Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 321 322 323 [324] 325 326 327 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429825 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4845 : 16 Listopada 2010, 22:09:31 »
Gdybym wrzucił tu pierwszy lepszy tekst Eldoki (jak dla mnie współczesny poeta...) i porównał z tym... POOOP em to sądzę, że byłoby wyjątkowo niemiłosierne - dla tego drugiego...

Cytuj
Drogi kolego, ja mam siostrę i muszę słuchać tych muzyczek rodem z mario brosa, więc tak naprawdę Hadrian ma trochę racji.
 

Chwila. Techno ja sam też nie lubię, ale no kojarzenie go z rapem? -.-


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4846 : 16 Listopada 2010, 22:11:12 »
Nie nie! Jakiś koleś coś tam napiernicza o ulicy, o policji i szacunku, a potem na refrenie taka maxymalnie 8-bitowa nuta.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4847 : 16 Listopada 2010, 22:13:09 »
Szacunek, ulica, policja = Peja.
Tego pana bym po prostu przemilczał.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4848 : 16 Listopada 2010, 22:16:19 »
Peja, Firma, Hemg gru= jeden shit.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4849 : 16 Listopada 2010, 22:17:42 »
Toteż mówię. Ale wkładanie wszystkiego do jednego worka chyba jest działaniem zbyt radykalnym, czyż nie?  ;>


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4850 : 16 Listopada 2010, 22:19:39 »
@Fast ja ich nie mylę, ale po prostu ani tego, ani tego nie rozumuje.

Taa wszystkie imperia się rozwalają: Rzymskie, Bizantyjskiej, Osmańskie, Rosyjskie, Radzieckie, itd.
Ale imperium Chyngis-Chana, to już raczej się rozpadło, te imperium okazało się mało trwałe, ale mogło byc o wiele trwalsze, z kilku powodów, ale nie będę wymieniał jakich..

A won mi, z tym i tym bardziej z polskim hip-hopem, rapem, czy techno. szacunek ludzi ulic, jakich ludzi ulicy, tym porąbanym dresom już kompletnie od marihuany, czy dopalaczy "łeb urwało"?



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4851 : 16 Listopada 2010, 22:20:22 »
W sumie to chyba tak, tym bardziej że ja nieobeznany nieco w temacie.

BTW-nareszcie coś się dzieje


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4852 : 16 Listopada 2010, 22:26:48 »
Hadrian, a słuchałeś kiedyś WWO?? Bo to nie był zespół tego typu tylko taki mający do powiedzenia coś z sensem. Oni nie koniecznie skupiali się na piciu, czasmi w swoich piosenkach mówili, żeby nie zatracać się narkotykach, piciu oraz paleniu, poruszali ważne tematy często olewane przez innych, do tego potrafili robić to w sposób taki by trafić do wielu.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4853 : 16 Listopada 2010, 22:27:51 »
Cytuj
A won mi, z tym i tym bardziej z polskim hip-hopem, rapem, czy techno. szacunek ludzi ulic, jakich ludzi ulicy, tym porąbanym dresom już kompletnie od marihuany, czy dopalaczy "łeb urwało"?

Mówię, ignorancja w najczystszej postaci.
Szacunek ludzi ulicy wydany został jakieś 5 lat temu.
Swoją drogą Polska scena hip hopu w twoim wypadku kończy się zapewne na Peji i firmie. Wiesz o kim mowa kiedy padają takie pseudonimy jak OSTR, jak Pezet?
Kiedy się na czymś nie znam zwyczajnie się nie wypowiadam ;>


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4854 : 16 Listopada 2010, 22:38:19 »
Tak urwę wątek na chwilę bo jest sprawa do Loczka, to ja może zacytuję:" PRZEPROSINY Drogi Loczku przepraszam za mój spam nie chciałem przesadzić z góty dzięki WMSwojownik"


Wiadomość doklejona: 16 Listopada 2010, 22:53:45
Ejno ludzie piszcie coś bo w końcu jakieś porządne tematy, a wy nagle milkniecie. Później będzie narzekanie, że nie ma fajnych tematów do gadania.


« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2010, 22:53:45 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4855 : 16 Listopada 2010, 23:33:22 »
Cytuj
Kiedy się na czymś nie znam zwyczajnie się nie wypowiadam 


Hm. Chyba niektórzy zbytnio to sobie do serca wzięli  :lol:
Cytuj
Ale imperium Chyngis-Chana, to już raczej się rozpadło, te imperium okazało się mało trwałe, ale mogło byc o wiele trwalsze, z kilku powodów, ale nie będę wymieniał jakich..

Swoją drogą analogicznie można przytoczyć tu Imperium Aleksandra Wielkiego, po którego śmierci wszystko zaczęło się sypać...
Określeniem "kolos na glinianych" nogach możemy "zaszczycić" jeszcze więcej byłych mocarstw.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4856 : 16 Listopada 2010, 23:39:54 »

Wiesz o kim mowa kiedy padają takie pseudonimy jak Pezet?

Akurat tego gościa też niestety kojarzę. Chociaż w sumie to było chyba pezet/tezet coś takiego anyłej, po 15 minutach słyszenia utworów typu:''lubię cośtamcośtam, kiedy bardzo się starasz, kiedy mówię nanananara'' to mnie szlag istny trafia.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4857 : 16 Listopada 2010, 23:58:21 »
Tyle, że to Imperium nie znikło tak szybko jak imperium Aleksandra, a państwa z niej powstałe przez wiele lat stanowiły siłę militarną. Najsilniejszym była Złota Orda, a jak pamiętam to nadal siała spustoszenie jako następczyni po tym "kolosie na glinianych nogach". Ale fakt iż większość z potęg utworzonych drogą podboju szybko padało. Tylko nieliczne się utzymywały. Większe znaczenie miały mocarstwa, które stopniowo zdobywały coraz większe obszary, nie tylko drogą wojny ale równierz sojuszy (jak choćby nasz kraj gdy był silny).
Zaś co do rapu to Pezeta nie trawię, nie lubię jego piosenek, nie mają jak dla mnie dużego przesłania, a jak już to nie jest ono skierowane do mnie. Zaznaczę jednak, żeby nie było czepiania się, że to tylko MOJE zdanie. Ja wolę Włodiego i Sokoła. Podobała mi się całkiem pierwsza płyta Molesty od ich powrotu ale dawno już jej nie słuchałem jej, cóż może czas powrócić do niektórych utworów...


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #4858 : 17 Listopada 2010, 11:07:05 »
Nie chce mi się z Wami gadać ;P

Właśnie mam okienko i na 16 z powrotem do Bielska, o mamo :o


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #4859 : 17 Listopada 2010, 12:08:14 »
 Ja też mam okienko i się nie chwalę, i nawet ma taką funkcyję że można je otwierać i zamykać ;D


IP: Zapisane

Strony: 1 ... 321 322 323 [324] 325 326 327 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry