele bardziej wolę Helloween czy Króli Metalu walczących o prawdziwy metal


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4773 : 15 Listopada 2010, 21:54:27 »
WRESZCIE KTOŚ POWIEDZIAŁ TO NA GŁOS
Regeth, już cię lubię


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4774 : 15 Listopada 2010, 22:27:36 »
Ach jak miło widzieć nad kilkoma główkami znaczek obserwowany, tylko tak częściej :diabelek:
Jednak wrócę do mej głównej wypowiedzi:
"Temat do bani, ale co tam, i tak nic ciekawszego tu się nie dzieje, więc...", by Regeth
"1. Uważam, że to głupi temat, ale niech wam będzie ;]", by Gwynbleidd
Hm, miło, że się dzielicie o tym co myślicie, ale jeśli wam się nie podoba to po co w nim piszecie, gdyby go nie było to byście albo marudzili w Wolnym temacie, albo przeglądać wątki i potakiwać na miłosne zapędy Laxx  :haha: (spokojnie, nie bierz tego tak do siebie ;)), lub opowiadania Hellsa i Ferga, albo... spamujecie(choć Gwynbleidd'a o to nie podejrzewam :P). Coś ostatnio nudno mimo nowych jednostek, to tylko ponarzekamy, zwykłą wymianę zdań i na tym się kończy...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4775 : 15 Listopada 2010, 22:29:47 »
Cytuj
1. Uważam, że to głupi temat, ale niech wam będzie ;]", by Gwynbleidd
Hm, miło, że się dzielicie o tym co myślicie, ale jeśli wam się nie podoba to po co w nim piszecie,

ŻEBYŚ SIĘ KU*** PYTAŁ!!!

Cytuj
Ach jak miło widzieć nad kilkoma główkami znaczek obserwowany, tylko tak częściej :diabelek:

Dokładnie, nad twoją go jeszcze nie ma.

Cytuj
A i czemu nie mogę pisać gdzieniegdzie na forum?(prawie na każdym temacie nie mogę nic pisac), ani zakładać wątków?!

Początek końca :>


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2010, 22:33:49 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #4776 : 15 Listopada 2010, 22:30:23 »
Mnie nie obchodzi kto gra "prawdziwy metal", a kto nie. Jednak podzielam wasze zdanie. Sabaton jest tysiąckrotnie przeceniany za 40. Powstała żałosna moda na ten utwór. Poza dwoma, czy trzema nadającymi się do odsłuchania utworami, są IMHO słabym zespołem. Te ich klawisze doprowadzają mnie do szału.

Edit. Hadrian? Znowu? Zapytaj się jeszcze standardowo: "A co to wnosi do tematu"?  Powiem Ci tak, nie spamujemy, bo normalnie wyrażamy  swoją opinię o danym temacie w jednym zdaniu. Zresztą to chyba normalna reakcja, że jak ktoś zakłada temat, to chcesz powiedzieć co o nim sądzisz. Od tego jest forum. Nie będę się na ten temat rozpisywał bo:
-nie chce mi się
-i tak nie zrozumiesz

Swoją drogą Hadrianie, jakbym ja zaczął wyciągać Twoje "spamerskie" zdania wyrwane z kontekstu, to uzbierała by mi się pokaźna lista.
Moje zdanie co do Twojej osoby: Mało kto Cię lubi, zostałeś uznany za pewnego stopnia spamera, bądź nawet przez niektórych (w tym mnie) neokida i chcesz być fajny żałośnie próbując "przestrzegać" regulamin, którego i tak do końca nie rozumiesz.


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2010, 22:42:36 wysłane przez Gwynbleidd » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4777 : 15 Listopada 2010, 22:41:59 »
Cytuj
A i czemu nie mogę pisać gdzieniegdzie na forum?(prawie na każdym temacie nie mogę nic pisac), ani zakładać wątków?!

Początek końca :>
Metina2? Raczej tak, ta gra coraz gorsza jest, jeśli nie naprawią najnowszych bugów, coraz mniej będą mieli graczy.
Teraz są takie problemy z logowaniem, przejściem na inną mapę, expieniu, wielkie lagi, itd.
P.S. Chodziło mi o forum Metin2 pl.
EDYT: "Moje zdanie co do Twojej osoby: Mało kto Cię lubi, zostałeś uznany za pewnego stopnia spamera, bądź nawet przez niektórych (w tym mnie) neokida i chcesz być fajny żałośnie próbując "przestrzegać" regulamin, którego i tak do końca nie rozumiesz."-
Spamera uważasz, czyżby za spam nie ma warnów?? To w takim razie, albo się nade mną litujecie, albo moderzy mają za dużo do roboty. Jeśli nie przestrzegam regulaminu to nie powinienem dostać warna/bana za przewinienia? Ja to mam dobrze. ^_^
Ehhh dobra, już dobra, bezsensownie się będziemy kłócić, Ja sadze swoje i Wy tez swoje, do kompromisu nie dojdziemy i tak, a jak już to skończy się jakimiś angielskimi tekstami, które i tak nie zrozumiem, chociaż to polskie forum, to angielski bardziej popularny...


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2010, 22:52:03 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4778 : 15 Listopada 2010, 22:45:04 »
Dzisiaj Metin2, jutro Tawerna!


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4779 : 15 Listopada 2010, 22:54:45 »
Dzisiaj Metin2, jutro Tawerna!
Czyżby Grzemas nas odwiedził, on chyba miał mieć bana na 20lat? :haha:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4780 : 15 Listopada 2010, 23:02:33 »
Cytuj
"Moje zdanie co do Twojej osoby: Mało kto Cię lubi,

Wystarczy że nie pokazują publicznie nienawiści do mnie + parę osób naprawdę mnie lubiących.


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #4781 : 15 Listopada 2010, 23:04:43 »
To było do Hadriana, a nie do Ciebie Bandaro. O Tobie mam nieco lepsze zdanie ;]


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2010, 23:08:19 wysłane przez Gwynbleidd » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4782 : 15 Listopada 2010, 23:09:06 »
A to przypadek :D


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4783 : 15 Listopada 2010, 23:16:15 »
Pytanie z serii standardowych:
Cytuj
Czy wasal mojego wasala, jest moim wasalem?

Jestem ciekaw jak odpowiecie :D To wolny temat zatem korzystam  :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4784 : 15 Listopada 2010, 23:23:00 »
Bandaro, Hadrian, Gwynbleid wiem, że może się czepiam ale wrzćcie na luz. Ta kłótnia już nawet nie jest śmieszna tylko mecząca. Jeśli nudzi się wam to przecież są ostatnio nowe jednostki, można je obgadać dogłębnie albo odpowiedzieć na pytanie Fasta, którego chyba nie widziałem na tym forum mającego zły humor i kłócącego się o pierdoły ^_^


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 316 317 318 [319] 320 321 322 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry