Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 330 331 332 [333] 334 335 336 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429931 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4980 : 05 Marca 2012, 22:01:56 »
Szacunek dziadkowi, który na starość oszalał. Widzę, że zacząłeś uznawać WoWa, hmmm? Skoro tym torem lecimy to ci powiem, że to Thrall, nie synalek Groma uratował świat przed Deathwingiem. Kiedy ten niszczył Hordę od środka szaman ratował Azeroth przed rozszalałymi przez smoczy aspekt żywiołów, a zwłaszcza tego od ognia. Ród Hellscream jest idealny do niszczenia: Grom nieomal ponownie nie oddał swej rasy w ręce demonów (gdyby nie nagła reakcja Thralla po stronie umarłych stanęliby orkowie), a jego syn niszczy Hordę od środka i stosunki jej z ludźmi, o które Thrall tak bardzo dbał.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4981 : 05 Marca 2012, 22:04:51 »
Bo generalnie Garrosha nikt nie lubił i on zwyczajnie nie da się lubić. Jak na ratunek Thrallowi zawsze zbiegało się 300 hordziaków, tak Garrosha zostawiają samemu sobie. Niby też na "G" i niby też Hellscream...ale to nie to samo.

A co do przeklętej krwi i tak dalej - cóż, trzeba być twardym, my z chłopakami zawsze graliśmy w życie na poziomie Hard. :]


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4982 : 05 Marca 2012, 22:06:34 »
Ta, a cheatowanie z krwią demonów by pokonać Cenariusa to co? Mnie nie oszukacie stary, zielony wilku. Jam czujny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4983 : 05 Marca 2012, 22:08:32 »
Garrosh, Grom... jeden ork tylko w innym opakowaniu.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4984 : 05 Marca 2012, 22:12:20 »
A tak delikatnie zbaczając z tematu... cały czas żyję nadzieją, iż Blizzard nie zamknęło na WoWie swoich planów dotyczących serii Warcraft. Cały czas czekam, na skrin, zapowiedź, trailer Warcrafta IV.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4985 : 05 Marca 2012, 22:14:59 »
A tak delikatnie zbaczając z tematu... cały czas żyję nadzieją, iż Blizzard nie zamknęło na WoWie swoich planów dotyczących serii Warcraft. Cały czas czekam, na skrin, zapowiedź, trailer Warcrafta IV.
Mi zaś ciężko uwierzyć by w najbliższym czasie mieli coś robić w tym kierunku... może za parę lat, jak WoW się zacznie robić przestarzały...


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4986 : 05 Marca 2012, 22:17:20 »
No właśnie tak się zatrzymali, a na przykład ja mimo że fanem Warcrafta jestem, to jakoś odrzuca mnie Warcraft w wersji MMO, w dodatku płatnego  ;> . Ta seria nie powinna tak skończyć. Powinno być tyle Warcraftów co Settlersów albo Age of Empajersów


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4987 : 05 Marca 2012, 22:23:33 »
No właśnie tak się zatrzymali, a na przykład ja mimo że fanem Warcrafta jestem, to jakoś odrzuca mnie Warcraft w wersji MMO, w dodatku płatnego  ;> . Ta seria nie powinna tak skończyć. Powinno być tyle Warcraftów co Settlersów albo Age of Empajersów
Ta już nie pierwszy raz słyszę, że według starych wyjadaczy już 3 była niezbyt udana, a WoWa niektórzy uważają za tragedię...


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4988 : 05 Marca 2012, 22:31:55 »
Niestety (o ironio) mam za nowego kompa... więc nie mogę wrócić do części starszych niż trzecia, ale do tej ostatnimi czasy często wracałem. Bardzo podobała mi się fabuła, Athras długo był moim ulubionym bohaterem z gry. Fajny motyw z czarną dżumą, wyrzynaniem miasta, a później walka po stronie nieumarłych. Ta giera ma niepowtarzalny klimat. Ale na Warcrafta IV będziemy czekać jak na Starcrafta II , kilka lat.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4989 : 05 Marca 2012, 22:39:41 »
Niestety (o ironio) mam za nowego kompa... więc nie mogę wrócić do części starszych niż trzecia, ale do tej ostatnimi czasy często wracałem. Bardzo podobała mi się fabuła, Athras długo był moim ulubionym bohaterem z gry. Fajny motyw z czarną dżumą, wyrzynaniem miasta, a później walka po stronie nieumarłych. Ta giera ma niepowtarzalny klimat. Ale na Warcrafta IV będziemy czekać jak na Starcrafta II , kilka lat.
Ja to mam takiego farta, że pójdzie u mnie i Wiedźmin 2 i Diablo 2 ;D


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4990 : 05 Marca 2012, 22:45:43 »
WoW fabułę ma fajną (omijając pojedyńcze questy), ale Warcraft IV nigdy nie powstanie. Póki MMO nadal będzie miało dochody to nie ma sensu na strategię. Po za tym, dobre serie Blizzarda zawsze kończą się na trójce.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #4991 : 05 Marca 2012, 23:01:32 »
A propos Wiedźmina 2 - zauważyliście kastrację ze słowiańskości? :/


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4992 : 05 Marca 2012, 23:11:07 »
Niestety... jedynka, która obecnie stoi na mojej półce była baardzo słowiańska, weźmy np. kapłana wiecznego ognia z pierwszego rozdziału - duchowy przywódca dowodzący oddziałem wioskowych głupków... czy to wam czegoś nie przypomina? Ale i tak klimat Wyzimy nie do pobicia... idziesz sobie ulicą, zaczyna padać deszcz i słyszysz komentarz krasnoluda - "Ale z nieba nap*erdala" i normalnie leże ze śmiechu.

Edit: Ale i tak paser Talar wymiata najbardziej:

Uwaga 18+ (przekleństwa)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NyDZ5NuvN1U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NyDZ5NuvN1U</a>

OGLĄDAJ DO KOŃCA


« Ostatnia zmiana: 05 Marca 2012, 23:18:07 wysłane przez DWito » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4993 : 05 Marca 2012, 23:20:14 »
Niestety... jedynka, która obecnie stoi na mojej półce była baardzo słowiańska, weźmy np. kapłana wiecznego ognia z pierwszego rozdziału - duchowy przywódca dowodzący oddziałem wioskowych głupków... czy to wam czegoś nie przypomina? Ale i tak klimat Wyzimy nie do pobicia... idziesz sobie ulicą, zaczyna padać deszcz i słyszysz komentarz krasnoluda - "Ale z nieba nap*erdala" i normalnie leże ze śmiechu.
Oj tam. Dla mnie od Vergen jak najbardziej czuć światem Wiedźmina, a do tego miasto zachwyca swym przepychem i rozmachem. Generalnie może rzeczywiście nie ma tu tej słowiańskości pełną gębą (choć co by nie gadać jest w tej grze nadal) ale czuć klimat sagi. Dzięki temu nawet tak duża zmiana jest dla mnie dopuszczalna i w żadnym nic nie psuje. Powiedziałbym, że obie gry są równi względem klimatu, zwłaszcza, że dwójka pomimo swoich wad również pokazuje wiedźmiński świat z perspektywy, której nie udało się zawrzeć twórcom pierwszej części. Jednak największym plusiskiem drugiem części była fabuła, która była zdecydowanie bardziej wciągająca niż w 1. Oczywiście nie oznacza to, że pierwsza część pod tym względem była słaba. Wiedźmin był bardzo dobrze zrobiony fabularnie. Mimo to Wiedźmin 2 jest tutaj zdecydowanie lepszy. No i zapomniałbym o modernizacji w samych elementach technicznych kontynuacji, dzięki czemu gra naprawdę sprawia frajdę ;)

Poza tym co ciekawe poza nielicznymi wyjątkami jak Talar i Magister większość tekstów z drugiej części bardziej do mnie trafia.


« Ostatnia zmiana: 06 Marca 2012, 00:10:00 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4994 : 07 Marca 2012, 21:35:31 »
Poszukiwania chętnych na forumową mafię trwają. Nadal nie udało się zebrać dziesięciu osób... A tymczasem na forum realmadrid.pl Po DWÓCH DNIACH zapisów zgłosiło się 36 osób  :o (w tym ja ;D). Myślałem, że uda mi się jakoś załatwić by kilka osób z Tawerny mogło tam zagrać, ale niestety, już teraz ludzi jest dużo i pomysł raczej upadł...

Tymczasem chciałbym się również podzielić tym, że biorę udział w internetowym turnieju karcianej gry MTG w formacie Modern. W pierwszej rundzie przegrałem 2-0, w drugiej rundzie wygrałem 2-0, a w trzeciej rundzie mój przeciwnik poddał grę i ogólnie zrezygnował z dalszego udziału w turnieju. Prosiłbym więc abyście trzymali kciuki za mnie  :)

Jeżeli kogoś interesuje, to gram spisem z tego artykułu (no, może z kosmetycznymi zmianami) :
http://psychatog.pl/raport-m-czyli-goscinna-relacja-z-ptq-w-manchesterze/



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 330 331 332 [333] 334 335 336 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry