Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 320 321 322 [323] 324 325 326 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429856 razy)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4830 : 16 Listopada 2010, 21:30:07 »
Tak, to oni. Jednak ich muza to TRV kult


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #4831 : 16 Listopada 2010, 21:31:27 »
 To Królowie Metalu, Ci od epickiej muzyki!
 http://www.youtube.com/watch?v=YUx8gRFnNWQ




IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4832 : 16 Listopada 2010, 21:33:10 »
Zaprawdę, wstyd mi za Was. Idę spać. xD


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4833 : 16 Listopada 2010, 21:33:15 »
Ja wolę Thora, Hail&Kill, czy Lokiego, choć to też jest super.

Zaprawdę, wstyd mi za Was. Idę spać. xD

Laxx, masz jakieś problemy? Śmiało, porozmawiajmy o nich. Spróbujemy Ci pomóc! ;P


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4834 : 16 Listopada 2010, 21:45:47 »
Dobra dobra, i tak wiemy, że Sabbath był pierwszy, Iron Maiden jest kultowy, Motorhead pozostanie zajebisty, Metallica skończyła się na Kill 'Em All, Dave Mustaine ma szopę na głowie, Rob Halford z Judas Priestu jest gejem i bogiem metalu, a ja nie słyszę skrzypiec w Hunterze. CHill out and pass out.
Over and out.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4835 : 16 Listopada 2010, 21:47:09 »
I tak Hellsiu popsuł metalowy klimacik... od razu lżej w atmosferze się zrobiło, cała sala poszła o 1 metr w górę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #4836 : 16 Listopada 2010, 21:50:43 »
No dobra, temat metalu został wyczerpany po 1000krot na tym forum.
To co teraz, hip-hop? Lubię Firmę i innych dobrych chłopaków z ulicy. SLU, SLU! :]


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4837 : 16 Listopada 2010, 21:52:59 »
"jest Pyskaty, Małolat, jest Chada...
...Od nich uczcie się składać"

No i Eldoka choć nad bitami mógłby popracować.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4838 : 16 Listopada 2010, 21:54:29 »
Metallica skończyła się na Kill 'Em All,
Wcale nie, skończyła się na RTL(włącznie)

To może porozmawiajmy o popku?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4839 : 16 Listopada 2010, 21:55:41 »
Nie, tylko nie hip-hop! Wolę pop :P
Nigdy nie kumam tego joł-joł, ani umcy, umcy techno, dla mnie większa cześć (o ile nie wszystkie), nie mają sensu, a jak już to opowiadają o przeżyciach swoich, nudy..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4840 : 16 Listopada 2010, 21:57:31 »
Nigdy nie kumam tego joł-joł, ani umcy, umcy techno, dla mnie większa cześć (o ile nie wszystkie), nie mają sensu, a jak już to opowiadają o przeżyciach swoich, nudy..
Co? Nie rozumiesz skomplikowanej i słusznej ideologii JP i SLU? A wstydziłbyś się!


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4841 : 16 Listopada 2010, 22:02:13 »
"Imperium Franków" ale Francja w tym czasie nie była potęgą :huh: Oczywiście wygrali wojnę stuletnią ale 100 lat ciężkich walk wymęczyło kraj. Francja w tym okresie to zwyczajny przeciętniak, dopiero w późniejszych okresach stała się silna. Tak naprawdę według mnie znaczącą potęgą (nie tylko jednym z mocarstw) zaczeła być w okresie Napoleona.
A państwo Karola Wielkiego? Przecież to najprawdopodoniej najpotężniejsze państwo jakie istniało w Europie. Zajmowało 1/4 jeżeli nie 1/3 całego kontynentu. Powstrzymał najazd hiszpańskich Saracenów, a jego lenna rozciągały się jeszcze daleko na wschód aż do dziesiejszych Węgier.
Poza tym Imperium Franków to nie tylko Francja. Zostało podzielone na trzy części: Francję, Burgundię i przyszłe Święte Cesartswo czyli Niemcy, północne Włochy, dzisiejsza Szwajcaria i Austria
Natomiast wojna stuletnia to XIV i XV wiek. Pięćset lat po podziale Imperium Franków. Trochę za bardzo wybiegasz w czasie.
Ja zwracam temat na tory histori :D Tak więc co do Franków to nie skojarzyłem jakimś cudem tej nazwy z tym państwem, tylko z plemieniem od którego wzieli się Francuzi. Jednak z tym, że byli największą potęgą to gruba przesada. Były o wiele silniejsze państwa, a Bizancjum w przeciwnieństwie do imperium Napoleona było w czasie średniowiecza. Swego czasu za Justyniana było o wiele rozleglejsze i silniejsze (bowiem potęga militarana doprowadziła do odzyskania licznych ziem dawnego Rzymu przez władcę). Tyle tylko, że jak każde imperium w średniowieczu szybko osłabło, w przeciwieństwie do Franków nie przez konflikty wewnętrzne ale zewnętrzne, o czym pewno wiesz. Jednak jeszcze silniejsze było państwo Czyngis-Chana, bowiem oprócz Rosjan nikt im nie był w stanie stawić oporu na dłuższą metę.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4842 : 16 Listopada 2010, 22:03:03 »
Koledzy sorry, ale wasza ignorancja w tym temacie jest tak duża, że aż mnie zęby rozbolały :D
Cytuj
Nie, tylko nie hip-hop! Wolę pop
Nigdy nie kumam tego joł-joł, ani umcy, umcy techno,

Tutaj koledze popieprzyły się dwa gatunki ;] Swoją droga nie wiem jak rap można skojarzyć z techno. Waść przemyśli co pisze zanim to zrobi. Bo o ile rozumiem to co robi Regeth (Wiadomo, że najgłośniejsi raperzy to m.in. ci którzy nie przynoszą chluby a tylko tanie skandale)... to tego co wymyślił Hadrian w żadnym stopniu nie pojmuje :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4843 : 16 Listopada 2010, 22:06:50 »
Ale jakbyście wiedzieli to rap to nie tylko JP i SLU. Są osoby, które potrafią przekazać coś naprawdę wartościowego, a nie tylko joł-joł, tylko trzeba poszukać. Hadrian pewno skojarzył bo jednyne czego wyznawcy JP słuchają poza Firmą to techno i to jeszcze takie wyjątkowo nieudane....a i jeszcze może czasem discopolo ;D


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4844 : 16 Listopada 2010, 22:07:24 »
Koledzy sorry, ale wasza ignorancja w tym temacie jest tak duża, że aż mnie zęby rozbolały :D
Cytuj
Nie, tylko nie hip-hop! Wolę pop
Nigdy nie kumam tego joł-joł, ani umcy, umcy techno,

Tutaj koledze popieprzyły się dwa gatunki ;] Swoją droga nie wiem jak rap można skojarzyć z techno. Waść przemyśli co pisze zanim to zrobi. . to jżtego co wymyślił Hadrian w żadnym stopniu nie pojmuje :D

Drogi kolego, ja mam siostrę i muszę słuchać tych muzyczek rodem z mario brosa, więc tak naprawdę Hadrian ma trochę racji.


BTW
[/quote]
ej chłopaki gdzie tu są zawody z heroes 5 dzikie hordy?

Hellscreamie to chyba do Ciebie




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 320 321 322 [323] 324 325 326 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry